В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас зелені абрикоси дуже сиплються од вітру. Год несприятливий і для хлібу, і для абрикосів, черешні, вишень теж не дуже..
    Ягід багата зав'язь, полуниця непогано цвіте, груш багато, як хвороби не дістануть. Тля замахала - прискати і прискати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зранку батарейка в фотіку була сіла, а тоді було на що подивитися.

    А зараз во таке з таким...
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Наша картоха пізніше посаджена та і ключки були малі, а вашу, дивлюсь, вже скоро окучувати.
    Ох і здоровий у вас город! Ми картохи відра 4-5 садимо) Щоб до НР хватило, бо в гаражі тримати.
    Гарний часник в цьому році, що під зиму садили, цибулю підзимню скоро будемо вибирати потроху - теж глаз радує.
    Квіти, що цвітуть на дачі - в "Власних фото".Це великий позитив в моєму житті.
     
    Останнє редагування: 13 тра 2020
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене персик ще малим через тлю пропав, тепер від подібного потерпає слива, хочеш, не хочеш - треба кропити, якщо не "хімія", хоч настоянки часнику таке частково нищать + через теплу зиму шкідники на деревах не вимерзли.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Чоловік прискає настоянкою господарського мила+попіл. Два дні стоїть, потім проціджує і прискає.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Треба боротися не з тлею, а з мурахами, котрі цю тлю розносять по деревах /в основному молодих деревах/

    В мене в саду появилася колонія нових мурах - червоні, і завбільшки як кінь.
    То я до кроплення настоянкою часнику добавив ще один спосіб - в півторачку ПЕТ налив 0.5 самогону, долив до повної водою і поставив пляшку без кришки вверх дном в цей новий мурашник.
    Подивлюся, що з того буде;
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго ранку.
    +9, без вітру, затяжний дощ
    Осінь...
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Доброї ночі. Топимо, бо не дуже тепло на ніч.
    По садках зараз багато грибів - вешенки чи як їх там))
    Збираємо, чистимо, жаримо з картоплею та лучком. Ніяких інших нема, тому помилитися не можна.
    Йдуть нічні невеликі дощики, все росте потроху.
    Скоро до Харкова, самоізоляції кінець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго ранку всім.
    +7, похмуро, сиро...

    У нас в районі було невелике послаблення в карантині, яке тягнулося рівно один день.
    А потім ввечері померла медсестра, ковід-19, і знову всі по хатах сидимо.
    Ну як сидимо... Я от цілу ніч лежав)))
     
    Останнє редагування: 15 тра 2020
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 15 тра 2020
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Велика розсада баклажанів, ніби дощі та вологість корисні для розсади, але страшно через холодні ночі їх висадити, чи ще накриття робити? У деякі роки, як висаджував при холодній, сирій погоді, десь половина розсади гинула. Почув від сусіда, хто вже висадив перці, гарні кущі, але при холодній погоді жовкли.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Віконні рами Вам на поміч;
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    навздогін до попереднього допису
    зі
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Добре, коли стільки рам є.
    У нас приморозків як таких в останній час не було, але часто вночі +5+7. Нічого не жовтіє, але можу сказати, що баклажани не ростуть зовсім. Помідори, перець, капуста сяк так стоять. Було б тепло город виглядав би інакше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так ми ж живемо по новому - кілька років тому поміняли вікна на зберігаючі)))
    В хаті не пам"ятаю точно, /тре у дружини спитати - вона їх миє/ більше двадцяти вікон. Практично всі були трьохрамні /крім ванни-тубзіка-кладовки/ і всі подвійні. Короче, на стриху все заставлене рамами /чуть вже без шкла, бо я робив рами для сушки яблук/
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    20 вікон-то у вас хороми) у нас в квартирі 4, на дачі 6. В квартирі міняли мабуть 15 років назад, дачу будували відразу с пластиковими, так що...трохи від сусідів маємо, але не подвійні.Розсада капусти та помідор під ними зазвичай росте, але то таке, і без цього обійшлися би. Є теплички з товстого агроволокна, на дугах. Щось 1.80 на 1.20. Мороки багато. Агроволокно дихає, але дощ не проходе.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, я забув ше за тоті два вікна на стриху...
    Але то таке...
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У мене також вікна давно не міняли, якщо для таких потреб, на накриття для розсади, хіба що шукати на якихось сміттєзвалищах.

    Чи холодні ночі пошкодять горіх і чи відживе повялий виноград?
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так Ви ж мусет в приватному будинку живете. Ви на кого надієтеся? Чекаєте, що прийде Брєжнєв і будєм жіть по прєжнєму?
    У мене горіх фсьо, виноград минуло.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Померз арахіс??
    Поливати-поливати. Але не факт, що буде врожай. А корінню нічого ж не сталося.
     
а де твій аватар? :)