Чому Бог так "покерував", що людина народилася калікою чи з невиліковними хворобами? Чи Бог .......

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 29 сер 2017.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Чому Бог так "покерував", що якась людина народилася калікою чи з невиліковними хворобами? Чи справді Бог впливає та керує всіма процесами у світі?

    Якщо тема є не потрібною, то перенесіть її у тему Докази неіснування Бога.
     
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    Така наука як "теорія ймовірностей та математична статистика" все добре пояснює, а релігія лише змушує вірити.
     
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Думаю що не всіма процесами керує...
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як для кого.
     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    А як вчить християнська церква ?
     
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Подібно до того, як діють закони у фізиці, діють духовні закони. Людина робить якесь зло і з часом про це забуває. А воно нікуди не дівається. Воно висить над цією людиною, над її поколінням і може проявити себе будь-коли. Так влаштований світ. Недавно читав, що біля якогось роддому у львові знайдено дуже багато кісток немовлят. В радянські часи робили аборти і скидали тіла дітей у братську могилу. Про це мало хто памятає і знає і ніби забулося, але в космосі, якщо можна так виразитися, воно ніде не пропало. Проходить час, роки, десятки років і виникає запитання:
    Чому Бог так "покерував", що якась людина народилася калікою чи з невиліковними хворобами?

    А Бог просто створив цей світ у певних законах, які неможливо відмінити. Вони просто діють. Людина віддавна грішила, тобто порушувала закони. Для того, щоб скасувати людські гріхи, тобто компенсувати то зло, Бог посилає єдинародного Сина на мученицьку смерть. Це є плата, компенсація порушення закону, який Сам Бог і створив і на який тримається всесвіт. Ось така дорога ціна.

    Людина сама собі робить лихо, але коли робить лихо - не думає, а коли стається біда, питає: За ЩО?


    Друге запитання: Чи все залежить від Бога.

    Якщо ми говоримо, що Бог дав людині вільний вибір і за цей вибір Бог запитає людину, то ясно що ніби і не все.
    З іншої сторони, ми можемо чути такі слова: Все в Божих руках. Так говорять глибоковіруючі люди, які все своє життя віддають в Божі руки і для них не існує інших впливів, вони бажають, щоб лиш один Бог керував їх життям, а не вони. Цей момент є глибокодуховний і правильний, але не кожен обиватель зможе сприйняти такий підхід.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Міг би, але яке з цього задоволення? Декому це приносить задоволення відчуття влади, але що може бути краще за справжню свободу, любов і взаємошанування?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Все, крім знущання над волею людиною. Це один із законів всесвіту. Хто його порушує - той карається на вічні муки.
    Ніхто не має права змусити людину робити щось проти своєї волі, але людина сама віжповідає за кожну свою дію перед Богом.
    Тобто: якщо людина не розуміє по хорошому, то завжди знайдеться, за що її буде покарано.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не так.

    Ніхто нікого нічого проти волі не втискає.

    Я б сказав так, церква дає поради рекомендаційного характеру і з поясненнями про наслідки, а далі, вольному воля.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Звідки ви знаєте, що то не так? А якщо ви помиляєтеся? Психологія та реальні виходи злих людей можуть звести будь-кого з розуму і навіть натравити одну людину на іншу, що та не нічого і не зрозуміє. Гадаєте, це фантастика? А я не гадаю. Тому і кажу вам, що так воно і є.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Якщо людину заставляти робити саме так і не інакше, тоді ця людина позбавлена відповідати за свої вчинки,бо її примушували і не було іншого виходу. У цьому випадку людина є роботом, якому вложили програму, а робот не може нести відповідальність за свої вчинки.

    Тільки вільна людина є відповідальна за свої вчинки. Тому вона може робити все, що захоче, навіть протизаконне, але у всіх випадках є наслідки і відповідальність.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дхарма.
    В буддизмі, індуїзмі і , здається, даосизмі.
    Простими словами, якщо ви косячили, косячили і потім схаменулись, почали ревно молитись, спокутувати свої гріхи, робити богоугодні справи... І до свого скону встигли все спокутати - це карма. Дхарма, це коли ви косячили, косячили, вбивали, крали, гвалтували, підтримували Порошенка, хаяли Бога і... Не схаменулись, або схаменулись занадто пізно. І не встигли спокутати всі свої гріхи, накосячені під час підтримки оранжоїдальних скакунів. Після смерті, ви реінкорнуєте в інше життя. Якщо ви комар - вас хлопнуть ще до того, як ви напились крові, якщо будяк, вас вирвуть із корінням, якщо ви віслюк, то тягатимете ношу до свого скону. Гірше з тими, хто підтримував пАмаранчових. Вони стають або баобабами, або долбойошками. І спокутують свій гріх тисячами років.
    Або народжуються із важкими вадами.
    (Це вже без сарказму)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    upload_2017-9-2_20-48-15.jpeg
     
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    Бог, створивши людину на Свій образ і подобу дав її вибір... Він, наприклад, не міг покерувати Адамом і Євою, коли вони прийняли те своє доленосне рішення...
    Тому не можн так сказати що абсолютно всім Бог керує. Люди приймають свої власні рішення...
     
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Мені вже приходилось чути такі та дуже подібні пояснення. Але тоді виникає нове "тупе" питання: чому за злі вчинки людини відповідальність повинні нести наступні покоління людей, які не вчинили ці гріхи і ще з положенням того, що Бог є дуже милостивим та справедливим? Аджеж так, як це пояснює церква, це дуже подібно до дуже несправедливої формули: "швець завинив-коваля повісили".

    Ви маєте право вважати мої питання - тупими питаннями, бо для вас - всезнаючих, все ясно та зрозуміло. А мені - ні. Мені здається, що я зі своїми роздумами на релігійні теми у ваших очах уподібнююсь до своєї молодшої сестри, яка колись дуже давно зденервувала мою релігійно-фанатичну бабцю своїми порівняннями Ісуса Христа з чарівником, який робить чари.
     
    Останнє редагування: 4 вер 2017
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я ж проте і написав.
    Це зобов'язання, наприклад, служити в армії - "почетный долг": судять не солдатів (крім дій насильства і нерозумного вбивства самовільно, наприклад, військовополонених), а тих, хто їм віддав наказ.
    Отже, вільна людина усвідомлює, що вона робить, у противагу, коли виконує наказ, тому відповідає повністю за свої дії перед Богом. Відповідає за свій вибір. Хороший вчинок - нагороджується, поганий - наказується.
    Строго, але справедливо.
    Вибирайте, але знайте закон.
    Незнання закону не звільняє від відповідальності.
     
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Нема такого зараз!!! І церква такого не вчить!
    У вас якась неправдива інформація напевне...
    Усю вину за злі вчинки людей Бог поклав на Свого Сина Ісуса, вилив на Нього весь Свій гнів за злі вчинки людей, тому зараз уже нема такого що наступні покоління несуть якусь відповідальність за злі вчинки попередніх поколінь!
    Бог є милостивим і справедливим Богом!
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Спочатку треба довести, що так воно і є. Тобто те, що наступне покоління несе карму попереднього по волі Бога. Кожне покоління само по собі робить свої гріхи, а якщо люди взривають атомні бомби і народжуються криві і страшні після цього, або загадили річки хімікатами і зовсім стали недієспроможними до народження, або горілку заливають собі в горлянку чи сигарети пачать - то при чому тут Бог, скажіть мені на милість?
     
  20. Slav

    Slav Well-Known Member

    А що пан @Мих написав мені у своїй відповіді на моє поставлене питання? Я від інших людей чув таке пояснення, що різні вроджені каліцтва та хвороби - це дія Господня за гріхи попередніх поколінь. Мається наувазі не гріх перших людей Адама і Єви, а вже нові гріхи людей.

    Справді Бог послав свого Сина Ісуса Христа спокутувати гріх ПЕРШИХ людей Адама і Єву. Але не можна говорити, що Бог вилив на свого Сина весь Свій гнів за злі вчинки людей. Напевно це є ваш домисел чи припущення. Але це вже є відхилинням від теми.
     
    Останнє редагування: 5 вер 2017
а де твій аватар? :)