В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вся ця агрономія чи як ще назвати це експериментаторство на землі має одну корисну ідею: весною цікаво дочекатись літа та осені, а восени - весни, бо щось і в зиму садимо). Так і живемо - близько до природи і при надії)). Тільки доїхати треба з міста. А ось баню син на дачі зробить, як обіцяв, ще буде принада):dance3:
    Інші люди живуть з іншими ідеями.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так, так...
    Я колись, в минулому житті, почав садити сад по-новому, сласноруч виготовив всякий селянський реманент по взірцю давнього німецького, австрійського і польського... І тут - БАЦ, ніяк не зберусь на пенсію... :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Самому вирощувати розсаду, перець дуже повільно сходить, помідори потрібно пікірувати, навіть двічі пересаджувати, якщо не сходять, баклажани, якщо не обробити розсаду спеціальним розчином, зжере колорадський жук. Можна і 50 на 50 докупляти вже готову вирощену і оброблену розсаду.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, з таким настроєм, як у Вас, краще і не починати щось робити.
    Краще відразу піти на Шувар і все купити готове у Хулігана.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Насіння вже посіяне. Хіба щось прийдеться пересівати.
    Настрій не такий поганий.
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я не хочу встрявати у юридичну суперечку з місцевою владою, це дуже енерговитратно :dntknw:
    нічо... скоро вони бігатимуть перед виборами... тоді поспілкуємося :mda:
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    маску вдягайте, кашляйте відповідально :pardon:
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У мене є інші методи. Поки що не підводили (т-т-т);
    Ну, а якщо шо, то нічо)

    зі

    купив нині 40 грам (2х20) насіння арахісу.
    Не знаю, скільки там штук, але чомусь впевнений, що треба буде взяти ще:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нам колись дала жінка на розвод жменьку - от з неї і починали. Потім були врожаї по три сітки. В цьому році трохи нас образили сороки: повикопували, сцуко, бо ми неакуратно десь нагорнули гряди і вони помітили горішки і, звісно, покликали подружок. Було багато повністю пустих кущів, обірваних - це видно. Але все одне - сітка горіхів врожай. На посадку в коробці з-під сандаль не миті горішки зимують на балконі. Стаканів 5-6 садимо. Зараз думаю: чи отого гишпанського купити в інеті на розвод?:scratch_one-s_head: Бачу, що крупніше.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    таке? це мабуть клубні? :) чи дійсно насіння? :scratch_one-s_head:
    b0bd64.jpg
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    колись бачив в обласному центрі на центральному ринку...
    там така територія, з мішків продають корма для сг тварин, та будь-яке насіння...
    арахісу очищеного, але несмаженого було повно, тоді 7 грн.\кг

    ще на ринках бувають магазини... азіати з прянощами, і там буває несмажений арахіс
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    боже, який слог :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Відкрив пакетик. Чось не сподобалося то насіння. Чисто, як з-під молотарки...
    Але посаджу і його.
    [​IMG][​IMG]

    тепер буду шукати якесь цікавіше насіння, щоб було красіво ;
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Інформативно Інформативно x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ми на Черкащині вирощуємо арахіс. Минулого року було відра три стручків.
    @mypucm, то дійсно стручки арахісу, тільки збільшені на фото.
    В стручку дві-три зернини. Українські миші, хоча раніше їх батьки-діди-прадіди з цим узбецьким дивом не зустрічалися, розібралися швидко що до чого, і харчуються арахісом ще на городі. Про горище і говорити нічого. Висушувати і ховати, щоб миші не добралися.

    Але я не заради цього зайшов сюди зараз.
    Можливо, наведена нижче технологія - не нова, або не становить інтересу, але все ж.
    Літом, коли дуже багато достигає абрикос, є також багато іншої роботи, щоб ще з абрикосами гратися.
    Тому минулого літа моя мати надраглювала (відділила кісточки) стиглих абрикос, що нападали, добре закип"ятила на літній плиті без цукру
    і закатала в трьохлітрові банки. Швидко і просто.
    Ці абрикоси добре простояли до весни, не зірвалися.
    Зараз я виливаю той абрикосовий компот із банки в мультиварку, добавляю цукор, виставляю режим "Рис" і переварюю. В цьому режимі тепер уже варення встигає добре закипіти і хвилин дванадцять проваритися (хто хоче, може довше). Потім розливаю в менші стерилізовані банки, що вже звільнилися за зиму від консервації, закриваю стерилізованими кришками-самокрутками і укутою. Маємо абрикосове варення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я не розумію, нашо додавати цукор з цукрового буряка у фрукти )
    тим більше у стиглі абрикоси... хіба вони не солодкі самі по собі?
    намагаюся все не варити , а сушити...
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як не дивно, бувають. Особливо ранні, червневі, які транспортують із Греції та Іспанії, звичайно, обкроплять та оброблять для кращого транспортування, стараюся таких не купувати, можуть мати запах, як таблетки, тверді та без традиційного смаку та аромату. Такі цукрувати ніколи б не додумався.
    Персики із Львівщини, Рівненщини, Волині часто дрібніші, хоч пахучі, але можуть бути меншсолодкі, ніж степові.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ті, що ростуть у нас (мене) - кислі. Точніше, вони кислі, якщо їх просто зварити. Тому я на трьохлітрову банку вже заготовлених влітку абрикос добавив ще грамів 200 цукру. Вийшло непогане кисло-солодке варення.
     
а де твій аватар? :)