" Дом-2 "- обговоримо?!

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Альона, 23 лис 2007.

  1. Чупага

    Чупага Well-Known Member


    Моя матуля.
    Там профі грають, профі макіяж,профі костюми, профі інтер'єри- кухня їдальня ,спальня (до iнтернету мем не звикла) .У Донни Ружи як би в гостях побувала чи каталоги перегорнула.
     
    Останнє редагування: 5 тра 2009
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну чому зразу навішувати ярлики - ідіоти, неінтелектуали... просто така людська природа - є потреба споглядати чуже життя.. особливо якщо воно таке цікаве і яскраве... ті ж серіали як всі дивилися:)
    тим більше що коли почали показувати Дом-2 увійшли в моду реальні проекти - показ реального життя.. такого раніше в нас не було - тому такий відсоток прикипілих до екрану.. ще плюс комерційність, звідси розкрученість...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Дом 2 - сортир, простите фаны, вменяемый человек, это срежесированное тупое видиво смотреть не сможет, я пытался, не вышло - это же ужас, хуже "кривого зеркала", вобщем гуано .....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я думала ви негативної думки, а тут так, насамкінець сказали, що то добриво:haha:

    не знаю... бачила пару серій десь півтора чи два роки тому... тоді були дійсно цікаві люди і сюжети, але то тривало недовго:) якось недавно включила і зрозуміла, що то вже всьо... вижатий лимон... комерційний проект себе "ізжив", люди якісь дикі:))), незрозуміло чим займаються і для чого... пластинку заїло...

    якби був час, то щось би таке дивилася, якісь цікаві проекти, правда хочеться чогось корисного і в той же час розважального... і реального, життєвого..:)
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    навіть добриво стає гидотою якщо його на хліб намастити (принаймі так здається, не пробував ;))
     
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    я б давно закрила цей проект, коли клацаю канали, натрапляю на тет вроді, так от нічого доброго і путнього не бачу, певно тільки фанати дивляться.....
    чому, по-моєму 1-им був "За стеклом"....
     
  7. Dominick

    Dominick New Member

    А по-моему Дом-1 был раньше чем "За стеклом", хотя могу ошибаться:)
     
  8. Окультист

    Окультист Well-Known Member

    І що вньому реаліті? Сцени сварок, які створюються режисерами чи тупі розмови? Наскільки я знаю, майже все там награно і зрежисовано. Не дивлюся такої "муті", хіба натрапляю, перемикаючи канали.
     
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    ага, помиляєтесь. То було саме перше на теренах СНД реаліті шоу:)
     
  10. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    ДОМ-2 це повна дурка! Кому замало адреналіну, бійки тут або тут )) 440.73 Mb
     
  11. Antirus

    Antirus Well-Known Member

    Тре створити клуб "Ненависників Дом 2":)
    Не переношу цієї показухи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    А я на своїх подруг не нарікаю:)Вони в мене хороші;)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)