Чому по укр.каналам тільке бандитські серіали?

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Прибулець, 17 тра 2009.

  1. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Ну всё про меня знаете!о_О Денно и нощно по трущобам ползаю. Каждого бомжару по имени знаю. Портвейн ящиками глушу...:bad: Только гадить и рыгать в подъездах всё труднее, ворот понаставили, замков всяких. Рыгать прямо у Адмиралтейства приходится да на Дворцовой... Эх...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    От іменно. І куди не плюнь приватна охорона все охороняє. Охоронних контор як собак нерізаних. Ви знаєте що в Європі мінімум охорони всюди? В Іспанії у всіх готелів відкрита територія - хоч в сусідній ходи на гірках катайся.
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    новая тема, клятые москали свидомым украм крутят не то кино, оно их достало, так в чем вопрос? рождайте спрос и появится предложение
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Добирай слова, дядьку, ти ж не в себе на Кічмані. Такого як ти і в спину не соромно застрілити. І не вимовляй слово "Україна" своїм чорним язиком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Не угадали. Охранных контор больше. Нерезанных собак мало осталось. Перерезали. Кушать-то хочется!:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    У-К-Р-А-И-Н-А ну и рогуляндия тоже в составе ..
     
  7. - Вот и хорошо, что Вы в этом фильме кроме грязи ничего не видите (я серьёзно). Знаю чистые души (все - женского пола), которые и в фильмах Тарантино видят только грязь и кровь, и в классических вестернах только криминал и закон джунглей (в некоторых, так и быть, ещё замечают музыку Энио Морриконе)... Но чистые души должны от кого-то отличаться, не бывает света без тени... :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    забыл по секрету сказать - я у себя -тссс тока никому ....
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну фізично все ясно з тобою - на кортках зі спущеними штанами Aбібас, з одного боку барсетка, стіл лушпинням запльований, на стіні плакат ВВП на весь зріст з іконкою зверху, ще б віртуально там захлопнувся.
     
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    угу, почти угадал ....
     
  11. Ганнере, а ви, часом, самі не бомжара якийсь? Так і тхне від ваших дописів.

    А на бандитські серіали мені пофіг. Я не дивлюся телевізор.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А ви, прошу пані, чиїх будете? Розумієте, в мене методика підходу до співрозмовника адекватна його особистості і підходу до життя. Якщо ви з гопотою і академіками вмієте розмовляти однією мовою, то я так не вмію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мама вчителька, тато інженер. :))

    До вашого відома, він не гопота, а пожежник. А це я до того, що за таке хамство у нас банять, так що пообережніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дякую, якось сам розберусь. А ви теж спершу розберіться в чому справа, перш ніж вставляти 5 копійок, добре?

    Видно почерк дуболома. Це він між пожежами стіки наспамити встигає? Щось не часто горить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Слава Богу!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Stavr

    Stavr просто русский

    как то вот с украинскими фильмами пока туго
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Україні не знімали ніколи кримінальні серіали. Якщо використовують якісь майданчики знімальні, чи акторів - то тільки російські продюсери і режесери керують процесом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Stavr

    Stavr просто русский

    да я не имел ввиду криминал, я вообще что-то не вижу кино. Зато у нас по каналам идет 57 политических ток-шоу
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То що ще за творчість???

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

    Хвилинку, то тільки там де не ступала нога совкового человека...
     
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Ну і що тут поганого? Хай дивляться діти, щоб не розслаблялисью У всякому разі краще ніж індійські фільми, чи Санта Барбару. Купа лююдей повмирало, а чим фільм закінчується так і не побачили. Дехто навіть всю роботу кидав, бо йде Санта Барбара.
     
а де твій аватар? :)