Американская история ужаса

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем OrangeSpring, 23 жов 2011.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Не буду спойлерити:) Ото в тебе терпіння - дочекатися кінця сезону і аж тоді дивитися. Я так не можу. Мене вже нетерплячка хапає, коли наступна серія вийде:)
     
  2. LvivUA

    LvivUA New Member

    Сериал просто шикарный. Первый сезон был просто шедевральным, отличная игра актеров, музыка, стиль. Второй сезон понравился меньше первого, не такой он был страшный как первый, да и замутили сильно, странный врач, чудовище, пришельцы. Недавно вышел новый третий сезон, про ведьм, первую серию посмотрела - думаю будет что то интересное, но вообще не страшное(
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. BardakKruhom

    BardakKruhom Well-Known Member

    У мене ситуація схожа , як і в MARTINI, просто не вистачає терпіння чекати кожного тижня нову серію, а так забув про нього і тільки через 2 -3 місяці "залпом" за 2 дні увесь сезон глянув...красота :good:
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Прийшло свято і на твою вулицю:) Вже є викладені в неті всі 13 серій третього сезону. Вже можна качати і дивитися http://www.ex.ua/73263711?r=1988
    Якраз зараз переглядатиму останні 4 серії:) До речі, серіал продовжено на четвертий сезон.
     
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Можна в оригіналі дивитись. Саби в поміч, якшо шось

    Другий сезон не бачила, тільки перший і третій
    Середина третього сезону мені не дуже зайшла, але кінцівка нічо так.
    Багато кровіщі )
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Угу, я помітила:) І кишок:)))
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Третій сезон вбив цей серіал. Осилював його певно з місяць, ледве домучив. Наскільки два перші сезони круті, настільки ж третій дурний і відверто тупий. Сподіваюся, четвертого не буде.
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А нашо дивитися тупі серіали? Ще й через силу?
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мені третій сезон сподобався. Не було такого "вау", як від перших двох, тим не менше марку втримали. Чекаю четвертого сезону:)
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    чекаєш, коли він перестане бути тупим :)
    ше є такий ефект, от типу подивився ти 5 частин "Зоряних воєн" і ну треба ж шосту подивитися, бо не даремно ж попередні 5 дивився :)
     
  11. Finya

    Finya enjoy the silence

    а страшно? Бо я боягуз:blush:
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Перші два сезони страшно:) Третій - ні:)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)