Файні польські кіна

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Маруся-мама, 17 гру 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Файні польські кіна

    А ше "капітан Кльоц".

    Додано через 6 хвилин
    Дєкую, Ліля. Зганув дєтство.... слезу проронив.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Файні польські кіна

    +1.
    Здер обидва. передивляюся іноді. :)
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Файні польські кіна

    Готуюсь до нічки польської комедії. Може в когось є субтитри до фільмів "E=mc2", "Nic smiesznego", "Testosteron", "Chlopaki nie placza" на укр. чи рос. мові?
    (я вже розумію польську, але часто під час фільмів доводиться перепитуватись про що мова..)
     
  4. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Файні польські кіна

    "Чотири танкісти" посіли почесне місце в нашій фільмотеці. Улюблений фільм мого małżonka. Книжку взагалі мало не до дір зачитав. А тепер фільм дивиться - дитинство згадує.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Файні польські кіна

    Вечір (нічка?) польського кіна відбулась. Дивились "E=mc2", "Poranek kojota", "Вінчі", "Chlopaki nie placza". Два останніх дуже сподобались :y:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. dimalozz

    dimalozz Member

    Відповідь: Файні польські кіна

    Ніхто не підкаже де можна того добра скачати?
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Файні польські кіна

    http://thepiratebay.org - торенти
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Файні польські кіна

    Кидайте у пошук назву фільму та слово pobierz. Діє не завжди, але часто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Я не прихильниця польського кінематографу, але один їхній фліьм мене просто вразив! Це "Yesterday" Радослава Пивоварського(здається так) за 1985р. У цьому фільмі чоловік згадує своє минуле: дружбу, пригоди, перше кохання, бітломанію... а в кінці показують моменгт із його теперішнього життя... Фільм дуже тонкий, драматичний, просто неповторний! Раджу всім переглянути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Классика остается любимой классикой :) - Четыре танкиста, Ва-Банк, Знахарь и еще много-много всего... Но вот недавно открыля для себя книгу, а потом и фильм "Одиночество в сети". Советую всем посмотреть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Я дуже люблю "Знахар", "Ва-банк", "Ва-банк 2", "Секс місія", "Віра"... От останнім часом їх і переглядаю...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. З польських фільмів дуже подобається "Знахар". А взагалі для мене значення не має, в якій країні зняли фільм, головне, щоб він мені подобався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. SFO

    SFO Well-Known Member

    Кто-нибудь смотрел уже фильм "MALA MOSKWA"?
    И "KATYN"?
    Как впечатления?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    "Преклоняюсь" перед талантом Цезарія Пазури! Один з моїх улюблених комедійних акторів всіх часів і народів!!!
    І ще одне. Польські фільми (особливо комедії) треба дивитися тільки МОВОЮ ОРИГІНАЛУ!
    І ні в якому разі не в російському перекладі. Весь гумор втрачається!
    Сам завжди так роблю, це після того як випадково дивився по ІСТV ("Пацаны не плачут") :)

    А з військових колись дуже подобався ще "Тільки для орлів" ("Tylko dlya orlow") ! Давненько не бачив,от би подивитися...

    З останніх радив би подивитися "Кар"єра пана Дизми". Також багато сатири та самоіронії... З Пазурою в головній ролі.
     
    Останнє редагування: 2 кві 2009
    • Подобається Подобається x 3
  15. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Бачив і один і другий.

    Катинь - просто фільм про нацйональну трауму - велике значення має тут особисте ставлення Вайди - адже там, у Катині вбили його батька.
    Вайда вже старша людина, пережил багато як мало хто, а й своє давно "отбоялся". Тобто ненавісти ніякої в ним немає.
    Проба синтези.
    Абсолютно рекоммендую.

    Мала Москва - В.Кшистка
    - Светлана Ходченкова, абсолютна ревеляція - але зате якясь троха штучна роля польського офіцера (навіть не памятаю хто його грав). Врешті-решт файний фільм для когось, хто не памятає тих часів. Крім цього - ІМХО радше середний

    Доречі - мене саме цікавить ставлення росіян до обоїх фільмів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ставлення нормальних і репортажі про покази в Росії є на HRO.org :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А я знайшов в Неті польський музичний фільм мого дитинства - "Самозванець з гітарою" / MOCNE UDERZENIE, aka BIg beat (Єжи Пассендорфер) [1966, Музична комедія]

    "Озвучує" (вокал) Чеслав Нємєн з іншими польськими зірками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. asiana

    asiana Well-Known Member

    Дякую, що нагадали.Справді, надзвичайний фільм... З моєї юності і перших поцілунків:)

    А музика, музика яка у "Ва-банку!":yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    из польского: Огнем и мечем - сильно, Ведьмак - вообще хорошо ... понравилась Дежа Вю правда он видимо полупольский если не одногоактерапольский все равно хорошо ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Summer

    Summer Well-Known Member

    Знахар - надзвичайно сильний фільм, люблю Сара ( в нашому прокаті Охоронець для дочки), люблю кілька польских серіалів :)
     
а де твій аватар? :)