Абатство Даунтон / Downton Abbey

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем MARTINI, 8 бер 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    За сюжетом серіал нічим не відрізняється від дешевого мила типу "Санта Барбара" чи "Просто Марія" і я б ніколи в житті його не став дивитися. Але є одне велике але - "Абатство Даунтон" це дороге і якісне мило. Тому я за останні місяці подивився всі 5 сезонів і тепер чекаю виходу шостого :)

    Привабливість серіалу не стільки в сюжеті, скільки в загальному антуражі. Ідеально відтворена Великобританія початку 20 століття. Аристократична родина у величезному маєтку в оточенні численної прислуги - лакеїв, покоївок, дворецьких, камердинерів. Все це на фоні неспинного наступу економічних, політичних, технологічних та соціальних змін.

    Цінність серіалу в передачі побуту і звичаїв британців, що жили сто років тому. При цьому на рівні з життям аристократії показано життя прислуги. Вечерю лордам приносять не другорядні персонажі, а реально головні герої серіалу, чиї образи розкриті нічим не гірше, і з якими пов"язані не менш цікаві сюжетні лінії.

    Інтер"єри родових замків, костюми, автомобілі, дороги, декорації, залізнична станція і навіть вулиці Лондона сторічної давності - все це треба побачити. А гумор який!

    В цьому році анонсовано вихід останнього шостого сезону.

    53869[1].jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Я с большим удовольствием смотрю английские фильмы, Аббатство одно из лучших
     
  3. Pansies

    Pansies Member

    Обожнюю британське кіно за їх тонкий гумор, інтелігентність. конкретно Абатство після другого сезону скотилося в унилість, але костюми красиві та актори гарні, тому продовжую дивитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)