Хто дивився фільм "Аватар" поділіться враженнями

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Pirat, 23 гру 2009.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    С возвращением, коллега!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Фільм бомбовий. Непамятаю коли останній раз мене так захопив сюжет фільму. Враження дуже позитивні!!!
     
  3. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Хочу на 3-д в кінопалац сходити. Хто бачив, скажіть, пліз, можна дітям таке показувати? Чи не варто?
     
  4. - фильм идёт 2:40 плюс реклама. Малыши могут не высидеть. В остальном судите по своему ребёнку. По сюжету - секса никакого, убивают ("хороших") не очень "наглядно" и "кроваво", по телику днём много хуже показывают... Я хочу сходить ещё раз, уже с детьми в каникулы и раздумываю насчет младшего (6), только насчет времени - не придётся ли таскать его то в туалет, то за попкорном... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Shlyak

    Shlyak Well-Known Member

    Невероятный фильм, лучшее что посмотрел за последние лет десять. Умный, добрый, смешной и грустный одновременно, наконец красивый - создан новый мир. Про зрелищность и уровень спецэффектов просто говорить нечего.
    Такое впечатление, что я, надев 3D-очки, очутился в теле главного героя. А через три часа вернулся, но в душе, в снах я остался там, на далекой планете Пандора. Люди выходили из зала с просветленными, улыбчивыми лицами.
    Смотреть рекомендую на большом экране, если есть возможность в кинотеатре формата IMAX 3D, или аналогичном.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Ярик

    Ярик Well-Known Member

    жанр філма (Жанр: фантастика, боевик, триллер, приключения)
    Якщо ви вважаєте, що бойовики і триллери для дітей, то можна.
     
  7. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Все, йду на днях на той фільм в 3D, у Львові в кінопалаці показують, ціна ніби 75 грн
     
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это какой-такой?
    Просто интересно.
     
  9. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    ТУТ
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Спасибо.
    Интересная статья.
    НО!
    Я спрашивал про аналогичные!

    ---------- Додано в 22:00 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

    Это совсем неплохо.
    Есть повод взять себе ещё кружечку пива.
    Разве нет?
     
  11. Shlyak

    Shlyak Well-Known Member

    Вот, например (аналог не технический, скорее близкий по силе впечатлений):
    http://www.kinostardelux.ru/superd.shtml
     
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    40-50 грн )) квитків не має на вихідні.... все розкупили:pardon:
    сама планую взяти з наступного тиждня на вихідні, от біда один кінотеатр ( якшо той зал так можна назвати).....не дочекаюсь коли в березні в нас відкриють вже імах....
     
  13. - Очень положительные впечатления. Удобные темные очки, глаза вообще не устали, не надо "приучать" их к объёму, сам объём на приемлемом уровне, звук отличный, экран и правда выдающийся - огромный, водил сына в каникулы на "утренний" сеанс (11:40) - по цене как дневной RealD. Сын в восторге (он-то первый раз "Аватар" смотрел), но и я не скучал :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Фильм БОМБА! Только в кинотеатр и только в 3D. Кстати для большего эффекта рекомендую брать 1 ряд:good:
     
  15. nachtigal

    nachtigal Well-Known Member

    З 3D згоден,тiльки пропоную дивитись з 5 ряда,бо на 3 рядi голова затекла,дивитесь весь час догори.
    Файне кiно.
     
  16. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Дивилась вчора в 3Д. Ефекти - супер. Решта - дивовижний примітив. На рівні 12-13річних.
    Ось що цікаво - Кемерон демонструє, наскільки примітивними виявились люди, що володіють розвиненою технікою, порівняно зі звичайними дикунами, що вміють "чути". І своїм фільмом підтверджує цю думку - бо ж є чудові фільми без усяких технічних наворотів, порівняно з яким оцей високотехнологічний "Аватар" - банальна і примітивна маячня. Техніка вбиває...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. - не понравилось?
     
  18. Pickuper

    Pickuper New Member

    3 години фільм перші 2.5 години фуфло думав вже свалити в кінці почалось мясо хоть трохи цікаво було фільм очікування не оправдав....
     
  19. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    на жаль, ні... Я взагалі старомодна. Я люблю всякі смішні речі, типу талановитої режисури, якісного монтажу, хорошої акторської школи та інші консервативні дурниці... А принцип "А-НАШІ-КОМП"ЮТЕРЩИКИ-ОСЬ-ТАКЕ-ВМІЮТЬ!!!!" якось мені не дуже...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Аватар - это произведение искусства, беспрецедентный уровень анимации, физики, мимики героев - в общем капец как круто ... шедевр компьютерной графики, а то что сюжет Покахонтес да и фиг с ним, тут не в нем дело ...
     
а де твій аватар? :)