Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем lotr_an, 5 чер 2007.

1. manur

manur Well-Known Member

На Пекарській, як йти від Франка і м 50 не дійти до Туган Барановського, зліва є ресторанчик ліванської кухні.

2. Я вірно зрозуміла, що у Львові порції меньші, ніж в американських ресторанах? Бо я дивилась фото стейків та м'ясних тарілок в популярних львівських ресторанах і там порції були досить великі. При тому, що м'ясна тарілка коштує десь 10 доларів. В Америці стейк за 10 доларів знайти просто нереально - таких цін немає! Ну може в якій забігайловці. А в ресторані від 35 і вище. Ціни у Львові мене дуже радують, хоча сумніваюсь, що всім львів'янам такі ціни по кишені. :sad:

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Patrick

Patrick Well-Known Member

Ви зрозуміли вірно.
    Смак стейків (які я їв) інакший. Тобто гірший.
    Це напевно звязано з тим що там не має доброго мяса.Я маю на увазі beef.
    Що би зїсти щось смачне і зроблене на скору руку то теж не має.

Я працюю в downtown i деколи купляю їду з food trucks .Щось типу кубинського сендвіча , такос , або корейське BBQ .
    То там такого і подавно не має.
    Одним словом , як я писав вище - голодні не будете , але до гурманської їди ще дуже далеко.
    ....я люблю деколи випити пива.Люблю Stella Artois.Купив пляшку цього пива в Львові - смак зовсім інший.В погану сторону звичайно.

• Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. innokentiyK

innokentiyK Member

Такий список гарний вийшов, найкращі місця)

5. Zanovyak Maria

Zanovyak Maria New Member

Всім, хто ще не був в "Sowa" на Староєврейській - то рекомендую! Заклад, в який хочеться повертатися знов і знов) Ідеально підходить для недільного обіду з сім'єю чи забігти з подругами перекусити після університету і просидіти аж до закриття! Візитка закладу - вафлі, смачнющі вафлі і красивий посуд. Крім бельгійський вафель є ще супи, салати, напої. Тут смачно, чисто і приємний персонал, який буде відповідати 100500 раз на всі ваші запитання щодо вибору гофр, інгредієнтів і подачі, при тому щиро і по-доброму посміхатися.
    Щодо інтер'єру - мінімалізм, але все продумано до деталей, від яких получаєш естетичне задоволення. А ще, взимку - такі маленькі деревця на столах, влітку - живі вазоночки.
    І ще замітила, що коли приходять гості з дітками - то офіціанти зразу дають олівці, розмальовки для того, щоб дітки не скучали. І маленьких відвідувачів тут досить багато.
    Особисто від себе раджу перше пробувати горфи, особливо ту що з свининою та сиром фета - не пошкодуєте)
    Надіюся, що для когось ця інформація була корисною - і Сова стане ще одним закладом, який вам сподобається) Або взагалі буде в списку улюблених, так як в мене)

Вкладення:

• 5ePaGT4TsKM.jpg
      5ePaGT4TsKM.jpg
      Розмір файлу:
      123,1 КБ
      Переглядів:
      8
    • FVlhoyn5L4g.jpg
      FVlhoyn5L4g.jpg
      Розмір файлу:
      126,7 КБ
      Переглядів:
      9
    • hl_4b2V8Bs8.jpg
      hl_4b2V8Bs8.jpg
      Розмір файлу:
      111,4 КБ
      Переглядів:
      8
    • NRF1RCdyqyY.jpg
      NRF1RCdyqyY.jpg
      Розмір файлу:
      121,3 КБ
      Переглядів:
      8
    • zV_QsOBmLWU.jpg
      zV_QsOBmLWU.jpg
      Розмір файлу:
      156,9 КБ
      Переглядів:
      9
  6. Olena Melnyk

Olena Melnyk New Member

Дуже сподобався заклад "Ciao Bella"! Як на мене, це ідеальне місце для відпочинку з друзями чи проведення святкування дня народження, корпоративів, а також дитячих свят (є дитяча кімната з міні-столиками та іграшками).
    Обслуговування чудове, ввічливий персонал та загалом душевна атмосфера. :)
    Меню дуже різноманітне: тут і звичайні перші та другі страви, справжня італійська піца, салати на будь-який смак та неперевершені десерти та напої. Особливо хочу відмітити піцу та молочні коктейлі :good:
    Моя оцінка цього закладу 5 з 5 :good2:
    о1.jpg

7. manur

manur Well-Known Member

Чим докажете?

8. VaRenychok

VaRenychok миється в бані

мені шаурма подобається. пробую при каждом удобном случаї, найбілье смакує біля Кракістану. щиро вважаю, шо усі заклади у місті створені під туриста, а мені ака обивателю хочеться не витребеньок для фоток, а нормальної ситної їжі. тому шаурма, а тако десь приємно посидіти, то у Синій Пляшці мені подо, не знаю правда, коли туди втрапити, аби сісти

9. Morozilnik

Morozilnik Member

Доброго дня!

Столовка Маяк на промисловій 27 ще працює ?

10. Morozilnik

Morozilnik Member

upd Перевірив, працює, ціни радують, дуже смачно.

11. Kergudu

Kergudu Well-Known Member

була, піца нічого так, але є і краща.
    коктейлі пила, але алкогольні)))) смачніші, ніж піца :))):))):)))

• Інформативно Інформативно x 1
  12. kedr

kedr Memberembember

Оце пробігся по цій гілці та згадав як минулого літа пив у Думсі та нямав вареники у Криївці!:i-m_so_happy:Коли тут, у Слов`янську, питали "Ну як тобі Львів?" - відповідь була коротенька: "Я б там жив!" Дякую:good2:

• Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Acolyte

Acolyte Гість

"Під Синьою Пляшкою". Вважаю, що саме у таких схованих, непомітних кав'ярнях є та душа Міста Лева. Хоча у самої кухні я не можу підкреслити нічого особливого, окрім смачних напоїв, все ж атмосфера цього закладу бере й не відпускає. Приємно просто посидіти в соло, випити кави, взяти канапку та слухати влучно підібрану музику. У Пляшці час наче зупиняється.

Хоча, як вже тут писали вище, клієнтура за сусіднім столиком дуже часто не відповідає бажаному образу та особливо голосні відвідувачі, через маленьке приміщення, створюють деякий дискомфорт.

а де твій аватар? :)