Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я раніше не цікавився таким - тепер от маю мету. Зара я розгадую ту загадку, про яку ви цікавилися нещодавно. Так от загадка така: "Що в кишені?"
    [​IMG]
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 910-й

    Нічні новини (14.10.2017).

    1. Хочуть вакцинуватися від «Мічигану».
    А вакцин нема.
    Жовтень 2017
    Особисто я сам не вакцинуюся десять років і не хворію. Головне – підготувати свій організм, менше шастати де надумається і мовчати в тряпочку.

    2. Покрова Богоматері
    Велике свято. Багато чого не можна робити по господарству, а також лаятися, пити горілку, палити цигарки. Може і не варто було в цей день відзначати інше свято. Хіба мало інших днів в календарі?
    Колись в Новосибірську день міста був в листопаді? А потім вирішили перенести на 4 червня – і в тому ж році два поїзди Адлер-Новосибірськ і Новосибірськ-Адлер під Уфою згоріли.
    Тепер празднують в останню неділю червня.

    3. Пиріг на свято
    В таке свято нічого не треба робити, але якщо з правдою та від серця – то можна.
    Зробив пиріг на «чудо-сковороде»
    [​IMG]

    [​IMG]

    Завтра запечу яблука в «чудо-печі». І думаю, як зробити духовку – як колись була: насипав в горнятка всього і поставив в духовку - та через 40 хвилин є вечеря… Ото надумав: знайду каструлю стару, вставлю в плиту, а в неї горбочки. Зробив вечерю – і вийняв з плити. О!


    4. Цифри і день народження
    На початку 80-х років в журналі «Наука и жизнь» прочитав про свій день народження «12 січня». Виявляється, що існує два дні на рік, в які нічого не відбувалося такого собі великого. Так було… якось… Не скажу, щоб занадто, але запам’ятав не згадуючи… Та врешті навіяло – а може ще щось відбудеться у ці два дні? Так сказати – у резерві. Але число іншого дня на запам’ятав…

     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 908-й

    Інфоновини (16.10.2017).

    Практика.


    П3 Монетарність.
    Мабуть не треба вигадувати велосипеда, а краще взяти те, що вже людство обсмоктало і рішуче обрало собі найбільш цінне і бажане – гроші, та розглянути це з точки зору людей, які мене найбільш цікавлять, а також @manur (як обіцяв) , ніж керівники влади всіх країн.
    Отож, невеликий уривок із розслідування і узагальнення Белікова про духовне життя Н.К.Р., пов’язана з самозабезпеченням діяльності родини Рерихів у виконанні їх земної місії:


    Трохи екзотично, але я вибрав найбільш зрозумілі тези і виділив їх.

    Коротко буде так: щоб оцінити діяльність людини (вклад у потреби спільноти) придумали мірило – гроші, яке не є тільки мірилом, а ще й розвиває нерівність і паразитизм (теж наслідок не ідеальності спільноти), та попри все, іншого не вигадали – і тому нікуди не дінешся і треба їх мати, але не обожнювати і не розкидаючись ними, бо це є умови реального відношення, яке допоможе створювати нове життя, розумне в очах тих, хто ніби дивиться на нас з неба…

    Наче зрозуміло, але як бути з практичністю у цьому питанні? Тут також цікаве визначення проблеми і вирішення її, знову ж таки теоретично - без практики, вірніше без явних показів прикладів. А що може бути нагляд ніше, ніж приклад? Відносно Рерихів – можна прочитати у тій самій книзі Белікова.

    Так. Я знайшов ті питання, що уособлюють в собі узагальнені питання людства:

    Хм… У мене дружина була – поки перед нею не положиш «живі» гроші і вона не побачить – знати нічого не хоче про мої проблеми, обіцянки «от-от перерахують» і т.п. Скажімо так: людина - то таке створіння, що якщо їй дати гроші, то почнеться «ломка» лінощів, «куди гнатися?», розслабленість, а поки не дати – то або звіріє, або буде шукати заробіток… Ну то так, с посмішкою, а насправді дають. Дають можливість заробити – але для цього треба працювати, іноді нагнутися і підняти з землі те, що нікому не потрібне, але може згодитися і принести дохід. Це так неоднозначно… Буває вдається купити набагато дешевше – то так здається, що повезло, а насправді – вам дарують таку можливість. Нещодавно купив два мішки цукру (по 10 кг) – кожний за 135 гривень, в на ринках такі по 170… Мені більше не треба, бо самогонку не роблю, варення мало робимо. Йду і по дорозі кажу тим, хто мені сподобається, що там-то продають цукор дешевше… А то от два заступа купив. Обійшов підряд вісім господарських магазинів. Усюди заступи по 47-75 гривень. В останнім магазині купив за 32 та 43 гривні.

    У Владик багато способів і важелів впливу, та написано: «не введи в искушение», але «стучиться , и вам откроют». Прямо граф Монте - Кристо…

    Можу до ранку писати, як допомагають тим, хто веде життя своє відповідно до заповідей.

    Тому можу запевнити, що я нікому не заздрю і не збираюся таким займатися. У мене стільки грошей, скільки треба для людського життя. Фінансово всі залежні, але я не на стільки, щоб вже продаватися або давати хабаря.

    Іноді гроші даються. Ну не в руки, звісно по СМС… Та от це може бути випробуванням, або щоб комусь їх передати як допомогу… Нещодавно десь на заході помилково прийшли гроші одній студентці приблизно мільйон … То вона розбазарила їх, замість того, щоб повернути. Тепер буде все повертати. А могла б отримати більше, якби не втратила совість. Та й я теж, колись… Я про це вже написав – про покарання і покаяння…

    Куди не подивишся, то всі релігійні общини не можуть існувати без матеріальної підтримки – або ззовні, або на десятини… Ото маємо вивод – або надії не ті, або … Хоча були приклади матеріальної «гуманітарки») – мана небесна, багато хліба та риби, вино з води…

    Все має свій час, до якого все буде підготовлено і зарання положено… Тільки треба вміти дочекатися, почути, побачити і віддячити.
    Ніщо не починається без підготовки - просто ніхто не знає тих шляхів, якими хто ходить…

    Іноді смішно буває від того, що я хочу написати, та не пишу, бо … Не хочу давати комусь приводу глузувати над тим, чого не розуміють.
     
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Голландский прокурор о деле MH17: Никто не будет обвинять всех жителей страны, владевшей «Буком». Интересуют лишь конкретные лица

    Международная следственная группа крушения малайзийского Boeing на Донбассе с «большим интересом» допросит отставного российского офицера Сергея Дубинского, известного под позывным Хмурый.

    Отметим, расследователи Bellingcat считают, что именно Дубинский был организатором транспортировки «Бука», из которого сбили самолет, на Донбасс. Отметим, сам он свою вину не признает.

    «Не только Хмурому, но и другим гражданам России, которые готовы с нами сотрудничать, мы можем предложить разные варианты. В случае если речь идет о статусе свидетеля, то мы готовы предоставить гарантии защиты и безопасности в любой точке мира и подыскать для него убежище в любом месте на планете. Если же фигурант причастен к трагедии, но хочет сотрудничать, то речь может идти о сделке, предусмотренной законами Нидерландов», — заявил прокурор.

    «Расследование продолжается, и пока я еще не могу сказать, когда будет поставлена точка. Но ни у кого не должно быть сомнений, что это произойдет. 28 сентября 2016 года мы объявили о первых итогах, где ответили на вопросы, что произошло с МН17 и откуда, из какого места, по самолету была выпущена ракета «Бук». Тогда мы очертили и круг лиц, причастных в той или иной мере к трагедии. С того момента и до сих пор мы занимаемся поиском этих людей», — заявил Вестербеке.

    Он также высказал свое мнение о расследовании катастрофы российской госкомпанией «Алмаз-Антей»: «Их заключение [о том, что запуск «Бука» производился из района села Зарощенское, по мнению «Алмаз-Антея», контролируемого украинскими военными] полностью отличается от нашего. Мы с этим не согласны. Моя работа состоит в том, чтобы собрать всю имеющуюся информацию в досье и положить его на стол суду. В этом смысле то, что сделал «Алмаз-Антей», — это маленький технический элемент, часть огромного расследования, которое проводим мы. Они провели эксперимент, взорвали ракету около самолета и пришли к каким-то выводам. Хорошо, мы использовали их данные. Но мы и сами провели такой же эксперимент, а также собрали массу другой информации: фото, видео, перехваченные телефонные переговоры и, что важно, свидетелей, которые видели «Бук». Это гораздо больше, чем есть у «Алмаз-Антея». Хотя я не собираюсь судить о том, справедливы или нет их выводы», — рассказал Вестербеке.

    «Хочу подчеркнуть, что никто не собирается обвинять всех жителей страны, представители которой владели тем «Буком», меня интересуют лишь конкретные лица, причастные к атаке: кто нажимал на кнопку, кто отдавал приказ и кто принял решение послать «Бук» в Украину», — заявил он.

    «Мы бы очень хотели, чтобы это был трибунал под эгидой ООН. Но Россия, к сожалению, заблокировала данную инициативу в Совбезе. Поэтому входящими в JIT странами было принято решение, что суд пройдет в Нидерландах по нашему национальному законодательству. Думаю, что наша правовая система доказала свою надежность, прозрачность и независимость, кроме того, наше правосудие открыто. Мы сделаем все, чтобы этот суд состоялся, его ждут сотни семей по всему миру, и это не позволяет нам расслабляться. Мы не остановимся, пока не найдем всех причастных, включая командиров и начальников, и пусть это держат в уме те, кто надеется, что убийство невинных может сойти с рук», — заявил прокурор.

    Напомним, ранее Bellingcat подтвердила версию о том, что ракета, пущенная с российской ракетной установки «Бук» за номером 332, привела к катастрофе самолета MH17 на Донбассе летом 2014 года. Об этом говорилось в 72-страничном отчете Bellingcat, посвященном третьей годовщине со дня трагедии. Эксперты в очередной раз указали на принадлежность «Бука» под номером 332 к 53-й зенитно-ракетной бригаде Вооруженных сил РФ. В феврале международная группа Bellingcat установила, что транспортировку «Бука», из которой был сбит MH17, контролировал российский офицер Сергей Николаевич Дубинский.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ваш Альберт вже другий місяць мінує російські міста. Вже дитячі лікарні почав мінувати.
    Продовження, загострення війни - справа часу і нагоди.
    Може таки ступитеся з цього розділу?
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Все буде чікі-чікі...)
    Події прискорюються, бо час перебування посланця Темного у дійсній подобі добігає кінця, а кожний має місію. Якщо місія не буде виконана, то місіонер постраждає від гніву свого Князя. З кожним днем в стані нашого ворога буде зріти наступний чиряк, що буде підточувати сили і фінанси - всі знають кого. Чим гірше у них, тим краще всім. А ви готуйтеся, готуйтеся до виживання, поки є час.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 906-й

    Інфоновини (18.10.2017).

    Практика.


    П4 Тайнопис
    Мені, особисто, було б цікаво пізнавати щось таємниче. Але розвиток освіти не дуже вже віддає перевагу чомусь такому, що не вкладається у рамки загальноприйнятного. А мені подобається дивитися фільми про код Да Вінчі, скарби нації або взагалі, про Індіану Джонса - це смакота...
    До практичного застосування тайнопису довга дорога, але немає нічого тяжкого, щоб розум не осягнув, якщо на то буде бажання або, інакше кажучи, натхнення.
    Сьогодні бачив в "Приватбанку" новини на моніторі - "9 засобів, які застосовуються для ідентифікації особи людини". Порився в мережі - і є там повно всякого. Але шукаючи, знайшов про: Стеганографію
    Мене цікавить спосіб, мабуть той, що об'єднує їх разом.
    Тобто - зашифрувати інформацію і виставити її для всіх і вдавати, ніби так і має бути...
    Отже. Стенографія. Вона ж тахіграфія і т.п.

    Я зацікавився стенографією ще в 70-х, бо мій родич навчався через курси заочно, а по залишкам тих підручників і я пробував. Не дуже, але основи знаю, що і допомогаю мені наразі. До чого я тут про це все?
    До теми ікон та надписів в німбу Ісуса Христа.
    [​IMG]
    Там я наче чітко виявив, що ніхто не знає, що означають букви WON та IC i XC.
    Тільки не треба мене звинувачувати у страшному. Як кажуть, "пагаді, успєєм..."
    От знайшов рекламки таксі:
    N - найпотаємніша буква... Інкогніто. Капітана NEMO не нагадує? А навпаки - OMEN - теж?
    [​IMG]
    та Z - хто уважно дивився фільм "Зорро" - той має ключ, як звали Зорро і замочек.

    [​IMG]

    Я вже писав для Агні-йог, що WON або OWN- або по іншому може, наприклад, ONW - то ініціали а сверху - роки.
    Дивно чи страшно?
    Але ж я не писав, що буде легко...
    Правда, там трохи є над чим подумати, та я ж дав ключ.
    Наприклад, в стенографії все пишиться строчними, а тут - заглавні. Багато різних варіантів стенографічного письма, от наприклад:
    [​IMG]
    та майже не такий варіант
    [​IMG]
    Приклад запису стенографії різних країн:
    [​IMG]
    Треба можливо не нехтувати українською мовою...
    Ото загадка. Є бажаючі?
     
    Останнє редагування: 18 жов 2017
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 901-й

    Інфоновини (23.10.2017).

    1. Екологія

    Все листя заклав у компост. Крім того, зібрав по вулиці нижче-вище хати. Сьогодні зібрав попіл з того, що палити позавчора. Такий сморід був... І навкруги - дихати не було чим здоровому, а що казати про астматиків? Хм... Ті астматики самі палять листя. Сьогодні забрав листя у сусіда. Здорову копицю виклав. Горіхове перекладаю кленовим, осиновим та яблуневим листям та трамбую, щоб не було концентрації антибіотику Юглону з горіху. Подробиці - "Котики".
    Там трохи щось пішло не так, тому репост:
    Ніхто не штрафує. Всі сваряться. Всі палять листя. Всі хворіють. Все зашибісь...
    Радий, що хоч сам не забруднюю повітря і дехто теж послухали мене і не палять листя.

    2. Література
    Показували по "Першому" літературні новини.
    1) літературна критика стала швидкою і загальнодоступною завдяки інтернету. Всі тепер критики. Лайки і не лайки. Купляється і продається.
    2) про "Втечу з Шоушенка". Маленьке оповідання - великий фільм.
    3) Реклама нової книжки, випущеної в Україні Рушді "Сатанінські вірші". З чого б це?
    Не читав. Але може... Поки що зацікавило закінчення звернення перекладачки (трохи подивився - перше враження, що треба багато знати, щоб перекласти таке і там не вірші - а проза, але далі видно буде):
     
    Останнє редагування: 23 жов 2017
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 896-й

    Інфоновини (28.10.2017).

    1. Екологія

    Сусідка стара винесла два мішка з обрізками капустиння після квашення. Носила через мій город. Кажу - висипайте на компостну купу, он - 7 метрів... Ні, назло носила у лісок за 200 метрів. А я думаю, звідки там сміття... Сьогодні зібрав капустиння і заніс на компост.

    2. ЕС і компост
    Показували, як в Австрії живуть деякі родини - не застосовують нічого хімічного, а тільки природнє. Роздільне сміттєзбирання, ящики з хробаками для компосту із залишків їжі. А наші дивуються: от дає Європа! Як навчитися, як вони?
    А їздить сміттєвоз, то сусіди викидають на машину мішки з рештками початків кукурудзи... Я свої висушив і спалив, коли готував зелені салати на зиму. Сьогодні вже варив в хаті - і тепло і смачно. Вже закрив 33 літри салату. Навіщо стільки? Та так, щоб не пропало - морква не кондиційна, зелені помідори, перець, цибуля. Ще на раз буде сировини.
    [​IMG]

    3. Каша гарбузова
    Варю в останній час кашу гарбузову. Дешево, смачно і корисно.
    Навесні мене змусили насіяти гарбузів кашових. То такі криві бумеранги і тверді, як дерево гарбузи, які продають на ринку бабки за доволі не малі гроші, як на такий продукт. Ті кашові - як капуста "Амагер" - тверді і довше зберігаються. Але прості гарбузи набагато смачніші. Ними худобу кормлять і я їм. Дуже пахучі і смачні, ніж ті, які продають на ринку "дерев'яні"...
    [​IMG]

    4. Горіхи грецькі
    З'явився час на лущення горіхів. Вони зараз не такі коричневі і не сухі. А ось придумав, в чому їх сушити і зберігати, щоб не заважали.
    [​IMG]

    5. Не розумію
    Якось зранку знову приходить сусід, якого вчив запускати мотокосу.
    Стоїть... Поздоровалися.
    - В мене знову мотокоса не робить...
    - То я тут при чому? Неси в майстерню.
    - ... Пішли, гнянемо...
    - Немає часу, бачиш - немає кому допомогти, а ще треба те й те зробити.
    - ... Понятно... і пішов додому.
    -------
    Не розуміє, чому люди не можуть нормально щось попросити? Невже так тяжко, соромно чи щось дуже винний буде тому, в кого просять? Може й так. Вони ж рахують, хто і що бере в них.
    Дожилися... А самі жаліються - люди погані стали, ніхто не зайде і не поговорить...
     
    Останнє редагування: 28 жов 2017
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 885-й

    Інфоновини (08.11.2017).

    1. Біла книга. План Е-ідентифікації.
    Зміст

    ВСТУП
    Терміни
    2. "Капут смітникам" 2011р.



     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 880-й

    Інфоновини (13.11.2017).

    1. Сільський час
    Сьогодні пройшов дощик, пройшовся по сусідському (з дозволу) вигораному полю після картоплі. Назбирав чотири відра. Болото правда, по три кіло багна начепилося на кожний чобіт - але прикольно було. Буде чим кормити пару днів животину (ц мене мало дрібної в цьому році - а велику поки що шкода виварювати). Ще гарбузи віддали.
    Викопав топінамбур (земляна груша). Дрібгому висадив назад у землю і збільшив площу. Та така рослина, що виросте у спеку і в дощ. Буде що їсти, якщо щось учвориться з наступним врожаєм.
    Оглянув десять соток землі, які стояли під "паром" три роки. Ото вирубав осину і всяке таке... Потягав сам... Пів куба буде дров. Але гарний будівельний матеріал для чогосьт такого... Ще не придумав. Безопилою все викосив. А решту мотокосою вирубаю)

    2. Ніколи не мріяв, але подарували.
    На відміну від усіх хлопців (але не хочу так дуже виділятися) я ніколи не мріяв про собаку. Але сьогодні мені подарували.
    Чув після обіду якесь скавучання, але - мало чи що там у кого ?
    Ввечері зібрався до магазину і вирішив зайти провідати Брюса, покормити його.
    Взяв ліхтарика і рушив.
    Біля покинутоїхати скавучання стало сильнішим. Вирішив поглядіти до підвалу, в якому сберігали жом, мабуть - а там сидить цуценя на майже 2-3 метровому дні. Я позвав його, кинув трішки їжі і сказав, що я скоро його врятую. Більше воно не скавучало. Наче зрозуміло, що його почули...
    Зайшов до магазину, потім до знайомих - взяти драбину. Ніхто не хоче допомогти, хоч би постояли, поки я там буду рятувати.
    Ну то вже вечір, нікого немає - чого чекати ранку, якщо немає нікого? Яка різниця, коли діяти?
    Взяв драбину, мотузку, телефон, хліб і велику сумку.
    Спустився у підвал, засуну щеня до сумки і виліз. Воно з переляку їсти не могло той хліб...
    Тепер воно буде жити у мене. Таке гарнюнє... Схоже на аенбернала - Бетховена. Само впало чи його туди запровадили - хтозна?
    Тепер у мене буде свій собака. Обростаю, як камінь...
    Тепер треба ім'я давати, кості сушити...
    Кажуть - будуть ідентифіковувати електронно всю живність, як то було в Донецьку в довоєнні роки... Буду вчити його ховатися по моєму свисту, як партизана. Пам'ятаєте, про курку-партизанку в оповіданні "Повесть про настоящего человека"?

    3. Полювання
    В сараї поки що тихо. Гості ще не поїхали - пилять мені нерви і тому немає бажання щось вигадувати...

    4. Пісня
    Сподобалася пісня
    "Давай забудемо про гроші,
    Забудемо про час,
    Ми всі такі хороші,
    бо ціпа (?) серед нас!

    Візьмем з собою пиво ..."
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 878-й

    Інфоновини (15.11.2017).


    1. Апокаліпсис вересневий
    2. Апокаліпсис жовтневий

    3.
    Апокаліпсис листопадовий
    4. Апокаліпсис - прогнози
     
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Рефрени троля.

    "Открытое нападение Путина на Украину сейчас – один из наиболее вероятных сценариев.


    Я никогда не думал, что может дойти до того, что жены десантников будут отказываться от своих мужей за деньги и будут готовы их хоронить безымянными, под номерками.
    – Отказываются?

    – Ну да. Те же самые псковские истории, истории Льва Шлосберга, который получил битой по голове за то, что это раскопал. Да, людей запугивают, а главное – дают деньги, и они за деньги отказываются от своих родных.
    – О каких суммах речь?
    – Говорили о трех и пяти миллионах. Это гигантские деньги для регионов."
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 878-й

    Вечірні новини (15.11.2017).

    1. Погода

    Погода така чудова і сонячна була сьогодні, що хочеться радіти всьому, якби не загрозливе таке зудіння вертолітів на полігоні, неначе органнє непреривне нагнітання із залпами РЗО, артилерії. Неприємно було в цьому плані.
    А зараз вже вечір і от сиджу, як попорав усе, а вечеря сама вариться на плиті. Кіт там дується, слідкуючи за цуценям в коробці, на веранді останнє із курчат спить... Я його сьогодні прив'язав біля сараю, щоб привабити тварючку руду.
    Вдень з Мурчиком заграбали города, накрили листям часник.
    Бачив якусь собаку. Вона гавкнула, і зникла. Я пішов туди, і біля підвалу лежали ще двое цуценфят, але не таких гарних. Я сказав - Ні! З мене і одного досить.
    Назбирали укропу та цибулі зеленої - додав до салату з чорної редьки з яблуком. До речі, навесні робив пюре на хліб - на одне стерте яблуко натирав одного кореня хріну. Дуже споживчо і допомогало витримати піст.
    Потім сходив і вибрав маленьки головки капустиння із купи, яку накидали сусіди на межі з моїм городом. Вийшло два мішки - біля 20 кг. В мене свого хватає, але нароблю лінивої капусти... Вже зелені салати відкрив - смакота, і не треба ананасів з бананами.
    Взяв старі кастрюлі і пересадив туди корені сельдерея кущового та цибулі натикав - буде зелень до їжі.
    То дрова та город, то живність та комп... Цілий день на ногах.

    2. Кіт&Курча

    Кіт грається у мисливця, а курча верещить. Вирішив положити край цьому. Сьогодні примирював і давав по ушам вусатому, щоб не ганяв птичку...
    [​IMG]

    [​IMG]
    Ще кота вчив по драбинці залазити до вікна , бо обдер всю стіну, коли зранку стукає у вікно. Спочатку не хтів лізти, але я зі сторони вікна приманив його курятиною і поклав на самому версі драбинки. То заліз швидко, а потім тренувався сам. Залізе і виглядає у вікно. Кумедно...
    Кота швидше навчити розуміти, гусями жестами мовчки керую, кури прибігають на свист... Все можєна навчити. А людей тяжко... Чи то всі такі розумні, чи вперті?

    3. Граємо у загадки далі
    Кишенька відкривається і звідти дістається чотири клаптика інформації. Наче нічого цікаво, але що на них, @manur?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 лис 2017
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То що я маю робити?
     
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    Не засмічувати розділ "Війна" позатемям.
    Коментувати такі відео:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=JMEexCpunL8
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чим не засмічувати?
     
  18. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ще раз: позатемям. (там ще апостроф є, не знаю де на кл-рі)
     
  19. hrim

    hrim Well-Known Member

    Не коментуванням таких відео.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=JMEexCpunL8

    Чому ви це опустили в свому останньому дописі?
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви ж знаєте, що у мене дуже малий трафік - всього 100 Мб. Я з відео більше однієї хвилини не можу нічого дивитися. Та й пацифіст я. Я за мир. Я проти війни - тому у мене антивоєнна стезя.
     
а де твій аватар? :)