ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Maxonova

    Maxonova Member

    краще б щось починали будувати а не паркани пересувати.Хто має інформацію щодо прозорості банку,яку зараз вимагає НБУ?Як там становище з нашим банком?
     
  2. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    то треба когось , хто працює в банківській сфері шукати , який має доступ до тих всіх внутрішніх гонтарєвських наказів ,роз"яснень і розводів...
     
  3. vovakrab

    vovakrab Member

    Вчора заходив на будову.Залили колони другого поверху в секції Г.Перекриття ще немає.Більше чогось нового не побачив.З сторони секцій А.Б не дивився.
     
    Останнє редагування: 13 лют 2016
  4. Joll

    Joll Well-Known Member

    Сьогодні почали переносити рекламні блоки:
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Joll

    Joll Well-Known Member

    Витягнула всі фото будови "Великої Британії і розкинула по темах, 1-ша черга сьогодні:
    [​IMG][​IMG]
     
  6. vovakrab

    vovakrab Member

    Вчора.Залито перекриття другого поверху Г.Стоять колони третього поверху Д.Е
     
  7. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Це колони другого житлового поверху. Перший поверх є технічним (магазини ,офіси...)
     
  8. vovakrab

    vovakrab Member

    Це колони другого житлового поверху. Перший поверх є технічним (магазини ,офіси...)
    Добре.Тоді як рахувати.Якщо в мене третій поверх то по-факту буду на четвертому.Чи буду на третьому,другий житловий,перший технічний?P.S. Я рахую так як є в наявності. 1,2,3 і тд.
     
  9. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Так, це колони 2-го житлового поверху. Спочатку йде технічний поверх. Це той, що пофарбований в чорний колір. Там не буде магазинів, офісів... і секції А, Б його не мають. Далі йдуть цокольний і 1-й поверхи (магазини, офіси...). І тоді вже 2-й житловий.
     
  10. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Ну якщо по наявності , тоді так - стоять колони третього поверху...:scratch_one-s_head:
     
  11. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Якщо по наявності, то це вже колони 4-го поверху.

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
  12. vovakrab

    vovakrab Member

    В мене 3 поверх секція Д. Ці колони, які стоять,але ще не перекриті,це буде мій поверх,чи мій буде вище??
     
  13. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Ваш буде вище.

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
  14. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Ну так ,хочеться якнайшвидше побачити свою майбутню квартиру. Навіть на такому етапі. Мені до 5 поверху ще невідомо скільки місяців чекати...
     
  15. vovakrab

    vovakrab Member

    Просто хочу щоб у всьому була ясність.
     
  16. vovakrab

    vovakrab Member

    Получається,що секції Д.Е. будуть мати з верхнім технічним та не рахуючи підвал(в землі) 10 поверхів по висоті (по-факту)
     
  17. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Д буде мати 9, Е буде мати 10 поверхів по висоті.
     
  18. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  19. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    Вкладення:

  20. Maxonova

    Maxonova Member

    це фотозвіт прийшов ??чи Ви самі їздили ?)
     
а де твій аватар? :)