СВІТОВІ НОВИНИ з політичним підтекстом

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 21 лис 2019.

 1. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Греція закликала Туреччину припинити шантаж Європи мігрантами
  Турецькі високопосадовці, і зокрема, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган неодноразово раніше погрожував відкрити двері для мігрантів в Європу, якщо з боку ЄС не буде більше допомоги. Поміч і розуміння перестали поступати.
  ЄС,що сховалося в кущі від проблем в Туреччині,тепер тихенько так натравляє на них ...Грецію,що робить всю еміграційну програму Європи...просто фейковою,смішною і хитро-придуманною!
  ------
  Греція закликала Туреччину повністю виконувати угоду між Брюсселем і Анкарою про стримування міграції та припинити використовувати біженців і мігрантів для тиску на Європейський Союз і Грецію для отримання додаткових поступок.
  Про це заявили в МЗС Греції у четвер, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.
  "Як демократична країна, заснована на верховенстві права, Греція не приймає уроків ні від кого", - заявив представник міністерства Александрос Генніматас.
  Генніматас відповів на заяву турецького МЗС, в якій розкритиковано прем'єр-міністра Греції Киріакоса Міцотакіса.
  "Порівняно з міграційною кризою 2015 року, коли 850 тисяч нелегальних мігрантів досягли Європи, нинішній рівень перетинів кордону скоротився на 94 відсотки, завдяки заходам, вжитим Туреччиною", - сказав представник турецького міністерства Хамі Аксой.
  Турецькі високопосадовці, і зокрема, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган неодноразово раніше погрожував відкрити двері для мігрантів в Європу, якщо з боку ЄС не буде більше допомоги.


  upload_2019-11-21_16-6-51.png upload_2019-11-21_16-7-23.png upload_2019-11-21_16-8-59.png
   
 2. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Є пророцтво, що третя світова розпочнеться з війни між Турцією та Грецією.
  У них багато спірних проблем з-за островів та ще й по Кіпру. Коротче кажучи, фітіль димить... Але росіяни допоможуть грекам і так далі, що Турція піде по світу, а в Константинополі буде новий православний патриарх)
   
 4. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Може бути! Греція це Ноль!Хоча...330 млрд.кредитів вициганила в ЄС і не віддає,бо нічим. Гранітом і мармуром хіба,ну і на побігушках у авантюристів,як з Туреччиною,як Зеленський у Конгресу США і Сороса супроти Трампа і того фейкового імпічменту!:facepalm:
   
  Останнє редагування: 21 лис 2019
 5. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Можливо тому православне христіанство і було переведено до славянських народів завчасно, бо турки б винищили там його, хоча свою роль греки відіграли у служінні Богу.
   
 6. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  upload_2019-11-21_18-48-22.png

  Опитування, проведене у 18 країнах на замовлення єврейської організації єврейської організації Ліги проти дефамації (ADL), показало, що кожен четвертий європейця має "антисемітські забобони". Згідно з опитуванням, Польща виявилася найбільш "антисемітською" країною - про це в четвер заявив Times of Israel.
  ADL замовляв опитування антисемітизму з 1964 року, представляючи респондентам 11 речень, що містять "антисемітські стереотипи". Респонденти відповідають на те, чи згодні вони із твердженнями, як "євреї мають надто великий вплив на світові справи" чи "євреї мають надто великий вплив у діловому світі" тощо. Крім того, такі фактори, як антисемітський, враховуються у "рейтингу" ADL. інциденти, думки єврейських громад з даних країн та урядова політика.
  У такому опитуванні Польща виявилася найбільш "антисемітською" країною з 48 відсотками людей, які мають "антисемітські вірування". Як було написано, це означає приблизно 15 мільйонів дорослих поляків. Найбільше, цілих 74 відсотки. респонденти у Польщі сказали, що "євреї все ще занадто багато говорять про те, що сталося з ними під час Голокосту". Польща також була серед країн, де порівняно з попереднім опитуванням 2015 року ступінь "антисемітизму" найбільше збільшився. У нашій країні зафіксовано збільшення "антисемітських поглядів" на 11 балів. відсотків. Лише Україна наздогнала нас, збільшившись на 14 пунктів.
  Інші найбільш "антисемітські" країни в рейтингу ADL - це Південна Африка (47 відсотків), Україна (46 відсотків) та Угорщина (42 відсотки). Швеція є найменш «антисемітською» країною (4 відсотки).
  Згідно опитування ADL у Західній Європі, антисемітські настрої дещо змінилися порівняно з 2015 роком, на відміну від Центральної та Східної Європи. За підрахунками, кожен четвертий європейця "в середньому має сильне негативне ставлення до євреїв".
  __________________________
  Складається враження, що єврейська організація Ліга проти дефамації (ADL) починає нову сторінку розпалюванння антисемітизму в Європіі.
  Нам же в Україні слід звернути увагу на мову,українофобію і територіальну цілісність держави.:hi:

  upload_2019-11-21_19-34-43.png upload_2019-11-21_19-37-0.png upload_2019-11-21_19-35-54.png
   
 7. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  На подібне вказує і українська преса
  upload_2019-11-21_19-47-19.png
  Близько чверті європейців мають антисемітські погляди
  Приблизно кожен четвертий європеєць дотримується антисемітських переконань, причому такі настрої в східноєвропейських країнах тільки зростають.
  Про це свідчать результати опитування на замовлення Anti-Defamation League зі штаб-квартирою у Нью-Йорку, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.
  Цю тему можна й не обговорювати дуже,але...відчувається якесь напруження і нагнітиння...
  Нетаньягу висунули офіційні звинувачення в корупції
  Цукерберг повечеряв з Трампом
  Корупція і хабарництво: прем'єр-міністру Ізраїлю Нетаньяху висунули офіційну підозру
   
  Останнє редагування: 21 лис 2019
 8. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  upload_2019-11-22_12-43-22.png
  Йой,,шось накрутив і накрав видно!Побачимо...шось му та присудять,як і Садовому в нас,Порівняємо! ;)
  Перший раз гебреї спіймали гебрея-злодія!Процес буде тягнутись 2 роки...і оправдання вкінці,напевно,:mocking:
  Binjamin Netanjahu stanie przed sądem » Kresy
  -------------------------------
  (переклад з польської)
  Прем'єр-міністр Ізраїлю Бінджамін Нетаньяху буде притягнутий до кримінальної відповідальності за звинувачення у корупції, шахрайстві та зловживанні довірою. Це перший подібний випадок в історії.
  Рішення про пред'явлення обвинувачення Нетаньяху було оголошено в четвер генеральним прокурором Ізраїлю Авіхай Мандельблітом. Слідчі взяли її за підсумками чотириденного допиту в жовтні.
  Сам прем'єр-міністр заперечив звинувачення і назвав їх політичним "полюванням на відьом". Обвинувальний акт не зобов'язує його подати у відставку. За інформацією агентства Reuters, початок судового розгляду може затягнутися на місяці через можливі нові парламентські вибори, а також дії Нетаньяху щодо забезпечення імунітету. За інформацією dpa, процес може зайняти 2 роки.
  Нетаньяху підозрюють у прийнятті від бізнесменів подарунків на суму 264 тисячі. доларів в обмін на допомогу в бізнесі та приватних справах.
  Другий випадок (так званий випадок 2000 р.) Говорить про угоду з найпопулярнішою ізраїльською газетою Єдіот Ахронот. Вона повинна була позитивно писати про Нетаньяху в обмін на шкоду прем'єр-міністру Ізраїлю Хайому, газеті-суперниці.
  Найсерйозніше із звинувачень (так звана справа 4000) пов’язана з передбачуваним наданням Нетаньяху регуляторних повноважень Bezeq Telecom Israel, телекомунікаційній компанії вартістю приблизно 1,8 мільярда шекелів (приблизно 500 мільйонів доларів). Безек повинен був погасити публікації, вигідні Нетаньяху та його дружині, на веб-сайті Валла, що належить колишньому президенту Безека.
  Прем'єр-міністру Ізраїлю загрожує хабарництво до 10 років. Решта звинувачень пов'язані із загрозою позбавлення волі на строк до 3 років.
  "Це важкі і сумні дні", - сказав Мандельбліт у телевізійній промові, яку призначив Нетаньяху.
   
  Останнє редагування: 22 лис 2019
 9. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Нетаньяху програв парламентські вибори і Трамп вирішив зняти його з прем'єрства. І хоча Трамп багато зробив в підтримку Ізраїля, але прем'єр не може почати будувати храм Бога Ізраїлева. Мабуть, буде новий і новий парламент, як в Укпаїні.
   
 10. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Згіден,Дякую за допис-відповідь,але тут на ЛФ завелися "васькіні блохи",тому призупиняю дописи з власним трактуванням подій,які вважав важливими!:hi:
  Зеленський і КО - 2
   
  • Смішно Смішно x 1
 11. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Трішки задовго, але пару хвилин напочатку послухайте.)
  Що хоче, те й каже і начхав він на тих, хто бреше, бо й сам такий і навіть може більше.

  View: https://youtu.be/Ng_j1se1mI0
   
 12. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Та ну їх,Медведів,заблукавших в Харкові,Києві в пошуках ...помешкання на 16 поверсі.
  На Галичині Лев за-дупцю таких лохів зелених кусає... і рве,коли просипається! От так і буде.:fu:

  upload_2019-11-22_21-32-50.png upload_2019-11-22_21-13-42.png
   
 13. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Так, якщо з ними пов'язатися, то крім геморою нічого не надбаєте. Справжня думка не має бути прив'язана до тих, їо зводить людей зі шляху человеколюбия, а викликає нездорові позови у сумпільства. Лукавий використовує їх у своїй поганій справі і якщо у них проснулися тваринні інстинкти, а не свідомість, то краще триматися від них подалі, щоб і самому не трапити до багна.
  Але, якщо ви хотіли , щоб вас вознесли вище всіх за ваші катрени, то маєте образу, за те, що вас не розуміють. А ніхто нікого не розуміє... Тому так і живемо. З образами та заздрістю, поки не втратимо все і тоді зрозуміємо, що то не варто було нічого, крім служіння Богу і нашему Господу.
   
 14. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Десь так і є...Та й Господь шось перестав нас чути і розуміти,що СТІЛЬКИ БЕЗВИННИХ ЖЕРТВ ГИНЕ в війнах за Правду Житття і власну державну Незалежність,в тому числі і в Україні...що то вже наступає розчарування в Тій Правді,яка Нині прийшла до Нас,та й в 1914,в 1934,в 1939,в 2014...
  Мільйони жертв по-війнах,Голодоморах-Голокостах-Сибірах! 350 років відбудовуємо Українську державу...
  Де Господь,якому ми служимо?

  upload_2019-11-23_12-59-36.png
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony...uCq3guyHRPkvJ59wNHhJsR4HayWcj1SRfG3r711IGagSQ
   
  Останнє редагування: 23 лис 2019
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  По-перше... Ви вже не вірите в свої катрени, що так набралися пессимізму?
  По друге... Хіба ви служите Господу?
  Бажаєте смерті ворогу... Не про царство Божіє піклуєтеся, а про якусь незалежність, від якої самі трясетеся у очікуванні повного капута(
   
 16. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  По 1...Якби мої катрени були 100%-і, то такі як Ви,почали б вивідувати в мене лінк інтернетного сайту Господа,щоб і собі щось файне хопити для успіху і уникнення помилок.Але так не є.Катрени не 100%-і.:mocking:
  По 2...тут так: Я не слуга і не раб,ні Господа ні Сороса.Там свої є...св.Петро,Коломойский і т.п.
  По 3..За царство Боже не переживаю,бо мене туди не візьмуть,за погані "пророцтва".Там будуть зовсім інші, розумніші,зі-звязками, з власним банком,чи з 4-5 банківскими рахунками,2-3 закордонними паспортами,6-10 авто,12-20 квартирами, як в Дубінського і всяке таке...:tongue:
  Ага, забув про запитання: Чи бажаєте ворогу смерті?
  Тут думка сходиться з Гр.Сковородою...(минулий катрен)
  upload_2019-11-23_17-24-30.png

  Троха про інше...
  Напруження в Польщі збільшується...
  За інформацією порталу тижневика Do Rzeczy, методологія опитування,замовленя ADL, викликало багато суперечок та сумнівів у польських коментаторів та журналістів
  Дослідження полягало у тому, щоб представити респондентам 11 речень, які вони повинні оцінити як істинні чи неправдиві. У випадку Польщі найбільшу кількість підтверджень отримала заява:
  "Євреї все ще занадто багато говорять про те, що сталося з ними під час Голокосту". (74 відсотки)
  "Євреї більш лояльні до Ізраїлю, ніж до Польщі" (64 відсотки),
  "євреї мають надто велику владу у світі бізнесу" та "на міжнародних фінансових ринках" (56 відсотків кожен),
  "євреям не цікаво, що станеться з кимось, окрім них самих "та
  " євреї думають, що вони кращі за інших людей "(48 відсотків кожен),
  " люди ненавидять євреїв через те, як євреї поводяться "(45 відсотків),
  " євреї мають великий контроль над урядом США "(41 відсоток),
  " євреї мають надто великий вплив на світові справи "(40 відсотків) та
  " глобальні медіа "(39 відсотків).
  Badanie, w którym Polska okazała się najbardziej antysemickim krajem, wsparł niemiecki koncern » Kresy
   
  Останнє редагування: 23 лис 2019
 17. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Доречний до теми відеоролик про політичний підтекст нашого майбутнього.
  Вміло прив'язує події до дат... А що, нібито і так( Рано пан @Юрко НОТОЦО , зібралися нас покидати. Все тільки починається)
  Хорошая будет охота....

  View: https://youtu.be/7sEL-seLx3Y
   
 18. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф


  View: https://www.youtube.com/watch?v=bDD36to970k

  Квантове мишлення і перевага,то для зверх-вумних...
  Я простіше,по-хлопськи мишлю,по-простому вираховую собі все,що завтра буде,якщо нині красти,брехати,робити клоунаду...Та і з золотом і доларом все вже ясно,що буде робитись.
  А про Хазарію і хазар,що хочуть бути на перехресті, сказано все вірно!
  В нас на Галичині давно вже йдуть перееміни по Магдебурському закону,де на перехрестях основних торгових доріг стоять міста,в місті на пенрехресті ценральних вулиць площа,на площі в центрі стоїїть міська рада з ратушею.Ось так влаштована Європа і її закони вже більше 800 років...А Галичина в Європі...навколо по-світу вороги і зависники,готові то все своєму розуму приписати! Тому все й отак...просто,як в яйці!
  Магдебурзьке право — Вікіпедія

  3І.jpg 0000AAugi59y.JPG 0000AAІ.jpg ЯяяяяЯ1.jpg 9oihh2.jpg яяяяя33.jpg
  Нову Європу.jpg
   
  Останнє редагування: 24 лис 2019
 19. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Бачу,що корупцію в Україні розкриють не правохоронні органи України,а...республіканці США разом з Трампом.в звязку з обявленням демократами імпічменту на основі телефонних розмов між українським та американським президентами,що звязане з корупційноью діяльністю сина Байдена в Україні! :yes:
  --------------------------
  За інформацією CNN, Нуньєс і Шокін обговорювали можливість знайти компрометуючу інформацію на колишнього віце-президента США Джозефа Байдена.
  CNN: на слуханнях в Конгресі розкажуть про роль Шокіна у пошуку компромату на Байдена

  Джуліані заявив, що має компромат на сім’ю Байдена
  Особистий адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані заявляє, що має компромат на сім'ю кандидата у президенти США від демократів Джо Байдена
  "Заява, яку я кілька разів робив, щодо наявності страхування на випадок, якщо мене зроблять цапом-відбувайлом, є саркастичною і стосується файлів у моєму сейфі про монетизацію сім'єю Байденів свого службового становища протягом 4 десятиліть".

  [​IMG]

  Катрен з минулих літ...

  upload_2019-11-24_22-24-7.png
   
  Останнє редагування: 24 лис 2019
 20. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Спокій тільки снився нам...
  Треба терміново провести днк-тест на спорідненість з гебреями, бо нас записуюсь у загублених здичалих три коліна іудеїв. А Захар Беркут - то був Хазар Беркут, якого зашифрував Франко... @Agnostic - симіт. І всі ми симіти. З колена яких появиться антихрист і місія.
   
а де твій аватар? :)