Докази неіснування Бога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Interaktive, 26 лип 2017.

  1. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    ДЯКУЮ, але до єврейського народу, богом якого він є, ні кровно, ні генетично, ні географічно я жодного відношення не маю. Отже, будь-якої
    взаємодії між мною і ним немає і не може бути!

    Прямо адвокат Яхве)
    Ні розумнішим, ні дурнішим, ні ще якось, за свого Творця я не можу бути. Ми з ним одне ціле.

    Згідно тієї ж біблії, не спасуться ні віруючі в біблійного бога, ні в Ісуса Христа, спасуться лише "коліна Ізраїлеві". Так що Вам також це не грозить. Навіть віра в нього Вам не допоможе. Треба було народитися в іншій країні.

    Дякуючи Творцям Землі і цього Всесвіту, Ієрархам Світла і свідомим людям, час Сета/Яхве/Ієгови підходить до кінця!
     
    Останнє редагування: 27 сер 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не відволікайтеся від теми і дивіться в очі. Бо ви всі українці, поки не поїдете в Ізраїль. Ви поза чергою себе підріжете, коли припече.
    Ви в темі "Докази неіснування Бога"
    Давайте докази, а не обвинувачення, або закрийте пащеку, шановний пане.
     
  3. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Оооо... ну нарешті Ви показали своє справжнє обличчя. Починаєте хамити!:laugh1:

    Ви образилися із-зі того, що віра в бога синів Ізлаїля не гарантує Вам спасіння. Так раби бога Сіону ніколи й не були в цьому списку. Там лише представники обраного народу. Бачите даремно нікрофілією займалися, пили кров і їли тіло, відправлюючи обряди на кістках і могилах)))

    Доречі, не міряйте інших по собі. Мені добре і там де я є зараз. Чудова робота, місце проживання практично в горах, сім'я і прекрасні перспективи саме на Україні! Я не патріот, але Люблю Свою Рідну Землю!:heart:

    Відносно доказів і обвинувачень... Як кажуть: "слів із пісні не викиненш". В біблії пише те, що пише і не я це придумав, чи написав. І саме із головної книги християн я черпаю докази своїх тез і аргументів. А як фахівець у сфері езотерики і духовного розвитку, я мушу розділяти такі поняття як: біблійний бог (бог Ізлаїлю, бог Сіону) і Творець, який безумовно існує в кожної людської душі.:heart:

    Моє основне послання в наступному: Бога в такій формі, в якій гориться в церкві, чи про якого говорять християни - не існує. Мною це було неодноразово доведено!

    Я розумію, що це важко вкласти в дуальність: Бог існує/Бог не існує. Проте життя і реальність навколо таки трохи ширша від Ваших рамок світосприйняття. Просто займіться своїм інтелектуальним, особистісним і духовним розвитком - у Вас все ще попереду!!!:heart:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В мене своя дорога до Бога. А вас прошу пред'явити доказинеіснування Бога, якщо ви такі незагострені, як треба.
    Я пропоную свій товар, ви - свій, церква свій. Але у вас гнілий товар і "накачаний". Хто буде його їсти - того потім скруте від завороту кишок.
    У вас взагалі немає Бога. Ні в якому вигляді. А то, що ви там маєте сім'ю, то і хижаки плодяться.
    Так, я знаю. У вас все позаду.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Я не водій, але автомобілем керую!

    Я не самець, але коханок троха маю!

    Я не пияк, а йно любитель крепко упити і смачно закусити!

    :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    @Igor Fedoryshyn, я так бачу, що для мене у вас аргументів нема, крім як "тупо" ставити. Щось ви здрібніли наніц.

    Гадаю собі, може то вас в ігнор відправити? Ще"м такого ні з ким не робив. Будете першим))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Для себе - цікавилась.
    В
    Хотіла написати, що Ви йолоп, але Ви просто маніпулятор.
    Таки маніпулятор.
    Та, маніпулятор.
    Та нє, все таки йолоп.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, а тепер уявіть собі на хвильку потрапити на прийом до такого психолога.

    Просто страшно подумати. Добре - точно не буде. А якщо нічого не буде, то дякувати Богу.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Довести те, що є не завжди легко, а довести, що нема - це майже фантастика.

    Тільки балабол може так ставити питання.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можна довести, що у людини немає совісті, честі та розуму - в не матеріальному плані, а в матеріальному - тим паче, що чогось немає.
    Довести те, що Його немає, коли він кругом - може собі тільки незряча людина. Бо @Igor Fedoryshyn нічого й на справді не бачить. Якби ж то так і було... То було б ще півбіди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Булиб ви дійсно езотериком(маючим глибинне знання), то бачили б одну суть всіх приведених назв Єдиного Бога.
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А я зрозуміла про що каже @Igor Fedoryshyn,
    От тільки хотіла запитати, чим зомбування іншими техніками краще за зомбування церковними?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    От згадайте, як починаються вибори в парламент - скільки технічних партій записуються, а жодної не проходить завідомо. Так і всі езотеричні (як церковні, так і публічні) направлені не тільки на розпорошення людства, але й на їх підбирання массонами, сектами і т.п. Бо людина багатогранна і різногидотна.
     
  14. Slav

    Slav Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 1
  15. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    А може не не треба судити про всіх по собі?
     
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Він мав наувазі, що дуже часто частина людей себе проявляє різною гидотою. Мова не про всіх і не про будь-яку конкретну людину.
     
    Останнє редагування: 30 сер 2017
  17. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Так, даруйте, добродій чесно пише, що він не тільки психолог, а ще й езотерик... А це вже певна характеристика.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Маєш рацію.
    Так, і здається, що іноді людина пищається цим.
    Одна мені близька людина розповідала, що її чоловік не дуже її шанував і жалів. Ото вона просить його: - Пожалій мене, мені так тяжко... - Чого тебе жаліти? І якось там ще щось добавив...
    Пройшло чимало часу. І ось так вийшло, шо її чоловік не беріг дуже своє здоров'я і нарешті пробив його час. Опинився він у розквіті років на смертному одрі. Лежить, плаче і просить її: Пожалій мене, я не хочу так вмирати... Вона каже йому: - А ти мене пожалів тоді, коли я просила?
    Хто б знав, як мене тоді перекрутило, коли я почув таку розповідь про її помсту...
    А хто ж її тепер пожаліє і пробачить?
    Я так.
    Але, чи пробачить її Бог і хто заступиться за неї перед ним?
    Тому люди пишаються чимось незрозумілим, хоча це бруд і гидота. А вони різні. Тому різногидотна і багатогранна - від героїв до лайна.
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Стандартна історія. Егоїзм і пам'ять акваріумної рибки - характерні риси для великої кількості чоловіків :pardon:
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я б сказав, що багатьох людей, без сексизму.
     
а де твій аватар? :)