Випічка (торти, пляцки, печивка і т.д.)

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 17 чер 2010.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Кому?
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    Усі кремові торти на основі спредів. А спред і поняття смачно та якісно - ну ніяк не уживаються. Тому вчіться пекти самі:good:
    До речі про мастику. що то таке? Бітумну знаю? Янтар та vici - також, но ж не для торта :dntknw:
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Кондитерская мастика — Википедия

    Перепрошую, але нормальною мовою у Вікі ще нема...
     
  4. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так ніхто вдома її не використовує. Вона хоч і їстівна, але на смак гидка. То лише для декоративного ефекту для особливих випадків, таких як весілля, ювілей. Частіше на дитячі торти використовують, щоб малечі цікаво було.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Я доньці на день народження замовляла, кілограми на 4, щоб дітей у школі вона могла пригостити. А вдома вже просто щось смачненьке, без картинок.

    IMG_20151211_151937.jpg

    20161215_182244(0).jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @romanbull
    Авторські торти від Олі.
    Це наша форумлянка @poetka :) , правда:scratch_one-s_head: , вона зараз не часто тут буває,:sad: дуже хороша людина, а її торти - шедеври :good:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. romanbull

    romanbull Member

    Торт на день народження для мами.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. romanbull

    romanbull Member

    Дякую. Зателефоную їй
     
  9. romanbull

    romanbull Member

    Чому на основі спредів? Я вже декілька разів замовляв торти в кондитерській. З вершковим кремом і кремом чіз. Був більше ніж задоволений. Як вони запевняли вершковий крем роблять на основі вершків, а крем чіз на основі вершкового сиру. І дійсно було смачно та якісно. Можливо я не великий експерт в цій галузі але думаю якби був якись аналог то потів би.
    На жаль зараз склалась така ситуація, що вони не змогли прийняти моє замовлення. Ось і вирішив пошукати в кого які є поради. Перегляну і щось підберу.
     
    Останнє редагування модератором: 18 лис 2017
    Reason for edit: видалено посилання
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Я про масляні креми, які переважають
     
  11. romanbull

    romanbull Member

    Ааа ну можливо і так. Я масляні креми не люблю тому їх навіть не розглядаю)
     
  12. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @romanbull , домовились?
     
  13. bereza max

    bereza max New Member

  14. bereza max

    bereza max New Member

  15. galechka

    galechka миється в бані

    А моє улюблене, особливо на новорічні свята - імбирне печивко :good: Роблю по цьому рецепту Секрет приготовления имбирных пряников Обов`язково додаю корицю та какао, тоді буде коричневого кольору, а то до цього довго не могла зрозуміти, чому воно таке світле)) Ну і для кумів якось робила з додаванням коньяку - дуже смачно, додає цікавий присмак! Схожі на ті, що прикріпила нижче, з візерунками ще не все виходить
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Поки @MARTINI самозабанився візьму і прорекламую молоде подружжя, котре виготовляє торти і всякі тістечка на замовлення.

    І не тільки тому, що вони моя родина і смаколики їхні смачні /сам пробував/, а, головне,тому, що вони змушені були залишити Львів, де були реалізовані і затребувані, і переїхати у славну Верховину, де їм не просто з роботою за фахом.
    Причина почесна і вічна як світ: діти повинні опікуватися батьками.

    Тому при нагоді клацніть мишкою;


    View: https://www.facebook.com/LiveLoveAndBake/photos/a.129151425132584/200710627976663/?type=3&theater
     
  17. Juryj

    Juryj Member

    Я люблю простий банановий пиріг готувати. Беру для цього 2 банану, 3 яйця, 1 стакан борошна, півстакану цукру, 1 пакетик ванільного цукру, воду 2столові ложки, пів столові ложки уксусу. Змішую з цукром яйця, банани подрібнюю, додаю воду та банани. Випікаю цей пиріг в духовці за півгодини. І просто, і смачно)))))
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш!
    :)))
     
  19. Juryj

    Juryj Member

    А останнім часом я тут почав віпічку замовляти Кондитерська Креме у Львові: торти, чізкейки, капкейки, макаруни Дуже зручно і вибір великий серед товарів
     
  20. UlianaV

    UlianaV New Member

    Я захоплена асортиментом посуду на сайті https://posudhome.prom.ua/product_list! Тут ви знайдете все, що потрібно для створення дивовижних страв, починаючи від кухонних приладів до сервірування на стіл. Я хотів би зазначити, що вибір страв в Україні дуже різноманітний і цікавий, і мені подобається, як красиво прикрашають страви для традиційних свят, таких як Різдво чи Великдень. Цей сайт пропонує безліч різних страв та посуду, які ви можете використовувати для їх подачі, щоб створити справжнє враження на гостей. Я б безперечно порекомендував цей сайт усім, хто шукає якісний посуд та страви в Україні.
     
а де твій аватар? :)