Фільми, що виносять мозок

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем MARTINI, 8 січ 2013.

  1. Sgor

    Sgor миється в бані

    «Чорна смерть» (Black Death) чудовий фільм
     
  2. Milinda

    Milinda миється в бані

    Так чудовий фільм, але мені він мозок не виніс, тому що вже давно було зрозуміло що коїлось у радянському союзі. Напевно фільм, фкий виніс мій мозок - це Матриця. А якщо казати про фільми, які я люблю вже багато років - то це Зоряні війни, скоро вийде нова частина Зоряни війни 9 у кіно, піду зроблю свої висновки.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На мій погляд, нічого не змінилося на краще, а ось лайна стало більше, особливо в останні роки (
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Последний психоделический фильм, который оставил ужас в моей душе, я посмотрела несколько лет назад: это трейлер "Что-то не так с Кевином" по книге "Цена нелюбви". Больше никогда, ноу-ноу) В жизни надо искать позитив и чем больше - тем лучше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Намагаюся уникати перегляду сучасних фільмів іноземного виробництва з українським перекладом. Чим далі, тим більше пахабщини, ругані і фривілля переходять із фільмів в реальне українське життя (але дивлюся, бо маю до них устойчиву психику і щоб судити про них не за чужими враженнями)
    Останній фільм з нещодавно переглянутої срамоти - "Дедпул".(
    Може такі і подобаються кому, а мені по душі більше радянсько-українські фільми, а не оці дебільні та звірячі, для дебілізації населення(
     
а де твій аватар? :)