Випічка (торти, пляцки, печивка і т.д.)

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 17 чер 2010.

1. romanbull

romanbull Member

Не знаю чи саме туди звертаюсь але хто порадить де можна замовити смачний торт на день народження. В ідеалі щоб оформлено мастикою. В інтернеті багато оголошень але хочеться обрати де дійсно смачно та якісно.
    Буду вдячний за рекомендації

2. manur

manur Well-Known Member

Кому?

3. iso

iso Well-Known Member

Усі кремові торти на основі спредів. А спред і поняття смачно та якісно - ну ніяк не уживаються. Тому вчіться пекти самі:good:
    До речі про мастику. що то таке? Бітумну знаю? Янтар та vici - також, но ж не для торта :dntknw:

4. manur

manur Well-Known Member

Кондитерская мастика — Википедия

Перепрошую, але нормальною мовою у Вікі ще нема...

5. iso

iso Well-Known Member

• Інформативно Інформативно x 1
  6. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Так ніхто вдома її не використовує. Вона хоч і їстівна, але на смак гидка. То лише для декоративного ефекту для особливих випадків, таких як весілля, ювілей. Частіше на дитячі торти використовують, щоб малечі цікаво було.

Я доньці на день народження замовляла, кілограми на 4, щоб дітей у школі вона могла пригостити. А вдома вже просто щось смачненьке, без картинок.

IMG_20151211_151937.jpg

20161215_182244(0).jpg

• Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. terRen

terRen Дуже важлива персона

@romanbull
    Авторські торти від Олі.
    Це наша форумлянка @poetka :) , правда:scratch_one-s_head: , вона зараз не часто тут буває,:sad: дуже хороша людина, а її торти - шедеври :good:.

• Подобається Подобається x 1
  8. romanbull

romanbull Member

Торт на день народження для мами.

• Інформативно Інформативно x 1
  9. romanbull

romanbull Member

Дякую. Зателефоную їй

10. romanbull

romanbull Member

Чому на основі спредів? Я вже декілька разів замовляв торти в кондитерській. З вершковим кремом і кремом чіз. Був більше ніж задоволений. Як вони запевняли вершковий крем роблять на основі вершків, а крем чіз на основі вершкового сиру. І дійсно було смачно та якісно. Можливо я не великий експерт в цій галузі але думаю якби був якись аналог то потів би.
    На жаль зараз склалась така ситуація, що вони не змогли прийняти моє замовлення. Ось і вирішив пошукати в кого які є поради. Перегляну і щось підберу.

Останнє редагування модератором: 18 лис 2017
    Reason for edit: видалено посилання
  11. iso

iso Well-Known Member

Я про масляні креми, які переважають

12. romanbull

romanbull Member

Ааа ну можливо і так. Я масляні креми не люблю тому їх навіть не розглядаю)

13. terRen

terRen Дуже важлива персона

@romanbull , домовились?

14. bereza max

bereza max New Member

15. bereza max

bereza max New Member

16. galechka

galechka Member

А моє улюблене, особливо на новорічні свята - імбирне печивко :good: Роблю по цьому рецепту Секрет приготовления имбирных пряников Обов`язково додаю корицю та какао, тоді буде коричневого кольору, а то до цього довго не могла зрозуміти, чому воно таке світле)) Ну і для кумів якось робила з додаванням коньяку - дуже смачно, додає цікавий присмак! Схожі на ті, що прикріпила нижче, з візерунками ще не все виходить

а де твій аватар? :)