Хто дивився фільм "Аватар" поділіться враженнями

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Pirat, 23 гру 2009.

  1. Summer

    Summer Well-Known Member

    так і не сходили, бо кінотеатру нормально для зД у нас поки не має... чекаю весни мають на Стрийській ІМАХ відкрити, вроді аж 5... а то така ціна як у світі, а приміщення звичайний актовий зал, де ж то кінотеатр з 3Д???
     
  2. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Нет, ну почему же? "Танец с волками" с Кевином Костнером - аналогичный сюжет.
    Но, в "Аватаре" сюжет - не главное. Аналога в мировом кинематографе просто нет.
     
  3. Carrrie

    Carrrie New Member

    Дякую за ваші відгуки!
    Йду дивитися Аватар у найближчий понеділок, бо квитків на раніше у 3Д небуло.
    Вже дочекатися не можу!
     
  4. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Фільм Аватар появився на торентах в хорошій якості.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    заодно і лінка пасувало би :)
     
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я качав тут http://www.uniongang.ru/details.php?id=7057 (якість відео і звуку відмінна, субтитри російські+англійські, реліз електрички)
    Ще нагуглив кілька:
    http://www.tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=278222 (не потрібно реєстрації, ніби та сама роздача що й попередня)
    http://rutor.org/torrent/35048/avatar_avatar-2009-screener-dvd-5 (двд 4,15 Гб)

    ---------- Додано в 20:44 ---------- Попередній допис був написаний в 20:37 ----------

    http://rutor.org/search/0/0/000/0/аватар (різні варіанти форматів)
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Це ДВД-ріп чи просто екранка якась вилизана?
     
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Особисто сьогодні переглянув фільм, від початку до кінця дивився - якість зі звуком супер.(качав DVDScreener)
     
    Останнє редагування: 7 лют 2010
    • Подобається Подобається x 1
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    не бачу поки шо ДВД-ріпа, тільки екранки....
     
  10. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    ДВДріп ще немає, але чому Ви пишете екранка якщо я чорним по білому написав DVDScreener. Дав лінки, ще й написав що сам особисто дивився і якість зі звкуом класні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Фільм - розчарування року. На мій смак, звісно. Заїжджений сюжет, відсутність натяку на акторську гру. Образ "тупого американського полковника" новий, як світ... Зрештою, як і все інше в цьому фільмі. Фінальна битва недороблена...
    Флора і фауна в 3D виглядає гарно, ото й всі плюси фільму. Та навіть, якщо вже йдеться про 3D, краще сходити на Різдвяну історію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Я смотрел в 3D! Абсолютно классный фильм в своей примитивности основных инстинктов!!! Тут тебе и взрывы. И любовь! И намеки на обнаженное тело! И взлетающие розовые пушистики на голубом фоне. И тела против брони... И хорошая бронь, побеждающая плохую бронь... Всесокрушающая мощь против разума и идеи... И торжество демократии... Всячески рекомендую! :):preved:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Якесь воно надто голубеньке. ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    И шо? Многие люди любят голубенькое, али розовенькое тело! :pardon:

    Мне, лично, ОНА показалась достаточно нежной! Что - мне! Основатель Hustler:a решил по Аватару эротическую копию снимать, а уж он то понимает в Базовых Инстинктах!! ;)
     
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ви молодець. :) А мені якось і важкувато було зорієнтуватись, де там вона, де він )))
     
  16. - а моим базовым инстинктам немножко не хватило момента установления "цахилу" между НИМИ в роще. Как у банши и икранов глаза расширялись мы видели, но то юношеские забавы, :))) а как они у НЕЁ расширились, не показали... :sad: :)
     
  17. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Качаєм тут наприклад
    Це "сорс" з якого робили всі "ДВДріпи". Особисто дивився цей ДВДсорс. В двох місцях на пару сек. картинка гальмує. Неякісний ріп. Картинка норма принаймі краща за ріпи на 2 ГБ які там(сру) навикладали.

    п.с.
    фільм на один раз подивитися.
    Цікаво було побачити Cигурни Уивер яка останім часом не часто знімається. Це не Чужі звісно але фільм на рівні Гарі Потера (не беручи до уваги останню бездарну, як на мій погляд, серію).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lugaru

    Lugaru Member

    не вдалося у кінотеатрі подивитися, не кажучі вже про 3Д, дивився на компі, піратку, там ще мова на'ві перекладається українськими субтітрами)) Але все-одно цей фільм - МЕГАШЕДЕВРРР!!!
     
  19. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Для мене головне в фільмі ось що:

    головний герой виступив зі зброєю в руках проти "своїх", проти держави, яка обслуговує величезні загарбницькі корпорації, що грабують корисні копалини планети і знищують природу. Тіпа, наче рижий Чyбайс раптом перефарбувався в фіолетовий колір і виступив проти Газпрому! :haha:
     
  20. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Так, я, до речі, погоджуюсь - краще було зняти щось типу "Прибуття поїзда на вокзал Ла-Сіоти", щоб одразу було ясно і не було даремних сподівань на сюжетну лінію, і при цьому якомога випукліше подати головне.
     
а де твій аватар? :)