Хто дивився фільм "Аватар" поділіться враженнями

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Pirat, 23 гру 2009.

  1. Pickuper

    Pickuper New Member

    +1 ) згідний засмучує те що скоро всі фільми будуть такого характеру.... пусті ... без моралі...
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    фигасе без морали, да в аватаре морали полно! вы его смотрели?
     
  3. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    А мені здається, що не може бути мистецтвом твір, який не примушує задуматись, не дає жодної поживи для розуму. При внутрішній порожнечі усе це - фізика, міміка, анімація (навіть супер-досконалі) - лише мильна бульбашка.
    Хоча я розумію, це є мейнстрім нинішньої культури: якомога менше напружувати звивини і якомога більше "розслаблятись". :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    как не заставляет? а потребительское отношение человека, желание захапать как можно больше не считаясь ни с чем .. разве фильм не о том что это плохо?
     
  5. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Фільм якраз заперечує сам себе, як я вже писала вище )
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. - извините, но я не очень понял из того, что Вы писали выше, в чём же фильм противоречит сам себе. Вашим ожиданиям он противоречит (и то, из перечня "Я люблю всякі смішні речі, типу талановитої режисури, якісного монтажу, хорошої акторської школи та інші консервативні дурниці" в фильме точно нет лишь хорошей актерской школы :) Режиссура в нём на высоте, возможно, Вы не совсем восприняли её таковой (анимация).

    Вообще, когда я спрашивал "не понравилось"? - имел в виду, неужели Вы вышли из кинотеатра с чувством, что зря потратили время? Что ходить на фильм не стоило?
    Именно это (а не критику) я действительно редко встречал соеди смотревших фильм в кинотеатре. Тем интереснее встретить исключение :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    У тому, що з одного боку закликає до відкидання "споживацької" культури, а з іншого боку - є найяскравішим зразком такої культури.
    З одного боку, намагається показати (хоч і на примітивному рівні), як високотехнологічна культура стає "порожньою" і бездуховною, а з іншого - сам є дуже високотехнологічним і не надто "наповненим" :) У цьому і протирічить.
    А щодо моїх вражень... мені справді сподобались бризки води в ЗД :) Але загалом прийшла додому і включила інший фільм, щоб перебити враження.
     
  8. :))) Т.е., фильм таки вывел из привычного состояния "повышенной одухотворенности", "эстетической искушенности", "перманентного эмоционального полунадрыва" и т.д.? :crazy: Пришлось срочно принимать меры? :) Значит, фильм удался. IMHO.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    В мене "постійний стан" зовсім не такий, як ви описуєте ))) я не претендую на роль "арбітра вишуканості". Так що Ваші спроби мене вколоти - даремні.
     
  10. - как и Ваши попытки показать, что простые, "чувственные" ;) удовольствия, без интеллектуальной подоплеки Вам чужды. Если бы фильм Вам не понравился, не пришлось бы "перебивать" впечатление :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    дуже цікавий аргумент... коли ви з"їсте щось дуже гірке - ви запиваєте виключно тому, що з"їдене вам шалено сподобалося? )
    мені зовсім не чужі "чуттєві" задоволення... Аватар був чуттєвим? хм... не помітила. Але хай буде, вам видніше. До речі, "перебивала враження" я "Основним інстинктом" :)) от цей фільм таки чуттєвий... і як чудово зіграний, ммм! )
    І я ж просто висловила своє враження про фільм у гілці, спеціально для цього відведений. Звідки стільки істерики? ;)
     
  12. - да, всё в удовольствие получено в ощущениях, с помощью органов чувств (преимущественно зрения и слуха).
    - :haha: Правда, не для всех органов "Аватар" доставляет достаточно чувств :))) Вы тоже обиделись на режиссера, что он совсем-совсем не показал, как именно пандоррианцы становятся "вместе"? Я только чуть-чуть, зато сыну не пришлось врать, будто он попкорн на колени рассыпал... ;)

    Бог с Вами...
     
  13. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    в такому випадку будь-який фільм в світі має подобатись, оскільки всі вони діють на органи слуху і зору, а отже є чуттєвими...
    але насправді на колір і смак... у всіх людей свої вподобання. Хтось любить попа, хтось попаддю, а хтось - попову дочку.

    мдя, я так бачу, що своєю особистою думкою про фільм я образила Вас персонально. Вибачайте :)
     
  14. - все действуют, но все по-разному. Одни доставляют удовольствие органам зрения, другие нет. То же к слуху относится.
    - Разумеется! :) Да Вы-то сказали, что "эффекты - супер", т.е. на колир как минимум Вам потрафили, но всё равно Вы недовольны :)))
    - мдя... Поясню, мы ж всё-таки иностранцы нынче: Выражение "Бог с Вами..." в русском языке употребляется с целью успокоить собеседника и показать, что его опасения напрасны, или с целью прекратить спор, т.к. собеседник твёрдо стоит на своём. Как показатель обиды ни разу его не слышал :)

    А пристал я к Вам с одной лишь целью - побеседовать на заданную тему (тут же форум, а не доска объявлений). Не хотите как хотите, всего доброго! :)


    ;)
     
  15. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Дякую Вам за таке вичерпне пояснення :) Просто говорити на задану тему бажано не переходячи на особистості... Тоді розмова є приємною для обох співбесідників.
    І вам не хворіти ;)
     
  16. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Фільм-революція. Брат ледве купив квитки і 5 січня нарешті подивився :) в 9 ранку куча народу))) жесть)))

    Моя оцінка: 5++++++++++++
    Хоча якщо так задуматись взагалі-то сюжет простенький, дивно що раніше подібне не зробили, але класно!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    Ходив на "Аватар" 5-ого січня, особисто мені сподобався, чекаю на продовження
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Йшов з пл.Ринок до Опери, попри Леополіс ...і от таке надибав:

    [​IMG]
     
  19. Joey Tribbiani

    Joey Tribbiani New Member

    Цікаво....
     
  20. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Говорят, что со стороны Стругацких создателей Авантара обвиняют в плагиате.
    А мне больше всего понравился отклик на одном из российских сайтов, с которым я полностью солидарен. " Пусть красивые и тупые фильмы навсегда остаются привилегией США".
     
а де твій аватар? :)