Дух Времени / Zeitgeist

Тема у розділі 'Документалістика', створена користувачем Гелена, 15 бер 2008.

  1. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    :haha::haha::haha: о вкусах не спорють:)))
     
  2. Веда

    Веда Well-Known Member

    :good:
    :haha:
     
  3. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Любопытный фильм.
     
  4. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Як мені, так БРЕДота, а не фільм.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    До речі, є уже Zeitgeist-2. Додаток
     
  6. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    За весь фильм говорть не буду, но что до мистификации с пентагоном, то американцы облажались. Вот, к примеру, по официальным источникам, скорость самолёта при столкновении, была 530-590 миль/час. Что для данного типа самолёта невозможно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Пашко

    Пашко New Member

    Фільм класний правда я задумувався чому вони спочатку дали сюжет про релігію а пізніше все решта по логіці краще би було релігію витиснути в кіннець де глядач більш підготовлений до такої інформації а з іншого боку релігійна тема на початку як фільтр дебіли на неї клюнуть дальше непідуть. А на рахунок релігії і Віри це зовсім різні речі не настільки важливо існував Ісус чи ні а що гади робили і роблять прикриваючись його іменем те саме стосується і Магомета. Я вію в Ісуса але невірю в церкву ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    То, что можно изменить! Год молодёжи, будующие за нами!!!


    [​IMG]03:23 15.27Mb Дата: 14 фев 2009


    http://rutube.ru/tracks/1523282.html?v=5b2e47eff92d5512843416b143b20acf

    Тут ще можна дописати цитати з Далласа ...
    Але пропаганда таки якісно зроблена.
     
  9. sselev

    sselev Well-Known Member

    Подумалось про чіпування. Щоб чіп міг приймати/передавати радіосигнал - потрібне постійне електроживлення. Ми всі знайомі з розмірами акумуляторів у мобільних телефонів і часом роботи телефона у режимі очікування на одній зарядці (максимально зустрічав 2 тижні).
    Можна зробити висновок, що чіпування це теж байки.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Тіло людини постійно виробляє енергію.

    Ми виробляємо тепло, яке можна трансформувати в електроенергію

    Хімічні реакції в організмі також

    На кровеносній системі можна влаштувати мікро-гідроелектростанції

    Нервова система працює електроімпульсами

    І взагалі, ви мабуть знаєте, що є годинники, які працюють від того, що людина рукою рухає.
     
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Та фільм як фільм, нічого там такого, щоби особисто мене в чомусь переконало чи вразило!
    Скажем так одна з версій, одна з точок зору на світову релігію і політику....
    Людям зі слабкою вірою і переконаннями дивитися не рекомендується.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. sselev

    sselev Well-Known Member

    Не буду заперечувати. Питання наскільки багато виробленої енергії.
    У фільмі здається ще було про чіпи у паспортах - в них точно джерело енергії не засунеш.
     
  13. Максим

    Максим Well-Known Member

    Вибачте за офф-топ.

    Чіпи в паспортах, посвідченнях, картах доступу і т.п. - звичайна повсякденна річ. Це ще називають безконтактною картою, думаю, Ви і самі такою не раз користувалися, просто не звертали увагу.

    Постійне джерело енергії в ній не потрібне, оскільки і постійного висилання сигналу теж не вимагається. На хлопський розум кажучи, при виникненні необхідності зчитати дані з чіпу, енергія, достатня для пересилання даних з нього, стає доступною внаслідок вторинного збудження при дії на чіп електромагнітного випромінювання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Фільм вартий того, щоб витратити на його перегляд час. Можливо, дещо з поданих фактів і можна піддати сумніву, але переважна їх більшість є влучними і справедливими.
    А створений фільм, який нібито розкриває лицемірство "Духа Времени" взагалі смішний!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

а де твій аватар? :)