Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем lotr_an, 5 чер 2007.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    На Пекарській, як йти від Франка і м 50 не дійти до Туган Барановського, зліва є ресторанчик ліванської кухні.
     
  2. Я вірно зрозуміла, що у Львові порції меньші, ніж в американських ресторанах? Бо я дивилась фото стейків та м'ясних тарілок в популярних львівських ресторанах і там порції були досить великі. При тому, що м'ясна тарілка коштує десь 10 доларів. В Америці стейк за 10 доларів знайти просто нереально - таких цін немає! Ну може в якій забігайловці. А в ресторані від 35 і вище. Ціни у Львові мене дуже радують, хоча сумніваюсь, що всім львів'янам такі ціни по кишені. :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ви зрозуміли вірно.
    Смак стейків (які я їв) інакший. Тобто гірший.
    Це напевно звязано з тим що там не має доброго мяса.Я маю на увазі beef.
    Що би зїсти щось смачне і зроблене на скору руку то теж не має.

    Я працюю в downtown i деколи купляю їду з food trucks .Щось типу кубинського сендвіча , такос , або корейське BBQ .
    То там такого і подавно не має.
    Одним словом , як я писав вище - голодні не будете , але до гурманської їди ще дуже далеко.
    ....я люблю деколи випити пива.Люблю Stella Artois.Купив пляшку цього пива в Львові - смак зовсім інший.В погану сторону звичайно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. innokentiyK

    innokentiyK Member

    Такий список гарний вийшов, найкращі місця)
     
  5. Zanovyak Maria

    Zanovyak Maria New Member

    Всім, хто ще не був в "Sowa" на Староєврейській - то рекомендую! Заклад, в який хочеться повертатися знов і знов) Ідеально підходить для недільного обіду з сім'єю чи забігти з подругами перекусити після університету і просидіти аж до закриття! Візитка закладу - вафлі, смачнющі вафлі і красивий посуд. Крім бельгійський вафель є ще супи, салати, напої. Тут смачно, чисто і приємний персонал, який буде відповідати 100500 раз на всі ваші запитання щодо вибору гофр, інгредієнтів і подачі, при тому щиро і по-доброму посміхатися.
    Щодо інтер'єру - мінімалізм, але все продумано до деталей, від яких получаєш естетичне задоволення. А ще, взимку - такі маленькі деревця на столах, влітку - живі вазоночки.
    І ще замітила, що коли приходять гості з дітками - то офіціанти зразу дають олівці, розмальовки для того, щоб дітки не скучали. І маленьких відвідувачів тут досить багато.
    Особисто від себе раджу перше пробувати горфи, особливо ту що з свининою та сиром фета - не пошкодуєте)
    Надіюся, що для когось ця інформація була корисною - і Сова стане ще одним закладом, який вам сподобається) Або взагалі буде в списку улюблених, так як в мене)
     

    Вкладення:

    • 5ePaGT4TsKM.jpg
      5ePaGT4TsKM.jpg
      Розмір файлу:
      123,1 КБ
      Переглядів:
      8
    • FVlhoyn5L4g.jpg
      FVlhoyn5L4g.jpg
      Розмір файлу:
      126,7 КБ
      Переглядів:
      9
    • hl_4b2V8Bs8.jpg
      hl_4b2V8Bs8.jpg
      Розмір файлу:
      111,4 КБ
      Переглядів:
      8
    • NRF1RCdyqyY.jpg
      NRF1RCdyqyY.jpg
      Розмір файлу:
      121,3 КБ
      Переглядів:
      8
    • zV_QsOBmLWU.jpg
      zV_QsOBmLWU.jpg
      Розмір файлу:
      156,9 КБ
      Переглядів:
      9
  6. Olena Melnyk

    Olena Melnyk New Member

    Дуже сподобався заклад "Ciao Bella"! Як на мене, це ідеальне місце для відпочинку з друзями чи проведення святкування дня народження, корпоративів, а також дитячих свят (є дитяча кімната з міні-столиками та іграшками).
    Обслуговування чудове, ввічливий персонал та загалом душевна атмосфера. :)
    Меню дуже різноманітне: тут і звичайні перші та другі страви, справжня італійська піца, салати на будь-який смак та неперевершені десерти та напої. Особливо хочу відмітити піцу та молочні коктейлі :good:
    Моя оцінка цього закладу 5 з 5 :good2:
    о1.jpg
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Чим докажете?
     
  8. VaRenychok

    VaRenychok миється в бані

    мені шаурма подобається. пробую при каждом удобном случаї, найбілье смакує біля Кракістану. щиро вважаю, шо усі заклади у місті створені під туриста, а мені ака обивателю хочеться не витребеньок для фоток, а нормальної ситної їжі. тому шаурма, а тако десь приємно посидіти, то у Синій Пляшці мені подо, не знаю правда, коли туди втрапити, аби сісти
     
  9. Morozilnik

    Morozilnik Member

    Доброго дня!

    Столовка Маяк на промисловій 27 ще працює ?
     
  10. Morozilnik

    Morozilnik Member

    upd Перевірив, працює, ціни радують, дуже смачно.
     
  11. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    була, піца нічого так, але є і краща.
    коктейлі пила, але алкогольні)))) смачніші, ніж піца :))):))):)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. kedr

    kedr Memberembember

    Оце пробігся по цій гілці та згадав як минулого літа пив у Думсі та нямав вареники у Криївці!:i-m_so_happy:Коли тут, у Слов`янську, питали "Ну як тобі Львів?" - відповідь була коротенька: "Я б там жив!" Дякую:good2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Acolyte

    Acolyte Гість

    "Під Синьою Пляшкою". Вважаю, що саме у таких схованих, непомітних кав'ярнях є та душа Міста Лева. Хоча у самої кухні я не можу підкреслити нічого особливого, окрім смачних напоїв, все ж атмосфера цього закладу бере й не відпускає. Приємно просто посидіти в соло, випити кави, взяти канапку та слухати влучно підібрану музику. У Пляшці час наче зупиняється.

    Хоча, як вже тут писали вище, клієнтура за сусіднім столиком дуже часто не відповідає бажаному образу та особливо голосні відвідувачі, через маленьке приміщення, створюють деякий дискомфорт.
     
  14. Viktotiaaa

    Viktotiaaa New Member

    я натрапила на стонку у фейсбуці нового закладу у Львові. Заклад швидкого обслуговування без офіціантів, а всі замовлляння приймаються через додаток на телефоні. Як на мене дуже цікавий формат, я вже чекаю відкриття щоб протестувати. На сайті пише це це буде відбуватися https://app-food.com/, мені от цікаво чи дійсно за 4 хвилини будуть видавати замовлення, якщо так то це дуже круто
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Maks Maks

    Maks Maks New Member

    Зараз постійно вибираю нове кафе на карті в Home - Smap кому не приємно на рівному місці зекономити 20% від замовлення
     
а де твій аватар? :)