Український мультфільм «Микита Кожум'яка»

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем OksaG, 12 лис 2016.

  1. OksaG

    OksaG New Member

    Рік: 2016
    Країна: Україна
    Мова: українська
    Жанр: мультфільм, комедія, сімейний, фентезі, пригоди
    Режисер: Манук Депоян
    Сценарій: Олена Шульга
    Тривалість: 85 хв.
    Кінокомпанія: Panama Grand Prix
    Дистриб'ютор: Ukrainian Film Distribution
    Дата виходу: 13 жовтня 2016 (Україна)

    [​IMG]
    13 жовтня 2016 р. відбулась прем'єра першого українського анімаційного фільму«Микита Кожум'яка». Варто зазначити, що виробництво мультфільму «Микита Кожум'яка» розпочали ще у 2007 році. В основу сюжету ліг однойменний твір Антона Сіяники, сучасного українського дитячого письменника. Але фінансова криза залишила команду без інвестування і роботи було призупинено. І саме дистриб'юторська компанія Ukrainian Film Distribution вдихнула в проект життя.
    Короткий опис мультфільму: колись Кирило Кожум'яка переміг страшного змія. 12-річний Микита, його син, про такий подвиг може тільки мріяти. На жаль, хлопчик не успадкував від батька ні його комплекції, ні його сили. Але хоробрості та цілеспрямованості юнакові з верхом вистачить, щоб урятувати свою землю від нової біди. Микита вирушить у таємничий ліс. І хоча на початку шляху єдиним його помічником та другом було теля Чубик, на кінець подорожі в нього з'явиться багато вірних друзів.


    Хочу сказати, що, можливо, «Микита Кожум’яка» не дотягує до закордонних стандартів, але варто пишатись українським продуктом! Адже і у інтерв'ю Василь Вірастюк зазначив: «Сьогодні наші діти ростуть на чужих героях та цінностях, саме тому мені важливо, як вони відреагують на наш український мультфільм».
    Завдяки цій дивовижній казці, де розповідається про справжню дружбу, про щирі почуття, я поринула у чарівний світ разом з Микитою.
    Це хороший, дуже хороший початок якісних українських мультфільмів! Отже, з нетерпінням чекаємо нових шедеврів українського кінематографу!


    А які Ваші враження від українського мультфільму «Микита Кожум'яка»?
     
а де твій аватар? :)