Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Окуповані території, невизнані "чорні діри", які ніким не контролюються, окрім військових цілей використовують і для контрабанди, перевезення зброї та наркоти.
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Так, за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ протягом цього тижня розповсюджувало заяви про проведення виключно планових заходів оперативної та бойової підготовки з відпрацювання питань пересування військ, зокрема поблизу кордонів з Україною. Водночас під прикриттям заходів бойової підготовки окупанти забезпечували приховане переміщення через неконтрольовані Україною ділянки кордону на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях російських кадрових військовослужбовців для доукомплектування з’єднань
  і частин першого та другого армійських корпусів.

  Зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил
   
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Щось готують.
   
 4. mypucm

  mypucm ...

  :scratch_one-s_head:
   
 5. hrim

  hrim Well-Known Member

  Гляйвицький інцидент готують.
   
 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Я ж нe пoлiтик. Я нe бyдy бpexaти. Я нe хoчy пoвepтaти Дoнбac… Тaмтeшнiй люд caм пiдняв збpoю cyпpoти yкpaїнцiв зa тe, щo вoни yкpaїнцi..

  Я ж нe пoлiтик. Я нe бyдy бpexaти. Я нe хoчy пoвepтaти Дoнбac… Тaмтeшнiй люд caм пiдняв збpoю cyпpoти yкpaїнцiв зa тe, щo вoни yкpaїнцi..

  Чаcтина Донбаcy y cвоїй бiльшоcтi пiшла за Pоciєю. Цe визнаний факт. Бiльшe того, тамтeшнiй люд закликав cyciдню дepжавy ввecти вiйcька i cам пiдняв збpою cyпpоти yкpаїнцiв за тe, що вони yкpаїнцi.

  Ми бачили й бачимо багато виявiв фiзiологiчної нeнавucтi. I тeпep мeнe нe цiкавить їхня мeнтальнicть. Я нe хочy повepтати тy тepитоpiю цiною життя кpащих cинiв Укpаїни. Вона того нe ваpта.

  Хтоcь мeнe запитає: “А ти збиpав тi тepитоpiї, що pоздаєшcя ними?” Я вiдповiм: “А ти наpоджyвав тих тиcячi й тиcячi yкpаїнцiв, якi поклали i далi кладyть cвої голови за Донбаc? Чомy ж ти cам нe бepeш збpою i нe йдeш на пepeдовy?”
  ...
  I нeдаpeмно Oлecь Гончаp щe в 1993 pоцi напиcав y щодeнникy: “Вiдpiжтe Донбаc i киньтe в пeлькy iмпepiї. Нeхай вдавuтьcя”.

  Я коли цe пpочитав – дyмав фeйк якийcь. Нi. Валeнтина Гончаp, його дpyжина, кажe: оcь, y щодeнникy напиcав. Бо пиcьмeнник, як звip, вiдчyває загpозy pycифiкацiї. Пиcьмeнник знає, що з такими зeмлями ти нiколи нe зpобиш панiвною cвою piднy мовy.

  A якщо пpоcто за тepитоpiю боpотиcя – є тeж такi люди. Нy так тодi нe тpeба бpати Кyбань i Воpонeж та cтавити cвiй пpапоp на Kpeмлi. Тpeба пpоcто виcловити cвою волю – i Pоciя вcя пpиєднаєтьcя до Укpаїни. Щe й cтолицю пepeнecyть y Київ. Цe ж Катepина II щe хотiла. Тiльки вiд наc нiчого нe залишитьcя, pозyмiєтe?

  Василь Шкляр
   
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Наразі мова не йде про відвоювання, а не впустити окпанта далі.

  Вже були "проблемними" територія і люди в Криму, одним Кримом окупація не обмежилась.
   
 8. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Кацапам полезно знать, что им не будет "красной дорожки".
  Украинцам - что за них "вписались".
   
 9. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Комментируя происходящее. Турция подчеркнула, что в случае начала войны между Россией и Украиной, она примет сторону Украину, переправив свои корабли на сторону "союзника".
   
 10. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Україна відмовилася від переговорів щодо Донбасу в Мінську: Кравчук повідомив деталі

  Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, коментуючи слова віцепрем'єр-міністра Олексія Резнікова про те, що до Білорусі "немає довіри".

  "Я не думаю, що тут йдеться тільки про довіру. Я переконаний, що країна, яка невпорядкована, яка веде складну боротьбу з опозицією, яка в цій боротьбі використовує недозволені, непередбачені методи, репресії, країна, яка перебуває у сфері впливу Росії, країна, де проходять російські військові маневри тощо - не може бути майданчиком для вирішення такого питання, яке зветься "боротьба за мир", - заявив Кравчук.

  "Буде вирішувати українська влада. Таких країн, які ні від кого не залежать і можуть створити умови для проведення зустрічей, в Європі багато. Це не проблема. Є тільки проблема бажання й узгодження, і це буде основне питання для пані Хайді Грау (спецпредставниця ОБСЄ на переговорах щодо Донбасу - ред.), оскільки вона модератор і повинна підтримати такі пропозиції та поставити питання на рішення", - пояснив глава української делегації.

  [​IMG][​IMG]
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 11. Nerto

  Nerto Well-Known Member

а де твій аватар? :)