Дивергент, частина 2: Інсургент/Insurgent

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Іспанка, 21 бер 2015.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    [​IMG]

    View: http://www.imdb.com/title/tt2908446/?ref_=nv_sr_1

    Особисте враження: Двояке. З одного боку, мене півфільму мучило враження, що я дивлюся якусь інтерпретацію Голодних ігор, з іншого боку - трилогія таки має свою неповторну родзинку. Як фанат постапокаліптики, фантастики та спецефектів, залишилася дуже задоволеною - атмосферно, похмуро і разом з тим дуже динамічно. 2 години пролетіли непомітно. Якщо хочеться переглянути щось не особливо напружуюче, але разом з тим цікаве - то цей фільм для вас:)
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я здається перший дивився, але хоч вбий мене не згадаю, що там :) Значить другий нема сенсу дивитись :negative:
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ну таке, обидва фільми із серії "на один раз під пиво і попкорн":) Я спеціально перед сьогоднішнім походом в кіно знайшла свою стару тему і перечитала, бо не могла згадати толком сюжету:) Мені здається, то така фішка фільмів, знятих по книжках - поки книжку не прочитаєш, фільм не запам"ятається)))
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    О, моя улюблена актриса. І "Девергент" - класний фільм.
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Тоді друга частина має вам сподобатися :) Але обов'язково дивіться в 3Д-особисто я отримала море задоволення:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Janua

    Janua Active Member

    Крутой фильм, безумно интересная книга, я в восторге от завязки)
     
  7. Natti

    Natti миється в бані

    Перша частина більше сподобалася. Та дивилася і другу з захопленням!
     
  8. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Мені теж перша більше сподобалась, друга трішки перемудрована... І шкода шо головна героїня змінила зачіску, з довгим волоссям вона мені більше подобалась.
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Читала книгу,фільм не поганий,але все таки книга краща
     
  10. Vladis

    Vladis миється в бані

    Это мы видали. Ну так себе фильмец
     
а де твій аватар? :)