Чому по укр.каналам тільке бандитські серіали?

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Прибулець, 17 тра 2009.

  1. - не могу согласиться или спорить, т.к. ни одного из перечисленных автором сериалов не смотрел (по крайней мере, ни одной серии целиком - точно). Жена "Сваты-4" включает, когда гладит - если я в той же комнате, то вижу. Глупое, в меру забавное пойло, только совсем не про бандитов :)))
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А чим президент на роботі час має вбивати? :))) :)))
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну, як не було нічого в голові - так і не з'явилося.
     
  4. - сочувствую. Зато, стабильность...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Титры почитайте.

    Понятно. Вам просто очень хорошо промыли мозги. Что там в России - это ваше дело. Но не навязывайте нам эту "культуру".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. - и что в них написано?
    - точно. Внушили мне, что для того, чтобы дать оценку фильму, его надо посмотреть. У Вас не промыты, Вы такими условностями пренебрегаете.
    - наше.
    Вам - культуру? :haha: :haha: :))) Да Вы что?!! Да никогда, как Вы такое подумать могли? :)

    Сколько платит Россия Вашим телеканалам за то, чтобы крутили по телику то, что людям не нравится, и чтобы на рейтинги плевали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ага, всі 50 серій розборок, мордобою, кіднепінгу і афер.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Собственно меня, если вдруг смотрю "Ментов" или "Тайны следствия" интересует декорация, место, где это снималось. А поскольку всё это снято на улицах Петербурга, то интересно видеть знакомые места. Равно как в "Стариках-разбойниках" или в "Мушкетерах" приятно видеть улицы Львова...
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Знаєте всі обригані двори і зас...ні під'їзди?
     
  10. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Есть вещи, которые можно смотреть. Но вообще-то...о_О Это ужас. Почему у нас культом стала тюрьма, разборки бандитские? Это культура сейчас такая?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. - вот видите, если бы Вы смотрели фильм "Брат", Вы бы знали, что в нём две серии, даже если второй фильм считать за вторую серию - и не писали бы ерунды.

    А про сериалы я не сужу. Я их просто не смотрю.

    Filosof, таки что в титрах-то написано? ;)
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Брат" напевно дивилися навіть ті, хто "С легким паром..." ні разу не дивився. "Брат" - це взагалі яскраво виражений продукт 90-их - одні інстинкти, прямолінійно, грубо, безжалісно. Взірець шовінізму і расизму в кіно, і українофобії в тому числі.

    Але я про серіали, а не про "Брата".
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. - а мы тут с пани Философом как раз про "Брата" говорили. К слову пришлось (пани Философу). :)
    и русофобии в том числе (что, её сценарист выдумал?). Но больше всего там не фобии, а удивления авторов от произошедшего размежевания (то же чувство, что Бродский описал в своём скандальном стихотворении). Грубый и жестокий фильм про грубые и жестокие стороны жизни. Но в отличие от большинства сериалов - талантливо снят!
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Пусть покоится с миром".
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    "Брат" - це суцільний бруд. Я його раз подивилася - і більше нехочу. :bad: Я дуже сподіваюся, що у своєму житті побачу владу в Україні, яка не буде випускати такі фільми на вітчізняний ринок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    100%.Деградація.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Навіть якщо фільм про кримінал, має бути засудження. Я цього не бачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В тому і прикол. Кримінальна побудова суспільства оспівується і подається як усталене явище. Навіть ті серіали, що начебто мають ліричне спрямування, насправді переповнені зображенням лицемірства, зради, аморальної поведінки, бізнес-розборок, судових тяганин. За радянських часів найповажнішими представниками суспільства були академіки і професори, тепер - дуболоми, всілякі колишні/теперішні/майбутні силовики - опери, спецназ, різні приватні детективи, які в Росії так переплелися з криміналом, що деколи не відрізниш.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. - в Украине такого нет, или фильмы не снимают?
     
  20. Fon

    Fon whom how

    це ж нікіта міхалков і ряд інших рос режисерів отримали великі транші від держави на зйомки кльових фільмів про війну. вєліка расія-матушка і нєпабєдіма. вже заколібало. коли тв не вмикнеш все тобі войско. салдати блін скіки сезонів зібрали. потім суворовці, курсанти, скоро ще знімуть про те як дітей з дитсадка вербують бути салдафонами замизганими. ще один жанр гарний відкрився - посадили політичних у котрих серце за родіну боліло і повезли в лагіря. а тут війна і всіх назад. саме смішне це коли перед строєм злодіїв виступав камдів - ви ніби ідіть воювати, хто хоче, добровольно, змийте кровью свою провину. повоюєте, ми вас відпустимо ))))
    реально не брали злочинців на фронт, вони ж при першій атаці в полки німецькі перебіжать )) а політичні тим паче. могли всяку шалупонь як пушечне мясо використати. провести розвідку боєм. і саг таких огидних превелика кількість появилась.
    звичайне бандитське, модне свого часу кіно задушили на корню. як же це так, рейтинг "брігади" в пять разів вищий за "мінтів" ))) такого вишка кремлівська не пережила б. тому поволі бандитизм переродився в чесний мєнтізм. тіпа я весь такий красівий міліціанєр, гарно вдягнутий і працюю за одну зарплату. я еталон чистоти мвд. ідіть пацани в мінти, там дуже весело.
    знаю наприклад що фільм тарас бульба знятий за особливим розпорядженням путіна (але фіг докажу), напевно задля останньої сцени, де ступка гарно так голосить - за русь - матушку і все таке. хвилин 5 говорив.
    дітям немає на чому рости порядними. або старі савдемівські мультики і фільми дивитись, або штатівські образи навязувати їм.
    мабуть не буде хороших фільмів і серіалів, бо це завідомо низько-рейтингові задумки. а у держави на дороги бабок немає, не те що на мистецтво ))
    хто на чужому росте, той чужого і набирається. так що не дивуйтесь, якщо ваша дитина буде трошки злочинно-змоскалена, чи отуплено-замериканізована..
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)