Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Інночка

  Інночка Active Member

  Так це не поганий варіант, але в Еко-домі є вагома перевага - це тераса (12 кв.)
   
 2. Joll

  Joll Well-Known Member

  Ви знаєте, я вже бачила, як наші люди із терас роблять додаткові кімнати та добудовують поверхи, на прикладі сусіднього будинку на О. Степанівни; це виглядає жахливо. Хоча може справа у свідомості та світобаченні покупців. Ось у цій темі ЖК "Велика британія" - Ріел на передостанньому фото на задньому плані можна побачити той будинок із забудованими терасами. Для прикладу, у будинках на Погулянці та Бойківській, де живуть більш багатші люди, такого жаху не побачиш.
   
 3. Інночка

  Інночка Active Member

  Що мені до чужих терас, не факт, що так буде як ви пишете. Мені подобається ця квартира через велику терасу, яку я називаю маленьким власним подвір'ям у квартирі.
  А стосовно квартир, де живуть, як ви зазначили, більш багатші люди, не все так красиво. Ось посилання @hlviv - фото 07.04.2015 16:34:57 - ua.isten.me
   
 4. Alex is Alexsandr

  Alex is Alexsandr Active Member

  Придбав квартиру Галжитлобуд вул. Хлібна,4. Шукаю сусідів, може хтось теж там прибрав квартиру?
   
  Останнє редагування: 14 бер 2016
 5. tally

  tally New Member

  Перелистав цю тему і пробував пошук, нічого не знайшов про MS імперіал буд (чи МС буд), а в відділі продажу казали що здали вже 3 будинки у Львові. Думаю придбати квартиру в Diamond hall
  Житловий Комплекс Diamond Hall – Новобудова Львів
  який має постати по вул. Пасічна 90, але шось нічого не можу нагуглити від людей які вже мали справу з ними. Хмельницький холл біля Галицького перехрестя доречі теж їх проект. За будь яку інфу буду вдячний.
   
 6. JuliaDer

  JuliaDer New Member

  Зараз можна легко вибрати між різними забудовниками і тому варіантів безліч. Можно за допомогою сервіса lun.ua/uk/новобудови-львова ЛУН.ua швидко, не гаячи часу, підібрати для себе бечліч варіантів. Це дуже зручно коли все в одному місці і вся інформація є вірною і перевіреною.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. Alex is Alexsandr

  Alex is Alexsandr Active Member

  Шкода, що на цьому сайті немає розділу "хід будівництва"
   
 8. Smith Wesson

  Smith Wesson Well-Known Member

  На цьому є Всі новобудови України — Novobudovy.com і люди що наповнюють сайт зі Львова, а не так як у попередньому посту з Києва, що вони про наші новобуди можуть знати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Varava

  Varava миється в бані

  В якому районі найспокійніше?
   
 10. OksanaG

  OksanaG New Member

  скрізь є свої недоліки і переваги
   
 11. vulgast

  vulgast New Member

  А мені ЛУН.ua подобається більше. Завжди актуальні ціни, сайт дуже зручний + інформація не просто про ЖК, а про квартири в наявності. А їх пошук та карті - це просто БІМБА! Вам є на кого рівнятись :)
  Новобудови Львова на карті - Новобудови ЛУН.ua
   
 12. shvarc

  shvarc Well-Known Member

 13. vulgast

  vulgast New Member

  Так я ж не кажу, що на новобудовах немає її. Ви просто їх порівняйте. Це я Вам як UI/UX дизайнер кажу. :)
   
 14. shvarc

  shvarc Well-Known Member

  Здали 3 будинки - вірно
  В процесі - 3 у Львові, 2 - Чернівці
  В Діаманті я придбав, мій колега - в Хмельницький Парк. Парк інтенсивно будують, в Діаманті проблема з поверховістю - погоджують з 5 поверхів на 10, тому затримка в початку будівництва (заплановано було на осінь), але ціна там зараз цікава як для такого будинку ))) чекаю
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. ruslanchez

  ruslanchez Member

  то проблема з поверховістю вже вирішена чи чи забудовник пішов ва-банк ?)))
   
 16. Smith Wesson

  Smith Wesson Well-Known Member

  Там власники землі неадеквати, цікаво чи вони продали її компанії чи в долях за квартири?
   
 17. glikeriz

  glikeriz New Member

  Хмельницький Хол - здають в експлуатацію!!!!(трохи затримали) Хмельницький Парк _ будують швидкими темпами (здача кін. 16 р. - 4 секції) Напишіть хто бачив їх дозвільні документи, договір оренди землі, містобудівні документи..... чи все в порядку, чи надійний забудовник
   
 18. justsawa

  justsawa Well-Known Member

  був недавно на будові і звернув увагу на металеві підсилення фундаменту однієї з черг Хмельницького парку. Цікаво чому лише в одній секції, та чому будують цю секцію піноблоками, а не цеглою. Раніше думав про купівлю квартири в Холі, проте у зв'язку із знесенням приватних будинків і незрозумілістю з землею не зважився.
   
 19. glikeriz

  glikeriz New Member

  були в суботу в Хмельницькому Парку і Холі всі секції будують з цегли, а блоками мурують міжкімнатні перегородки і лоджії, перекриття панелі. З їхніх слів земля в оренді міста (документів не бачили), До кінця 16 р. планово здають секції А, Б, В, і Г - виглядає все добре, але є сумніви з юридичного боку по договору, оскільки укладається попередній договір купівлі-продажу, а це так собі, гарантій ніяких, хіба надія на совість забудовника. Знайомі купили в Холі - задоволені, пока все добре. В квартирі є котел, радіатори, лічильники, проводка,штукатурка, стяжка, вхідні двері, вікна. Купували по такому ж договору. Але я вагаюсь, фірма всього 2 роки на ринку!!!! ВІдгуків нема в неті..... Попередні здані ними обєкти є менші, а тут 520 квартир - продано 160.
   
 20. glikeriz

  glikeriz New Member

  ви купили в марко поло через фонд фінансування будівництва??? яка ціна метр2
   
а де твій аватар? :)