Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Окуповані території, невизнані "чорні діри", які ніким не контролюються, окрім військових цілей використовують і для контрабанди, перевезення зброї та наркоти.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так, за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ протягом цього тижня розповсюджувало заяви про проведення виключно планових заходів оперативної та бойової підготовки з відпрацювання питань пересування військ, зокрема поблизу кордонів з Україною. Водночас під прикриттям заходів бойової підготовки окупанти забезпечували приховане переміщення через неконтрольовані Україною ділянки кордону на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях російських кадрових військовослужбовців для доукомплектування з’єднань
    і частин першого та другого армійських корпусів.

    Зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щось готують.
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    :scratch_one-s_head:
     
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    Гляйвицький інцидент готують.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я ж нe пoлiтик. Я нe бyдy бpexaти. Я нe хoчy пoвepтaти Дoнбac… Тaмтeшнiй люд caм пiдняв збpoю cyпpoти yкpaїнцiв зa тe, щo вoни yкpaїнцi..

    Я ж нe пoлiтик. Я нe бyдy бpexaти. Я нe хoчy пoвepтaти Дoнбac… Тaмтeшнiй люд caм пiдняв збpoю cyпpoти yкpaїнцiв зa тe, щo вoни yкpaїнцi..

    Чаcтина Донбаcy y cвоїй бiльшоcтi пiшла за Pоciєю. Цe визнаний факт. Бiльшe того, тамтeшнiй люд закликав cyciдню дepжавy ввecти вiйcька i cам пiдняв збpою cyпpоти yкpаїнцiв за тe, що вони yкpаїнцi.

    Ми бачили й бачимо багато виявiв фiзiологiчної нeнавucтi. I тeпep мeнe нe цiкавить їхня мeнтальнicть. Я нe хочy повepтати тy тepитоpiю цiною життя кpащих cинiв Укpаїни. Вона того нe ваpта.

    Хтоcь мeнe запитає: “А ти збиpав тi тepитоpiї, що pоздаєшcя ними?” Я вiдповiм: “А ти наpоджyвав тих тиcячi й тиcячi yкpаїнцiв, якi поклали i далi кладyть cвої голови за Донбаc? Чомy ж ти cам нe бepeш збpою i нe йдeш на пepeдовy?”
    ...
    I нeдаpeмно Oлecь Гончаp щe в 1993 pоцi напиcав y щодeнникy: “Вiдpiжтe Донбаc i киньтe в пeлькy iмпepiї. Нeхай вдавuтьcя”.

    Я коли цe пpочитав – дyмав фeйк якийcь. Нi. Валeнтина Гончаp, його дpyжина, кажe: оcь, y щодeнникy напиcав. Бо пиcьмeнник, як звip, вiдчyває загpозy pycифiкацiї. Пиcьмeнник знає, що з такими зeмлями ти нiколи нe зpобиш панiвною cвою piднy мовy.

    A якщо пpоcто за тepитоpiю боpотиcя – є тeж такi люди. Нy так тодi нe тpeба бpати Кyбань i Воpонeж та cтавити cвiй пpапоp на Kpeмлi. Тpeба пpоcто виcловити cвою волю – i Pоciя вcя пpиєднаєтьcя до Укpаїни. Щe й cтолицю пepeнecyть y Київ. Цe ж Катepина II щe хотiла. Тiльки вiд наc нiчого нe залишитьcя, pозyмiєтe?

    Василь Шкляр
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наразі мова не йде про відвоювання, а не впустити окпанта далі.

    Вже були "проблемними" територія і люди в Криму, одним Кримом окупація не обмежилась.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кацапам полезно знать, что им не будет "красной дорожки".
    Украинцам - что за них "вписались".
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Комментируя происходящее. Турция подчеркнула, что в случае начала войны между Россией и Украиной, она примет сторону Украину, переправив свои корабли на сторону "союзника".
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Україна відмовилася від переговорів щодо Донбасу в Мінську: Кравчук повідомив деталі

    Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, коментуючи слова віцепрем'єр-міністра Олексія Резнікова про те, що до Білорусі "немає довіри".

    "Я не думаю, що тут йдеться тільки про довіру. Я переконаний, що країна, яка невпорядкована, яка веде складну боротьбу з опозицією, яка в цій боротьбі використовує недозволені, непередбачені методи, репресії, країна, яка перебуває у сфері впливу Росії, країна, де проходять російські військові маневри тощо - не може бути майданчиком для вирішення такого питання, яке зветься "боротьба за мир", - заявив Кравчук.

    "Буде вирішувати українська влада. Таких країн, які ні від кого не залежать і можуть створити умови для проведення зустрічей, в Європі багато. Це не проблема. Є тільки проблема бажання й узгодження, і це буде основне питання для пані Хайді Грау (спецпредставниця ОБСЄ на переговорах щодо Донбасу - ред.), оскільки вона модератор і повинна підтримати такі пропозиції та поставити питання на рішення", - пояснив глава української делегації.

    [​IMG][​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Старе.
    Про цей обстріл емоційна Федина і Ар"єв кілька разів намагалися сказати на прямих ефірах і ток-шоу, але навіть порошенкові журналісти їм не дали рота відкрити.
    Мабуть фейк.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мінімум 400 тис. жителів тимчасово окупованих частин Луганської та Донецької областей отримали російські паспорти, повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.
    "Статистика постійно змінюється, вони заявляють одне, ми перевіряємо - інше. Але мінімум 400 тис є, це правда"

    Олексій Резніков про зустріч Зеленського та Макрона в Парижі, вірогідність війни з Росією та хотєлки перемовників з Кремля

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фейк не фейк...

    "Сумне видовище", - в Мережі показали, як мешканці Макіївки стоять в черзі за безкоштовною кашею - Марік це Україна

    [​IMG]
    Події
    “Сумне видовище”, – в Мережі показали, як мешканці Макіївки стоять в черзі за безкоштовною кашею
    1 день ago

    Жителі Макіївки на відео зізнаються, що отримують гарячу кашу, оскільки їжі їм не вистачає.

    У соціальних мережах опубліковано відео роздачі безкоштовної каші жителям окупованої Макіївки, які не можуть самостійно прогодувати себе після початку окупації регіону. Одна з гуманітарних організацій привезла людям горохову кашу і хліб, при цьому журналіст поговорив з нужденними про обставини їхнього життя, які змушують їх просити допомоги.

    Кадри публікуються на сторінці в соціальній мережі twitter.

    Жителі Макіївки зізнаються, що отримують гарячу кашу і хліб регулярно протягом 7 останніх років після початку російського вторгнення.

    Прогодувати самостійно себе вони не можуть.

    “Скільки ми ще будемо це терпіти?” – каже одна з жінок на відео.

    Відео знято в липні нинішнього року в Пастуховке, яка є одним з районів Макіївки, безпосередньо межує з Донецьком.

    Нагадаємо, збройний конфлікт на сході України почався в 2014 році, коли Москва ввела армійські підрозділи на території Луганської та Донецької областей. Протягом 7 останніх років економічне та соціальне становище регіону сильно погіршився.

    Пізніше ОРДЛО увійшло в рублеву зону і фінансується російською владою.

    зі

    А щоб веселіше було стояти в черзі за халявним горохом для славних мешканців Макіївки виконується пісня. Можна і танцювати.

    View: https://youtu.be/VEtwo39_B2w


    НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
     
    Останнє редагування: 22 лип 2021
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Фото 19-го року.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я в курсі)
    Google

    Вже два роки бідолашні так стоять... Тому і включив їм пісеньку)
     
  18. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Скоро у России голова начнет болеть за Ср. Азию: талибан в Афгане наступает и на юге, и на севере.
    У американцев уже голова болеть не будет. Теперь очередь русских. Ибо благость сия очень скоро хорошо так расплодится в южном подбрюшье Раши.
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Ого, вот это новость. Почему так тихо прошла в новостях? Это же настоящая бомба. Можно ссылку на новость?
     
а де твій аватар? :)