Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 749-й (25.03.2018)
    Шукав одне, знайшов інше. Обіцянку.
    Ні, я не забув. Я вже розказав ту історію.
    Вчора пробіжався по аркушах Джордано Бруно "Изгнание торжествующего зверя"
    [​IMG]

    А мені сподобалося це:
    Ото я почитав, тай гадаю, що ми вже не в темні роки інквізіції живемо і кожний зараз сам собі господар заробляти гроші і не таке зараз показують по ТБ.
    Ну пожурять, а може ще й заробити дадуть)), якщо самі не можуть забезпечити людей роботою)
    То повертаючись до зламаного дерева...
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 бер 2018
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 746-й (28.03.2018)
    Він улетів, але обіцяв повернутися...


    І він повернувся!
    [​IMG]

    А це зустріч батька з синком... Майже рік пройшов, як зник... Фрекенбок за ним плякаля...
    Киця ходить за Мурчиком, щось мурчить так смішно... Малий огризається, а зараз сплять на тахті і щось мурчать між собою...
    [​IMG]
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 743-й (31.03.2018)

    1) Профілактика

    Сьогодні зібрав маленькі паростки чистотілу, запарив та пополоскав ноги.

    2) Новини астрології

    Дійшов у своїх пошуках до того, як з’явився Місяць на орбіті Землі, чому не обертається, а половина його вся в «віспинах», а також спробував пояснити загадкові провалля там же, де обпечена половина Місяця. Див. тему "Астрологія - книга небес"

    Ось наприклад фото двох сторін Місяця.
    [​IMG]
    Насправді ще згадалася легенда про Ікара-Фаетона. Здається, то було одне й те й саме… Можливо, що велика вага зірки-пропелера знищила планету між Юпітером та Марсом.
    Але це тільки версія.
    Тепер на ту зірку всіх собак повісять…(

    3) Кошкін дім - 5 (номер по порядку не пам'ятаю, нехай буде №5)

    За пару днів кіт старший і кіт молодший знайшли спільну мову. Хоча і нелегко далося старшому - та він виявився мудрішим і все муркав до синка, а той міг і вишкіритися...
    [​IMG]
    Сплять тепер на тахті цілий день, вночі десь пропадають. Такого батька-мурлику я ще не зустрічав). То був один, тепер двое... на мою голову(

    Сьогодні прийшла дружина/мамка.
    [​IMG]
    Шипіла, звичайно, але сіли вони трикутником, та й телепатично розмовляють. Потім прийшов Брюс і розігнав їх, бо довго не могли поділити шматочок курки.
    [​IMG]
    Коли всі заспокоїлися, то знову посідали та й мовчать. І як завжди, діти між батьком і мамкою.
    [​IMG]
    Підійшов до них та й питаю:
    - А чого це ви тут робите та не видно радощів?

    Кицька зашипіла на мене та відповіда:
    - А чого він нас покинув, і я сама викормила синочка. Сам же бачив…
    - Так, бачив, але потім на мене його покинула… Дивись, якого я випестив хлопця!
    - Так, а що ж мені робити було? Мені і так мало їсти дають. І зараз ось випадково забігла… А тут той прийшов, рік десь гуляв по морях...
    - Хм… Я б не сказав, що він вже виглядає так, наче сир зі сметаною їв, а від поганого хто ж втікає? Хіба що відпуску взяв потайки…

    Кіт старий обізвався:
    - Ви хоч би мене запитали, що то зі мною сталося і чи був у мене той хліб іноді і рука ласкава тріпала мою шию?
    - А що ж могло статися, щоб вже так було погано котові… Не королівської крові звісно, та й не безхатченкові, - спитала кицька.
    - Що-що? А отож, викрали мене на початку літа. Оця людина (вказує на мене лапою) вичесала мою стару шерстину дряпалкою так, що аж відсвічував блакиттю. А коли той поїхав десь, то якийсь добрий чоловік у шикарному джипі пригостив мене ковбаскою, що очухався аж… не знаю коли…
     
    Останнє редагування: 31 бер 2018
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 739-й
    Продовження про ІНН (04.04.2018).
    8. Досвід розкольників.
    Розкольники - це ті, кого російська влада та православна церква звинуватила у розколі церкви та непослуханні царю. Вони були ізольовані культурно, релігійно та соціально, хоча вони й самі більше того бажали.
    Ще їх називають старообрядці, старовіри.


    Старообрядці називають себе старовірами, підкреслюючи тим самим факт, що не сходяться з православними не так в обрядах, як в самій суті віри.
    [​IMG]
    Бояриня Морозова (Суриков) - вивезенння старовірки у заслання

    [​IMG]
    Спалення старовірів.

    Чому вони стали ворогами російської держави?

    В чому була різниця віри? Дам тільки перелік, бо багато чого там...

    Ганяли їх, мучили, печаті накладали, потім знімали, кляли...

    Чому вони мене зацікавили?
    Зайшов в магазин, а там на стелі приклеєна іконка з восьмикінечним хрестом. То я там спитав - то ви старовіри? Ой... не вгадав. А один хлоп каже:"Ні, старовіри зі зміями бігали та з дерев'яними ідолами..."
    Наче православні. І хрест такий на церкві, ікони там то "IC XC", то "ІИС ХРС"... Загалом, все узагальнили...
    Та ще не це мене цікавило. Як вони вижили в тих умовах. Не смішно, але так:
     
    Останнє редагування: 4 кві 2018
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 739-й (04.04.2018). Вечір
    Буква ώ на іконах

    Назбирав інформацію за деякий час, поки читав та слухав про букву ώ на іконах.

    1) Григорій Сковорода використовував старослав'янськкі букви в своїх філософськиї та літературних працях. Букву ώ він використовув як в египетських іерогліфах - в одній букві пару звуків. Тобто, як "від". Це версія русів
    [​IMG]

    2) Згадаймо Тайнопис - про стенограму.
    Цей варіант ікони є найбіль правильний, але як на староруський варіант. Для грецького треба переставити W та О.
    [​IMG]

    або ось ікона старовірів
    [​IMG]
    Як було вказано, є багато шкіл стенограм. Більше раніше нагадувало секретний тайнопис. І тому, щоби прочитати - треба було знати конкретний правопис - а це знали лише призначенці.

    3)
    4) Історія перемоги Константіна в 3-у віці .
    Як це було у пояснення до Константином баченого знака:
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    Цікаві надписи на на останньому знакові. А-(Ісус Христос)-ω


    5) По версії курсів Кукушкіної Л.С з Москви. Пару листів збереглося, а решту підручників по навчанню хтось знищив - не можу знайти. На пам'ять пишу, бо теж бажав навчитися. Але то така річ, що не пригодна на лекція для конспіктування. Треба думати, що написано.
    [​IMG]

    [​IMG]

    6) Тепер прочитуємо букву ώ з урахуванням стенографії.
    [​IMG]
    Бачимо, що йде написання у порядку:
    В-(а пропускається)-с-и-завіток типу розпису із закінченням букви "Л"-в-с.
    Тобто, букву ώ - це надпис "Василевс" - "Царь царів", якщо не більше. Але то припущення. А може то по-батькові, якщо ініціали як на пам'ятнику?)) Типу - Васильович?
     
    Останнє редагування: 5 кві 2018
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мене зацікавив той напис.
    Взяв до перекладача з грецької, але прибрав після спроб щось реальнео отримати:

    [​IMG]
    Цікавий переклад.
    А тепер доповнюємо до моєї думки:
    "Тут царь(ῳ) N і компанія" - Тобто, можна було написати "З нами Бог" як дехто, але це привласнення собі того, що не належить їм і користуватися тим, щоб вбивати людей. Бог написав - "Тут" - значить тут, а не де будь-де. Царь і його військо ангелів, які захищають тих, над ким напис розпростертий. А то потім Константин почав тулити його будь-куди, ще й своїх дітей втулив. І як відомо з історії - це не сподобалося декому і Константин був покараний своєю жінкою, яка довела до страти його дітей, а потім її саму забили. Дивна історія.
    Бог дає, але не треба зловживати, бо ворог підступний і мститься.
    А якщо отримуєшь славу - то віддай шану тому хто її тобі надав.
    Маєшь гроші - ділися з тими, хто нужденний і не може заробити на життя завдяки ненажерливості багатіїв.
    Сенс земного життя не в тому, шоб славу собі нажити та пам'ятниками замостити майдани, а банки набити грошима із золотом, а в тому, щоби розділити тягар Ісуса і допомогти йому врявати нас від диявільського вогняного пекла. Кожна добра справа чи допомога, без лестощів та без награди буде врахована на небі. Але якби тяжко не стало - не втрачайте віру, навіть ті залишки, що ледь тліють ще на Землі...
    Бог тут. І його ангели поряд. Але якщо не станеться того, що має статися, то буде гірко ще надовго. То парадокс, який має знайти рішення.
     
    Останнє редагування: 5 кві 2018
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 737-й (06.04.2018)
    Весняні новини
    1) Готуємося до великого свята
    Прибираю подвір'я та вулицю, білю дерева.
    2) Погода
    Чудова, аж як ніколи. Сонечко, тепло. Все зеленіти починає. Птички цвірінькають, гуси кричать як слони.
    Сьогодні взагалі ходив у шортах. Хоча не люблю їх, щоб пятно на голені не маячило.
    3) Тепличка
    Вітремонтував скотчем, а де й шматок царати пристеплив.
    Розсаду вже пікірую.
    Думаю розширятися зі старих шибок. Новий модуль буде, як все буде гаразд.
    4) Городина
    Місяць спадає - висіваю все, що росте в землю. Моркву, буряк червоний - перекопав сотку під заступ і висіяв, поки земля не всохла. А там з 20-го буду сіяти те, що вгору росте, як буде на молодий місяць. Десь так.
    Завтра ще ранню картоплю висаджу, щоб своя молода була раніше.
    4) Гусиня вже нанесла яєць. Дюжина. Я їх розмалював згідно їхнього характеру, але скоріше під свій настрій) . Приклад малювання олівцем для декого. Якщо хочешь чогось - то хоч риску проведи, а не мрійно бажай.
    [​IMG] 5) Колись з другом вчилися у моєї матері в'язати. Ясно, що поєднати все разом - то треба досвід, але там лицьові, ізнаночні, дирки-шмирки навчилися. Позавчора зв'язав собі з червоної шерсті такий собі браслет від розтяжіння, замість нитки. Треба - вдягнут, не треба - зняв.
    Коли все закінчиться і настане щастя у світі - буду в'язати носки.
    [​IMG]
    В'язання не престижно, але може буде корисним, колись, у майбутньому.
    6) Сьогодні придивився до Брюса. Сміявся, до несхочу. Такий волохатий став та рудий. Я йому Брованол (здається так називаються таблетки) давав від підшкірних клещів. Господарка приїде, побачить і ...
    7) Жду - не дочекаюся, коли виноград сік пустить. Хочу напитися, як торік - на одній воді можна жити. Мені допомогло - сил надавало і настрій піднімало. Березовий сік дуже б'є по ниркам - цей лагідний. А поки що почав споживати молодий дикий часник. Він зараз молочний та ніжний.
     
    Останнє редагування: 6 кві 2018
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 735-й (08.04.2018)
    Веснянки Великодня ))
    1) Брюс - як молодий. Якби ще глухоту його вилікувати? Сірка може забилась?
    [​IMG]
    2) Як Максим Ісаєв (Штірлиць) "проколовся")

    Приїхав в місто. Стою на зупинці. "Прикалуюся" з парку обллікарні, всі в'язи якого побілені (приблизно 40 дерев). Гарно. Але нащо їх білити - тож не плодові дерева, щоб їх захищати від шкідників? Може від психів, щоб не лазили на дерева?
    По-перше, у людей немає роботи?
    По-друге: колись боролися політики, щоб дерева взагалі не білити, як на заході...
    Влада змінилася, чи що? Коли нова зміна?
    Але потім побачив хлопця, з вигляду причипурений, чистенький і наплічні сумки новенькі, але щось в ньому не наше...
    Запитую його, як пароль:
    - Как там погода в престольной столице Москве?
    Він так... Ледве втримався, щоб не впасти...
    - Хорошая, как здесь пачти... А как вы узнали, что я из Масквы, мы же не знакомы?
    У вас на сумке ярлык ручной клади под грифом "МОСОБЛВОДОКАНАЛ" и смеюсь...


    [​IMG]
    Зірвав Штірлиць клейку наклейку та хтів викинути...
    - Отдайте ее мне,- кажу,- а то щас вызову полицию - придется доказывать, что не шпион))) Оно вам надо?
    Віддав мені і я йому ручкою помахав, сідаючи в маршрутку))
    3) Погода на Великодень була пречудова.
    Небо - без хмаринки, синє, блакитне, чорне, палаюче...
    Венера в промінях схованого сонця блискає красою.
    Свічки палають, пасхи пахучі, яйця червоніють.
    - Христос воскрес!
    - Воістину воскрес!
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 729 (14.04.2018)
    Життя викинуло штучку...

    Зараз знаходжуся у Почаїві... Буду жити і думати над майбутнім в середовище святих і під покровом Божої Матері. Скільки зможу, стільки і буду. Майже без усіляких "удобств" і на пістній їжі.
    Колись юнаком їздив у військомат і до медзакладу разом, а там в очі набризкали ліків, що все розпливлося. На автобус запізнився, др приїску 100 км, на дворі зима під мінус 30гр.С. Пішов до гостинниці "Уют" (у нас казали "Уют, где все плюют))" так в кожусі на другому поверсі під батареєю і переспав. Не звикати.
    Камеру не брав, але руками вже приклався до мозаїки Рериха "Спас нерукотворний". Одні сльози радощів від торкання.
    Фото не мої, я не для того їхав, щоб світлини робити. Але не можу не поділитися. Буду доти, поки все не обійду і не потрогаю. А там, як Бог дасть.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 722-й (21.04.2018)

    Інспектор Коммунарец-1

    Пройшов тиждень моїх мандрів. Не виходить писати частіше, але буду старатися.
    Поки був у Почаєві, в самому монастирі Лаври, Свято-Духовному скіті, на монашескому кладовиші, а також на горі Богоматері, де віжбиток її сліду.
    Ночую так, де зупиняюся.
    Чотири рази спав в печерному храмі Іова, разом з простими бідними людьми на підлозі, разом з біснуватими, грішниками та хворимию
    Першогоразу трішки боявся, що там сам буду, як Хома з "Вію". Та перелякав одну жінку/, коли сказав, що сподіваюся, що там немає нечистої сили... Хоча, зда.ться, там її хватає, особливо у тих людей, що моляться там і стогнуть...
    Заходять туди після вечірньої служби, а піднімають вранці по дзвонику о 4-5 годині і там - хто куди... Або до Троїцького чи Свято-успенського.
    Годують безкоштовно тільки в обід, в трапезній для бідних поломників і службовців різних по черзі.
    Пістно, але люди набирають собі ще й на вечерю. І так теж добре.
    Є кафе та трапезна для звичайних та богатих людей в готелі, де я зараз і пишу чернетку перед сніданком, щоби потім не втрачати час і гроші в клубі.
    Ось взяв кружку окропу для чаю та миску окропу для мівіни, щоб не таскати груз зайвий. Заплатив тільки за булочку з ізюмом - 5 грн. Смачна та габаритна.
    За вікном видна гора Божа, де нога Богоматері ступила і залишила відбиток ноги. Далеко так...
    [​IMG]
    Кілометрів 25, по дорозі. В четвер (19 квітня) в 10.30 пішов на ту гору пішки з Лаври, звідти теж пішки до шосе (в 19.30, і на горі пробув 2 години), бо ніхто не підвіз, а я не мав права просити. До Почаїва добра людина довезла.
    [​IMG]
    Хто воду мені давав і допомогав, тому візитку свою давав і т.д.(Як в кіно "Гараж" професор вкладав свою візитку в моркву, коли їх послали працювати на фасовку на базу).
    Так веселіше.
    П.С. я особисто не фотографую, бо дуже все гарне і файне, що не передати ніяк, але буду використовувати фото інших людей.
     
    Останнє редагування: 21 кві 2018
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 707-й (06.05.2018)


     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 691-й (22.05.2018)
    Подорож триває.
    З днем Святого Миколай. Нехай здійсниться чудо для тих, хто вірить у чудо, а мандрівникам завжди знайдеться хліб і дах у добрих людей!
    Місяць не знав, що робиться у світі. Купив "Фактьі" - цікава стаття "Сергей Лойко: Цель многоходовой российской операции - занести дамоклов меч над Украиной и т.д." - за 13-20 травня.
    Новини не втішні, але все так, як має бути.

    [​IMG]
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 683-й (30.05.2018)
    Подорож закінчена.
    З пригодами, щасливий та суперздоровий повернувся додому.
    Все, що вимагалося - зробив.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 679-й (03.06.2018)
    За півтора місяці подорожі господарство зазнало втрат. Темна сила буйствовала і намагалася якнайбільше нашкодити. І головне - не довести...
    Помер Брюс. Шкода. Остання фото не показувала, що він хворий чи голодний, але кажуть, що відкрилася рана якась. Може хто вдарив, бо його не любили за те, що по грядках ходить.
    Гуска померла. Гусаків порубали, бо вже билися насмерть.
    Кролів моїх віддали в уплату за послуги.
    Город більш-менш у порядку.
    Висадив помідори та капусту, половину городу засіяв бахчевими - кавунами, динями, гарбузами - по новій технології. А вчора пройшов дощик, після того, як все висіяв насіння (попросив небо трішки зачекати, поки не вскопаю та не засію). Потім ще полив з лійки, бо мало промочилася земля - головне, що спеку збило.
     
    Останнє редагування: 3 чер 2018
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 677-й (053.06.2018)
    Зайнявся вивченням криптографії.
    Особливо цікавить графічна.
    Там, де не було письменності, свої думки висловлювали знаками. Наприклад індіянці, египтяни. Знаки більш такі зручні, бо можна зрозуміти, не знаючи мови народу, хіба що знаки підв'язані під мову. Але є, наприклад, знаки на писанках. В Коломиї хтів попасти в музей, але всюди платню хочуть. Коломия меня сподобалася взагалі - веселе місто, чистеньке. Особливо вразила аптека. Там провізор (здається) тільки кнопки жме на ПК, а їй вже робот приносить з вітрини ліки. Вперше таке побачив - для провінційного міста - це навіть занадто))
    Ось приклад індіанського письма:
    [​IMG]
    або інків
    [​IMG]
    або російських масонів (не знаю чому тільки на латиці - з інтернету)
    [​IMG]
    В Почаїві на Итоїцькому вісять печаті на дверях. На одній написано (приблизно так): "Всем загадкам загадка". Прям сфінкс український...
    Це моя замальовка в кольорі
    [​IMG]

    А це пересняте фото з телефону (чомусь ММS не працює)

    [​IMG]
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 673-й (09.06.2018)
    Давно хотів виставити одну поему цікаву Гусева
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 672-й (10.06.2018)
    Криптографія. Код Рериха -2

    Фрагмент замальованого послання на Троїцькому храмі, як було викладено більше 100 років тому Щусевим по проекту Рериха.
    [​IMG]
    Ось приклади графічної криптограми

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Багато чого є цікавого у світі. Краще вивчати іноземну мову комусь, а може знайдеться бажаючий приєднатися до розгадування таємниць світу... Ніж пити і курити.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Апокаліпсис від Рериха. Повна містика і нічого не зрозуміло. Конкретики неякої. Але цікаво почитати. Щоб зрозуміти -треба відчути. Сім старців, сім гір, янгел ... насправді багато чого каже, тільки не кожний це збагне.
    Цікавий сайт. Для тих, хто хоче знайти істину. Істин одна, але багатогранна для кожного. Дивись в корінь! (с)

     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Декілька разів перечитав те, на що дав посилання. Зворушений дуже. Особливо послідовність п'яти картин вражає. Містичність всього описання взагалі приголомшує, але для людей, які "дозріли" не тільки в космос злітати, не має бути чимось неможливим зрозуміти і весь процесс майбутніх подій.
    Одна із задач моєї весняної подорожі було вияснення - а чи готовий хоча б теоретично духовний світ землян до наступних подій? Можу відовісти: навряд чи.
    Як вже прийнято у нас: зима прийде неочікуванно... Хоча всі знаю про неї.
    Всі насолоджуються задоволенням своїх бажань, а ворог веде підривну роботу і розслабляє людей. Духовники поховалися в монастирях і вважають, що до них не доберуться, а віра їх спасе. Блажені... Не знають, як відрізними полову від зерна - тобто АХ от справжнього посланника (практично), хто є хто в наступних подіях, як готуються - чи ходять (чи практикують? ) монахи серед людей як раніше або скітують в роздумах і спілкуванні з Господом і т.п.
    От надумав такий конкурс зробити - надсилайте своє бачення Апокаліпсису по наданій інформації, а вам відповім оцінкою того, що прочитаю (по бажанню можу відповідати особисто).
    Дещо багато не вказано деталей, і навіть значущих, але картину подій загалом можна скласти.
     
    Останнє редагування: 11 чер 2018
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 670-й (12.06.2018)

    1) Погода
    Нарешті пройшов значущий дощик. Тихо, але добрий, на 4 години. Десь гриміло та блискало.
    2) Фрукти
    Вишень багато, як ніколи. Навіть ті, що ледь виживали, дали врожай.
    [​IMG]

    [​IMG]
    Винораду теж багато
    [​IMG]
    На початку червня висіяв дині, кавуни та чудо-гарбузи по новій технології. Вже зійшли ...
     
а де твій аватар? :)