Американці / The Americans

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем MARTINI, 19 кві 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    The_Americans_Intertitle[1].jpg

    Якщо ви подивилися Homeland, Boss, House of Cards і у вас ломка за шпигунськими пристрастями та політичним детективом, то The Americans - саме те, що вам потрібно.

    Дуже нестандартний серіал. Я собі, якщо чесно, не уявляю, щоб щось подібне вийшло у нас. Наприклад, після війни з Росією у нас виходить український серіал, де головні герої - доблесні російські шпигуни... Це нереально.

    А "тупые пиндосы" взяли і зняли!

    Дія серіалу відбувається на початку 80-х років. Пара агентів КГБ, закинуті в 60-х роках в США. Зараз вони живуть як звичайна американська сім"я в передмісті, мають туристичну фірму, виховують двох дітей (які, до речі, навіть не підозрюють, що вони росіяни і діти шпигунів). У вільний від того всього час вони викрадають військові таємниці, вербують агентів ФБР, ставлять жучки, відправляють шифрограми "в центр", вбивають американських громадян, які опиняються в невдалий час в невдалому місці, та й самі постійно ризикують власним життям.

    Серіал цікавий не лише сюжетом, але й суто як реконструкція американської дійсності початку 80-х. Одяг, меблі, побутова техніка, автомобілі, музика - все відтворено перфектно.

    Я зараз закінчив 2 сезон, є ще третій. І вже анонсовані зйомки четвертого.

    8 балів з 10. Адміністрація рекомендує :good::good::good:
     
  2. Gron

    Gron тафгай

    Дякую, а скільки Ви б поставили Homeland, можна розділити 3+останній ?
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Хомленд не менше 9 :)

    з мобільного через tapatalk
     
  4. Gron

    Gron тафгай

    Зрозуміло.
    10+8 в середньому 9.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    10 це House of Cards :)
     
  6. Gron

    Gron тафгай

    То інший жанр, нє ?
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну, згрубша так, але я все одно ці чотири серіали ставлю в один ряд для себе.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    До речі, сценарист Джо Вайсберг, колишній офіцер ЦРУ. Чувак знає, що пише :)
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо, цікавий серіал? Я подивився Картярський Будинок першу серію але не до кінця, бо нудно стало, ну там є звичайно цікавий момент, чуваку відмовили в посаді держсекретаря США, а він сидить собі на фонтані на вулиці шось думає, це якби у нас Яценюку відмовили в посаді премєр-міністра, а він сидить на Майдані на фонтані шось міркує.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Цікавий і цей і "Картковий будинок". Треба лиш розпробувати
     
а де твій аватар? :)