Вибір фотоапарата

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем hmarynkamk, 17 січ 2017.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коли я ше цікавився фотографією то дивився курс одної тьоті, з штатів вона вроді, так от вона займалась портетною фотографією, але фішка була в тому що вона робила величезні портрети, типу картин, мала в студії широкоформатний принтер, плазмову панель щоб показувати клієнту як буде виглядати фото в реальному розмірі, от це дійсно круто, і зеркалка там просто необхідна...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Які там зяблики. 10 кроків - то вже проблема
     
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Є інша точка, якої легко досягти - бюджетна;)
    А взагалі то я дуже жалкую за часами, коли працював Зенітом. За чорно-білою фотографією. 4 фільтри, спалах, 3 обєктиви, штатив, освітлювачі, куточок для побільшувача і то все. Дешеве все як борщ. Апарат із стандартним обєктивом щось під 70 руб. Геліос портретний - 40. Юпітер довгофокусний - 20. Побільшувач під 70. Експонометр Ленінград - 14 руб чи 20. Ще якісь дрібниці. Вкладалося в дві платні пересічного інженера.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Доречі, хто шарить по англійськи то на торентах можна нашукати купу курсів по цифровій фотографії забивши в пошук creative live, там і по обробці і по фотошопу, і по портретній фотографії, навіть є така екзотика як нічне фото, і будуарне фото, в останньому доречі за пів години можна стати крупним спеціалістом з жіночої білизни :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То як? Ну можна звичайно скліпати саморобні софтбокси для студії, рефлектори з фольги, якісь екран
    и з агроволокна, але обєктиви то мають бути фірмові, як тут зекономиш?
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  7. iso

    iso Well-Known Member

    Я мав дещо інше на увазі, не чітко висловився. Приходить час, коли на "арену" виходить дружина (чоловік), і каже - усьо... І ще багато чого іншогоdiablo:
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тобто, я так розумію, неодружені мають шанс досягти найбільшої майстерності? :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Або багаті :mocking: памятаю Мих колись не міг зрозуміти для чого люди купують кропнуті зеркалки, а я не міг зрозуміти як можна віддати 20 000 за найдешевшу повноформатну :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От ви кажете, та досить мильниці, досить смартфону...

    Може й досить, напевно, так і є. От ви йдете в магазин, купляєте ту мильницю, фоткаєте в автоматі, потім пробуєте на ручний перейти... і тут бабах, ви бачите, у вас стиснулисі груди, забилосі серце і відкрилося натхнення! Ви зрозуміли, що мильниця - то не то. І шо? Побіжите мінєти?

    Ви потрапляєте у товариство - фотографи з великими люфами, кобіти на високих підборах у міні і тут ви.... з тою мильничкою... хех...

    Подумайте добре... що вам тре....
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Кращий шанс, безумовно:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Знаю одного зоопарку, десь років 20-22 йому, взяв собі зеркалка за 40 000 ще при курсі 15 чи 18, при чому навіть включити її не вмів спочатку, саме для нічних клубів і кобіт в міні її купував...Тепер вроді профі, таки знімає вечірки як і мріяв )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От курва, де та автозаміна виключається ? :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    В налаштуваннях:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olegtoy

    olegtoy New Member

    головне щоб матриця була хороша
    [​IMG]
     
  16. Diiana

    Diiana Member

    якщо у автора теми виникає питання вибору фотоапарата тільки виходячи з бюджету, то він не знає що йому взагалі потрібно, тому спочатку треба самостійно проаналізувати ринок, а потім коли залишится два або три варіанта просити допомоги вибору) якщо хтось думє що фотоапрат відіграє дуже важливу роль у зьомці загуглить найкращі знімки з телефонів)
     
  17. dimalozz

    dimalozz Member

    Хто вважає, що йому заваджає "творити шедеври" недостатньо крута техніка, то можна спробувати в когось позичити або попросити познімати в присутності власника на щось круте. Я практично всі свої кроки на наступний рівень саме так і робив. І завжди точно знав що хочу і купував щось нове вже практично без сумнівів. А зараз це зробити ще легше: в людей набагато більше техніки на руках, стало більше людей з дзеркалками, будь-кого можна знайти через Інтернет за лічені хвилини та домовитися.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви - саме той, хто мені потрібен.
    Дасте познімати? :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. dimalozz

    dimalozz Member

    Та без проблем!
    Якщо збираєтесь купувати Nikon D700 або D750 - дам потестити в моїй присутності.
    Об'єктиви: 50/1.4G, 84/1.4D, 16/2.8 (риб'яче око), 17-35/2.8, 28/2.8
    Спалахи: SB-800 + SB-600, поляризаційні фільтри.
    Про інші камери або оптику можу хіба що щось розказати і то якщо сам знімав на них. Запитуйте.
     
  20. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Хочу D7200 але певно куплю 70D. Отака от фігня, малята, як казав дід Панас. Через відео. Є моменти, коли автофокус необхідний.
     
а де твій аватар? :)