Чому українська абетка походить від давньої православної велесовиці?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 5 лип 2017.

 1. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Полеміка довкола Велесової книги, суперечка що до її історичної цінності та автентичності, так би і залишилась справою прихильників книги, як і противників такої з табору академічної науки, якби не оприлюднені знахідки металевих речей з велесовичними написами періоду кінця 1 тис. до н. е. - середини 1 тис. н. е. То про що ж говорять знайдені велесовичні написи?

  Матеріал під назвою "Рахманські сакральні тексти велесовицею" розміщений на сайті - Слов'янська історія


  Нещодавно у інтернеті з'явились фотографії сімейних реліквій - металевих речей слов’янського періоду, на яких велесовицею, методом "скоропису", характерним для дощечок Велесової книги, вертикальною в'яззю, вирізано назву древньослов’янської держави - РОСЬ (
  РОСЬ – давній велесовичний напис в’яззю ).

  Дослідники вважають, що наявність таких артефактів - це прямий доказ існування давньої Роської держави в центральному слов’янському, Вісло-Дніпровському, регіоні.

  [​IMG]


  В публікаціях з цього приводу відмічаються і особливості зазначеного письма, велесовиці, які перетворюють його на сакральне письмо. Найважливішим у цьому випадку є виконання двох головних правил:

  - окремому звуку повинна відповідати тільки одна окрема буква (знак)!
  - окремій букві (знаку) повинен відповідати тільки один єдиний звук!


  Звідси, головною ознакою сакральності письма, була і є однозначність передачі буквено-звукової інформації. У велесовиці, роській азбуці, як і нині в українській мові, звуки та букви чітко прив'язані один до одного, виходячи з умови виконання головного принципу - як пишеться, так і говориться.

  Саме це дозволяло давнім слов’янам-росам та їх духовним Отцям, Рахманам і волхвам, тисячоліттями користуватися унікальною велесовичною абеткою для сакрального кодування священних текстів, для словотворення, для складання особливих слів-абревіатур з глибоким духовним змістом, об’єднуючи перші букви застосованих слів...

  ПРОДОВЖЕННЯ ЧИТАТИ на - Рахманські сакральні тексти велесовицею
   
  Останнє редагування: 5 лип 2017
 2. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хотілося б трохи уточнити.
  Перше тисячоліття до нашої ери - це за тисячу років до народження Ісуса Христа. З якого починається християнство як таке. Христос був від народження іудеєм, і його хрестив Іоан Хреститель. А православ"я виникло ще пізніше, після розколу християнської церкви на церкви римсього обряду і візантійського. Тобто, через тисячу років.
  Православ’я – історія становлення

  Тому твердження про православність велесовиці за дві тисячі років до виникнення самого православ"я виглядає дещо дивним.

  Якщо велесовиця існувала за тисячу років до виникнення християнства, то це могло бути лише язичницьке письмо. А якщо велесовиця - православне письмо, то воно може бути не старше тисячі років.

  Що каже наука, і що підверджено наявністю писемних пам"яток? Дивимося:
  Грецька абетка — Вікіпедія
  Очевидно, що багато букв у кирилицю було запозичено з грецької абетки (Л, П, О, Р, Е).
  Або ж існує ще два варіанти: перший, смішний, греки запозичили ці букви із велесовиці.
  Інший, нереальний, незалежно були придумані однакові знаки (букви) для одних і тих же звуків.

  Наука каже, що грецька абетка пішла від етруської. І існує багато надписів на камені, а не на фанері.

  [​IMG]
  Етруська абетка — Вікіпедія
  Бачимо багато літер, схожих на літери нинішніх алфавітів.
   
 3. iso

  iso Well-Known Member

  Ключові слова якщо існувала:)
   
 4. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Всесвітня історія 6 клас
  ( ЛІЧБА ЧАСУ В ІСТОРІЇ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ - Всесвітня історія 6 клас - О.Г. Бандровський - Генеза - 2014 )

  § 1. ЛІЧБА ЧАСУ В ІСТОРІЇ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ
  ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ 1

  1. Які особливості лічби років до нашої ери, або до Різдва Христового?

  З п’ятого класу ви вже знаєте, що, досліджуючи минувшину, вчені-історики раз по раз відповідають на запитання: коли відбувалася та чи інша подія. Визначати точний час певної події, тобто її дату, допомагає хронологія - наука, що вивчає способи обчислення часу. Також ви пам’ятаєте, що відлік років від певної події називають літочисленням (ерою).

  В Україні, як і в більшості сучасних країн, користуються літочисленням від умовного року народження (Різдва) Ісуса Христа, життя якого поклало початок одній з найбільших світових релігій - християнству. Це літочислення називається християнським, або нашою ерою. Іноді його також називають новою ерою. Наша ера, або ера від Різдва Христового, зазвичай позначається скорочено - н. е., або від P. X. Отже, ми живемо в нашій ері, або в ері від P. X. Про все, що сталося до першого року н. е., кажуть, що це відбулося до нашої ери (скорочено до н. е.), або до Різдва Христового (скорочено до P. X.).

  У літочисленні до н. е. так само користуємося століттями, тисячоліттями. Століття до н. е. - це так само сто років, проте порядок відліку змінюється, тобто роки до н. е. на лінії часу розташовуємо справа наліво, а роки н. е. - зліва направо. Наприклад, наступним за 33 р. до н. е. буде 32 р. до н. е.; 476 р. до н. е. - це перша половина 5 ст. до н. е., а 476 р. н. е. - друга половина 5 ст. н. е. Для подій нашої ери можна не вказувати скорочення «н. е.» на письмі та опускати слова «нашої ери» під час усної відповіді.

  [​IMG]

  Відмінність лічби років до н. е. від н. е. полягає в тому, що початкові роки - це роки з нулями, а кінцеві - роки на 1.
  Так, друге століття починається в 200-му році, а закінчується в 101-му році.
  Відповідно перше століття до нашої ери починається в 100-му році й закінчується в 1 році.
  Отже, початкові роки століть до н. е. - це 1900... 400, 300, 200, а роки 1801... 301, 201, 101 - це останні роки століть.


  ПРОДОВЖЕННЯ ЧИТАЙТЕ на - ЛІЧБА ЧАСУ В ІСТОРІЇ СТАРОДАВНЬОГО СВІТУ - Всесвітня історія 6 клас - О.Г. Бандровський - Генеза - 2014

  ___________________________________________________________________________________


  1. Фраза "... знахідки металевих речей з велесовичними написами періоду кінця 1 тис. до н. е. - середини 1 тис. н. е. " означає - орієнтовний час їх появи, який охоплює період від 300-250 років до нової ери (перед народженням І. Хреста) до 500 року після нової ери (після народження І. Хреста).

  2. На показаних речах велесовиця застосовується уже як розвинуте і давно вживане письмо слов'янських Рахманів-Старотців. Це говорить, що час виникнення такого письма, його сталий розвиток і розповсюдження, має значно глибшу історію, за даними "Велесової книги" - на десятки тисяч років!!!).

  3. Кирилиця є молодим штучним утворенням, продуктом гібридної війни зі слов'янством візантійського походження, формування якого мало ціллю протиставлення його сакральній велесовиці, з метою поширення візантійських (антислов'янських, антироських, антирахманських, антиправославних) впливів.


  4. Питання часу появи велесовиці залишається відкритим, не зважаючи на те, що зразки, представлені на фото, мають орієнтовний вік у 2,3 - 1,5 тисячі років.

  [​IMG]

  Думаю варто чекати ще цікавіших знахідок велесовичних текстів, про які згадує "Велесова книга". Адже за даними цього документу історію останніх 23 - 20 тисяч років Рахмани-Старотці наполегливо фіксували.
  І, як бачимо, для цього використовували метал і, ймовірно, інші довговічні матеріали - кераміку та камінь, які потім ховали у надійних місцях, недосяжних для ідейних ворогів.

  Крім того, є пророцтва самої "Велесової книги" (які співпадають з біблейними про Армагедон), які говорять про Нові часи та Нову Землю (тобто про часи відкриття ПРАВДИ і змін на Землі у певний час, який, за Рахманським календарем, уже прийшов).

  Тож, напевно, варто чекати змін та нових доказових матеріалів...
   
  Останнє редагування: 26 лип 2017
 5. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Я колись був студентом, і мав четвірку із такого предмету, як математична логіка.
  Є одна цікава логічна операція Імплікація, яка, на відміну від інших (І, АБО, НЕ) не так швидко доходить.

  Цитується текст з формулами погано, тому почитати про імплікацію можна тут Логічна імплікація — Вікіпедія

  От маємо цитату

  Тобто, твердження, що "Велсова книга" існувала вважається істинним (true). Але якщо воно хибне, то за законами математичної логіки, з нього можна вивести будь що: і істину, і хибність
  Лише із істини логічними перетвореннями (логікою) не можна отримати хибність. В цьому і полягає суть імплікації.


  Твердження, що для письма використовували довговічні матеріали, є істиним, бо підтверджується наявністю багатьох записів древності на різних мовах, різними письменами (клинопис, єгипетські ієрогліфи тощо).
  Оскільки дерев"яна дошка - недовговічний матеріал (шашлі, пліснява, вогонь), можна зробити висновок, що дерево для записів, особливо - сакральних, не використовували. Могли використовувати недовговічні матеріали лише для недовговічних записів (приклад - берестяні грамоти).

  Отже, маємо очевидне протиріччя.

  З доказовими матеріалами, дійсно, варто почекати.
  Але б я радив Вам прослідкувати історію тих медальонів та браслетів: хто найшов, де зберігаються, хто робив хіміко-фізичних аналіз їх віку?

  Бо я, наприклад, спробував відслідкувати один із цих артефактів, але не знайшов кінців. Як правило, один другому перекидають в різних форумах, блогах. Імена блогерів, здебільшого "правильні": Світозар, Роксолан тощо.

  Я схиляюсь до думки, що то все виплавлене недавно із олова чи свинцю пошановувачами древніх слов"янських язичницьких сонцепоклонницьких релігій.
  І жодного стосунку до історії не мають.

  Зі. І не потрібно так розлого цитувати підручники.

  Те, що -3 буде більше ніж -5, я і без Вас знаю.

  Я навіть знаю, чим раціональні числа відрізняються від ірраціональних, і навіть що таке трансцендентні числа, і чому множини точок,( де одна множина - множина точок від мінус нескінченності до плюс нескінченності, а друга - інтервал від нуля до 1, де нуль і одиниця, - кінці інтервала, - не є елементами множини,) мають однакову потужність. (Можна встановити між елементами цих множин взаємно однозначну відповідність).

  Логіка - моє професьйон де фуа.
   
  Останнє редагування: 26 лип 2017
 6. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Рахмано-Староотцівські вислови - прояви найвищої божественної логіки.
  Цитати з "Велесової книги" у перекладі на українську мову:


  1. дощечка 32, стосовно духовної вірності росів та усіх слов’ян-дулібів:

  «СЕ СТАРЕ РОДІЦЕ РЕЩЕХУТЕ І РЯХУТЕ КЛЕНТБУ О ВІЕРНОЩЕ І ДРЖАЩУТЕ ІЕ АЖ ДО СМЕРТЕІ СЕ МЕ ІМЯХОМ УМЕРТЕ А РОСЕ ЗВОЛЕТЕ»

  «Це старі родичі казали, що (вони) приймали клятву на вірність.
  І тримали її аж до самої смерті, (і казали) що самі маємо вмерти, а Рось визволяти!»


  2. дощечка 2-а, про роки князівської зради у бунтівних регіонах роської держави:

  «ЗА ЧАСІ ЗЪЛЬНО СЛАВЛІ РОСЬ ПОТЯТА БЯ РУКОУ ВЪРОЗІУ А ЗЛОЩИНА ТВОРЯІ… І КОНЯЗ ТОІ НЕМОЦЕН БЯ А ОУСЛА СОІНІ СВА ДО БРАНЬ АІ ТОІ ВЪРЯГОМ ПОДЛЕГОША ВЬЕЩА НЕ БГРЕГОШІА А ЧЕС ОТО РЪЩЕМО ВЪЕЩЕМ НЕ ОУВАЖІ ТОМУ БО ІСТЕР ОСТЬРЖЕНІ А ОДЕРЕНЬ ВЗЯТІ А КОЛЕ РЪЕМ ОДНЕСЕ КЬНЯЗІ СОУТЕ НАША ТОМУ БО НЕСТЕ…»

  «За часів надзвичайно славних, рось потята була рукою ворожою, і злочини творилися…
  І князь той немощним був та послав синів своїх до борні.
  А ті ворогам підчинились, віча не слухали, а те, що речено вічем - зневажили.
  Бо тепер (стали) обережні і підношеннями взяті (задобрені ворогом)...
  І коли говоримо нині, що князі є наші - то це не вірно…»


  3. дощечка 7-а, про мандрівних ідеологів-візантійців (антислов'янських адептів) та їх брехню:

  «ТАК ОВШ ЯКО Е ЖЕ Е СЕ ГРЬЦЕ УЩЕКАШЕТІ НА НЕ ИЖЕ С МЕ ЧЛОВЕНКОЖРАВЦОВЕ А ТО ЛУЖЕВА РЪНЩЬ ЕСЬ ЯКО НЪСТЕБО ТАКОВО ІСТА А ИМЕЯХОМ ІНА ПОВІКЕ НА ТОТЬ КІ ЖЕ ХОЩАЩЕТЬ УВРАНЖИ ДЕ ТЕ ІНА РЕЩЕ ЗЛАЯ А ТОМУ ГЛОУПЕННЕ СЕ БОРЕ…»


  «Так ото нині є, що ці греки (візантійці) принижують нас, (кажуть) нібито ми є людожерами.
  І то брехливі розмови - бо такого ніколи не було.
  А маємо натомість ми повік інше.
  Коли ж хочеться ворожнечі (комусь) - той таке зле (брехню) і говорить.
  А дурник (недалекий) те і підбирає…»

  4. дощечка 1, пересторога тим землякам, хто відкинули слов'янський православний світогляд:

  «ВОТСЩЕ СУПАМЯТОХОМ ДОБЛЯ НАША СТАРОІ ЧАСОІ ДА ІДЕМО КАМО НЕ ВЕСТЕ А ТАКОСЬ МОІ ЗРЕМО ВОСПЯТЬ А РЩЕМОЖЕ БО ЕСЬМОІ СТОІДІХОМСЯ НАВЕ ПРАВЕ ЯВЕ ЗНАТИ І АБАПОЛО ТЬРЛА ВЕДЕТЕ А ДОУМІТЕ…»

  «Забули в сум’ятті добрі наші старі часи.
  Тепер ідемо куди не знаємо.
  А маємо також озирнутися в минуле.
  Соромимось бо Наву, Праву, Яву знати, і довкола буденного відати, і думати…»

  5. дощечка 6-д, пророцтво на майбутнє:

  «АТО ЗОРІА СВЬТЕ ДО НЬ А УТРО ИДЕ ДО НЬ А ТАКО ІМЕМО ВЬЕСТНЕКА СКАКАВА ВСЕ СВРЗЕ А РЩЕХОМ ХВАЛУ А СЛВУ БЗЕМ … А ТАМО СМЕ НЕЯХОМ СКОРБЕНЬ НАШУ А ОДЕРЗЕМА ІНА ДА ВЛАЧЕ НОІ СОІН СВЬТЕН ІНТРУВ ОДЕ ТЬМЕА ІМАХОМ ВИНЕГО ДОПОМЕНЦЕ НАШЕГО А СТАРЕЩА СЕ БЛАГО ДОСТАНЕХОМ ОТ ОНА ТВРДОСТЕ Й КРПОСТЕ АБО І ВРАЗЕМ С МЕ ОТВЬ ДАЛИ ЯКО ІСТЕНЬ…»

  «Ото ж зоря світить до нас, і ранок іде до нас, а також маємо вісника скачучого у Сварзі.
  І промовляємо хвалу у славу Божу…
  А тому відкидаємо скорботу нашу.
  А отримаємо таке: Величний Син світлий Інтрів іде!
  Од пітьми маємо вишню допомогу Нашого.
  А Старійшини це благо отримають від нього - твердість й кріпость, аби і ворогам ми відповідь дали, як належить!»

  [​IMG]
  Фото. Дохристиянські православні натільні хрестики з Волині з колом життя
   
 7. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Не знаю стосовно Нави і Прави, але Яву мені дійсно соромно як колишньому програмісту не знати, тому останнім часом взявся за вивчення програмування на Java в середовищі NetBeans. Можливо, згодом напишу щось корисне.

  Дискутувати я вже втомився. Особливо з людиною, що проводить знак рівності між тим, що написане, і тим, на чому написане.

  Якщо теорема Піфагора написана на стінці ліфта, то це не значить, що ліфту стільки ж років, скільки теоремі Піфагора, і що то написав сам Піфагор.
  Це я до того, що істинність висловів, яким може бути тисячі років, не означає тисячолітній вік дощещок, на яких вони написані.

  З таким же успіхом, заповіти могли бути придумані і записані, скажімо, в дев"ятнадцятому столітті. Можливо, щось взято від Конфуція, щось - від філософії Йоги чи Буддизму.

  А хрестикам може бути кілька тисяч років. Але це зовсім не означає їх зв"язок із християнством.
  христианство — Викисловарь.

  Чотири промені - найлегша симетрична фігура, яку можна намалювати. Попробуйте намалювати центрально симетричну зірку з трьома променями або з п"ятьма, і ви переконаєтесь, наскільки це складно.
  А хрестиків вистачає у будь-якій культурі.
  Наприклад, в китайській мові [​IMG] означає "десять". але цей хрестик не має жодного стосунку до християнства. Там, в китайській мові, дуже багато різних хрестиків, але жоден із них - не християнський.
   
  Останнє редагування: 26 лип 2017
 8. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Для повноцінної препарації мирського, треба бачити не тільки Яву (мирське матеріальне та мирське у польовій формі), але і всю систему разом - Яву, Праву, Наву у цілісності (нагадаю - явлена матерія у Всесвіті обіймає лишень 3-4% вселенських енергій, а її закони не є законами Всесвіту!!!).

  Тому намагатись вимірювати усе суто матеріальним - це те саме, що оцінювати якість програмного продукту вагою комп'ютерних дисків чи флешок! Або вважати, що досконалий автомобіль, на зразок Мерседесу, складеться сам по собі, після якогось вибуху, без чийогось замислу і провадження...

  То, питається, чому у підходах до розбудови Всесвіту, надскладної і багаторівневої системи, вважаємо, що усе ставалось само по собі і від... "первісного" вибуху?!
  Це ж повна маячня!!!


  Система Всесвіту функціонує зовсім по іншому!
  У цілісній формі модель цієї системи носить давню слов'янську назву - Світовид (вигляд Світу, світобудова).
  Її слов'яни та українці відтворювали на святих місцях, у формі певної моделі, скульптури чи зображення (щимахора).

  В умовах слов'янської хати, на Різдво нового кола, цю систему, плетену з колосків (символ єдності душ), ставили на почесному місці та називали Дідухом (Діда духом - творінням Творця).
  Дідух виглядав як багатоелементна та багаторівнева модель структури Світлого Ірія (Прави та Яви), його духовних (польових) елементів (душ славних предків, світлих духів, ангельських сутностей і т.п.), які об'єднані усіма 48 (!) полями Творця (наука володіє лишень трьома!!!).

  Виходить, що наші предки знали усе значно глибше від нас і були набагато мудрішими у питаннях світобудови.
  Вони шанували і любили систему Світлого Ірію та Творця, намагаючись бути її частиною!


  [​IMG]

  Звідси висновок, той хто не володіє знаннями світобудови - не здатен зрозуміти волі Творця (закону Прави) та встановленого ним смислу життя.

  Саме тому зміни, які нині відбуваються на Землі і у Всесвіті, для більшої частини землян мають хаотичний характер ("природа" нібито "лютує").
  Хоча для інших, тих хто володіє знаннями світобудови, усе зрозуміло.
  Почався Армагедон - очищення забрудненої темним польової структури Всесвіту (знищення темного польового вірусу, який шкодить системі).
  Дія яка вплине і на матеріальну частину мирського, і з часом, суттєво змінить її...


  Це помітили і науковці.
  Ось матеріал на цю тему.
  Читайте, думайте, робіть висновки самі...


  Стаття "Біофізик: планета почала жити в іншому вимірі!" -
  Біофізик: планета почала жити в іншому вимірі! | Родовід

  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 26 лип 2017
 9. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  @Kozak z Dibrovi, якщо Ви можливо, не чули про роман Зоряний корсар Олеся Бердника, то обов"язково почитайте. Там все у подібному дусі: українці - посланці Космосу, духовність, космічні сили тощо. Я його читав кілька десятків років тому, коли ще був романтиком, а Ви, якщо не читали ще, почитайте зараз.

  Зоряний корсар — Вікіпедія
  Власне книга: Бердник Олесь - Зоряний Корсар, скачать бесплатно книгу в формате fb2, doc, rtf, html, txt
   
 10. iso

  iso Well-Known Member

  Я в захопленні був від "Поза часом і простором". а після "Стріла часу" - охолов до Бердника.
   
 11. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Стосовно романтизму Бердника - нічого не можу сказати.
  А стосовно змін у структурі полів Всесвіту, і, відповідно, стану показників елементарних частинок, про що пише біофізик Валентина Миронова (яка працювала 20 років в Космичному Центрі за даною тематикою) - то це факт.

  Відповідно, саме у процесі нинішніх космічних змін криється функція очистки у період Армагедону - процесу звільнення Вселенських програм від вірусу та ушкоджених частин (у Рахманів - це ліквідація темного на рівнях Яви та Нави, власне антисвіту, як вірусу та його руйнівних польових програмних форм, усього чорного, низьковібраційного - темних польових утворень рівнів змія, антихриста, бофамеда, люципера, диявола, сатани, чортів та бісів).

  У чому ж Бердник, бесперечно, правий - у тому, що людство є частиною Всесвіту, яке живе за законами циклічності у безконечності, за законами Прави, Яви, Нави, які встановив Творець, і які порушити не може навіть він Сам (бо система остаточно зруйнується).

  [​IMG]
  Фото. Яйце - символ життя у Всесвіті; сварги у русі - сиволи духів (полів) та циклічності процесів життя

  У вселенських програмах кожного наступного циклу (а це мільярди років) закладено умови відтворення та підготовки нових сонячних та планетарних систем для заселення людства у певний період (після завершення циклу життя старих планет).
  Бо людство мігрує у часі та просторі паралельно існуванню Всесвіту, так як є необхідною управляючою частинкою Всесвіту, зважаючи на те, що головним у чотирикомпонентному людському єстві є світла душа людини.

  Власне така світла душа і є ознакою людини (власне самою людиною), включаючи Творця і всю ієрархію Світлого Ірію. Бо, не дарма сказано - що ми є подобою Творця (найперше у духовно-польовому вимірі).
  Як і неспорста наші предки лічили людей душами (
  "а скільки тут душ?").

  Тому ієрархію Світлого Ірію очолює сомн найдосконаліших та найсвітліших душ світлих Предків - Отців різних ірійних Рівнів Прави, не раз явлених у мир!

  Лишень світла душа, як важливий для Всесвіту елемент, як складне і тонке польове утворення програмного значення, яке складається мінімум з десяти полів (у волхвів і Рахманів це число значно більше, і може становити аж до 48 полів) здатна перетинати часові межі і неодноразово втілюватись у Яву у наступних циклах.

  [​IMG]
  Рис. Єство людини 4-х елементне: польове середовище (Дух Святий), душа (Ан), тонке тіло (Атман), тіло (фізичне тіло).

  Саме тому поняття безконечне життя стосується виключно світлої душі, яка удосконалюється та ірійно зростає у рівнях, для чого неодноразово являється у Яву різних мирів (у простір Яви різних планет Всесвіту).

  Тому кожна світла душа має прагнути отримати від Творця нового явлення. Вона має берегти свою душу і її високі вібрації, світлу польову наповненість.
  А для цього вона має вчитись (знанням світобудови), духовно удосконалюватись (досягати нових ірійних рівнів), тобто, просвітлюватись!

  Проте нове явлення у мир на підготовлені нині для людства у Всесвіті планети - це питання яке вирішує сам Творець і ті, кому належить це у Праві.
  Процес нового явлення у православ'ї зветься пакибуттям (реанкернацією), у східних релігійних системах він називається реінкарнацією. Саме у ньому приховані механізми вселенської вічності!

  [​IMG]

  Фото. Вселенська циклічність життя (у тому числі людини) в українській вишивці

  І під кінець...
  Логічним постає запитання - для чого це усе?

  Відповідь проста.
  Керівна структура Всесвіту (Світлий Ірій, Бог, Права, Небо, Царство Боже, Царство Царств) збудована зі світлих людських душ, які час від часу проходять удосконалення через явлення в матеріальний світ, складаючи черговий екзамен на зрілість, піднімаючись чи падаючи після такого.

  Бо світла людина має прагнути одного - не бажати своїй душі
  падіння (втрати частини полів, їх забруднення низькими вібраціями), не перетворювати її у чорну примару (як у нелюдів, коли залишок душі має лишень 5-6 полів). Адже вирок для такої примари один - повна ліквідація (стирання інформації в усіх полях Всесвіту) і повне забуття (тобто смерть, замість переходу світлої душі в Праву)...

  [​IMG]

  Фото. Кільце з Волині з написом *СВРГІЄОЦЬ*, який українською звучить як - СВАРОГ І Є ОТЕЦЬ

  Повертаючись до теми
  "Чому українська абетка походить від давньої православної велесовиці?"
  ще раз підкреслю головне - застосування сакральних абревіатур, сакральних слів, є унікальною особливістю української мови та письма, яке отримане у спадок від Рахманської велесовиці.
  У ньому повсякденна нагода славити Творця, Небо, Праву, Світлий Ірій, сприяючи, при цьому, духовно зв'язку з ними!

  Розуміння чи не розуміння цього є частиною того єкзамену, який під час Армагедону здасть кожен з землян...
   
  Останнє редагування: 27 лип 2017
 12. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  @Kozak z Dibrovi, якщо почнеться Армагеддон, то нікому мало не здасться. Ні віруючим, ні атеїстам.
  При 1000 градусах Цельсія обвугляться і ті, і другі. Можна хоч тисячу разів повторювати будь-яку мантру. Шкварчить тіло, і хоть ти трісни. Бо такі закони фізики. Але це вже - інша тема.
   
 13. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Армагедон - змінена форма давньоправославної, Рахманської сакральної абревіатури АРМОГЕДОН.

  Абревіатура АРМОГЕДОН (АР-МОГ-Є-ДО-Н) велесовицею означає - Аріі могутні є до низу (в Яву).

  Тобто мова йде про прихід в Яву (в мир Землі) духовних сутностей (душ) найвищих рівнів Світлого Ірію, Аріїв, які будуть допомагати Творцю у польовій (духовній) очистці миру Землі від антисвіту (низьких темних польових утворень), і що важливо, у термін життя одного покоління.
  Готується поява Нової Землі (очищеної від темних цивілізацій) і Нового Неба (повернення світлого світогляду), про що говориться у Новому Заповіті та у Велесовій книзі...

  Армогедон уже йде!
  Йде понад три роки!

  Тільки заматеріалізована та далека від духовності і православного світогляду цивілізація, яка нині існує на Землі, не розуміє цього. Вона намагається "стабілізувати" свій стан, проте не бачить головного: кожний землянин здає екзамен на можливість його душі потрапити на Нову Землю, під Нове Небо!

  Для антисвіту і його адептів, земних носіїв темної ідеології (нелюдів, чорноголових) та їх прислужників і рабів - це стан дивної та не керованної стихії, початок незрозумілих змін "природи", початок руйнації "високорозвинутої", на їх думку, а насправді, заматеріалізованної та бездуховної цивілізації, яка існує за поняттями далекими від закону Прави...

  [​IMG]

  Для світлих душею людей, для явлених Аріїв, АРМОГЕДОН - це очищення земного дому від духовного та ідеологічного бруду, як і від тих, хто наполегливо розносить цей бруд!

  І про армагедон у баченні антисвіту...

  Спалити та обвуглити Землю можуть тільки поборники темних ідеологій, адепти та раби антисвіту (бо світлим таке забороняє Права), які відчуваючи свій кінець, звинувачують у всьому не себе, а собі подібних і таких самих темних ідеологів з інших країн та континентів.
  Вони, брязкають ядерною зброєю, і готові до знищення Землі та людства, у випадку, якщо буде не по їхньому.

  Їх чорний девіз: якщо не нам - то нікому!

  То чи має право існувати такий гнилий та рабський мир темних ідеологій?
  І чи дозволить Творець темному зробити те, що воно задумало - знищити Землю?


  Адже мета Творця і Світлого Ірію - повернення у мир закону СВІТУ, закону ПРАВИ!

  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 28 лип 2017
 14. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

а де твій аватар? :)