Вибір фотоапарата

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем hmarynkamk, 17 січ 2017.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та на початку нема змісту.

    Виставіть ручний режим

    ISO - автомат, витримку 100, діафрагму регулюйте від погоди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. iso

    iso Well-Known Member

    Може я щось не розумію, але... Чутливість - ясно, маєм те що маєм. А далі визначальним для мене завжди була діафрагма. А решта - похідне.
    А починати з теорії. Зекономити можна на коробці, але на оптику не жаліти коштів (наскільки бюджет позволить;))
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я, як правило, діафрагму підбираю напочатку сесії і користуюсь наступним правилом.
    Коли сонячна погода, то неварто повністю відкривати діафрагму, або навіть сильно, бо це з'їдає напівтони. От наприклад, сонячно, ви фотографуєте пейзаж. Все виходить супер, а хмаринок невидно - просто світле небо. Так фотографує вбільшості автомат, або смартфон. В такому випадку я прикриваю діафрагму до 7.1 - 11. Нічого страшного, як фотка вийде трішки затемненою. З темного завжди можна витягнути тіні і напівтони, а якщо фотка трохи засильно засвічена - то труба, вже нічого доброго з того не зробиш. Ну і при такій діафрагмі маєте класну глибину різкості, що для пейзажних фото теж важливо.

    ну а з таким об'єктивом, як у пана Пріуса, добре робити знимки у приміщені, на тісних вуличках міста, портрети, весілля, забава...

    Цікаво, яка світлосила у цього обєктиву.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Воно не завжди так є.
    От якщо фоткати в місті вночі, то першу роль грає витримка, а діафрагма - похідне.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пріус, памятайте, ніколи не ставте витримку більшу, ніж 1/100 при цьому обєктиві, інакше фотки можуть виходити нечіткі, якби з тряскою. Або ставте триногу, або на щось непохитне.

    І ще одне потрібно запамятати. Якщо я кажу витримка 100, то це означає 1/100 секунди, якщо витримка 200, то 1/200 секунди. А тому, якщо у вас витримка виставлена 100 і вам кажуть зменшити витримку, то вам тре число витримки навпаки - збільшити. Отже витримка 100 є більша, ніж витримка, скажімо, 500.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. prius

    prius Well-Known Member

    ось такий в мене ECC610F3-2391-449A-8D09-538EE18BF451-12999-0000089B0C347BC6.jpeg D570ECBD-AE9F-44A7-9927-94BACBD2492C-12999-0000089A24E1F9B0.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Дякую,ось так почав вчитись:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    питайте, що цікавить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Добре,після роботи вдома візьму в руки і тоді вже питання з'являться
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Коли купляв дзеркалу то точно знав яку хочу, чому і в чому різниця з мильницею чи зумом.
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  14. prius

    prius Well-Known Member

    Nikon D5300 | eBay
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Недешеве, скажу відверто, задоволення.
    Є в мене давня мрія про дзеркалку, думаю спробувати придбати не новий. Та із знайомих, так щоб можна довіряти, ніхто не продає, а у чужих купувати лячно, бо як не мала, то й не розбираюся у ньому. :pardon:
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Б.у не дуже добре брати,най мене поправлять специалісти,в фотопарата важливий пробіг як в авто,тількі в фотоапарата клацання
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    так, я вже таке читала
    але ж і авто не всі із салону беруть :pardon: тим паче, що мені не для професійної роботи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. iso

    iso Well-Known Member

    Це вже окремі випадки. Нічне знимкування, динаміка...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ресурс того "клацання" в апараті величезний (вроді 100 000 знімків гарантії) тобто три роки підряд можна гатити по 100 фоток, особисто я "ахладЄл" десь на першій тисячі :mocking:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Взагалі брати зераалку якщо неплануєш стати професіоналом, або хоча б дуже продвинутим любителем то гроші на вітер. То реально дороге хоббі, бо крім самого апарата потрібні ще і обєктиви, а вони, навіть китайські, екстримально дорогі, а ще потрібен і хороший комп...
    Крім того потрібно дуже багато знань, при чому як в фотографії так і в обробці...
    І що на виході? Фотки для інтернету які 99% людей не відрізнить від смартфонних :mocking:, ті всі мегапікселі і світосили по справжньому важливі тільки для друку, при чому для широкоформатного, а інтернет всерівно все стисне і обріже...
    Коротше, краще брати смартфон і робити селфі, а "боке" залишити професіоналам, нема нічого смішнішого ніж "лохи" з зеркалками в режимі автомату, а таких повно на Букувелі чи Площі Ринок :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)