Шукаю додатковий заробіток

Тема у розділі 'Робота', створена користувачем Speedo78, 15 січ 2015.

  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Всім привіт!
    ТЕРМІНОВО ШУКАЮ ТИМЧАСОВИЙ ПІДРОБІТОК!!!
    У Львові
    Коротко про себе:
    Чоловік, 36 років. Приємної зовнішності. Освіта - вища. Відповідально ставлюся до роботи, пунктуальний, без шкідливих звичок! Фізично - здоровий, роботи не встидаюся ;)

    Цікавить робота В НІЧНИЙ ЧИ ВЕЧІРНІЙ ЧАС:
    або неповна зайнятість:
    З варіантів:
    робота оператора з набору текстів, накладних (знання офісних програм, 1С Бухгалтерії), оператора "call-центру (є досвід спілкування з людьми, продаж по телефону), "комплектувальнка товарів на складі","вантажника" чи "комірника" (нічна чи вечірня зміна), кур"єра, водія можна і на власному авто.

    тут буваю рідко, тому пишіть в ПП

    P.S. якщо не можете запропонувти схожий підробіток, то можливо порадите, куди можна звернутися у Львові (які фірми, склади, гуртівні) кому потрібні "робочі руки". Наперед вдячний!
     
    Останнє редагування модератором: 29 січ 2015
    Reason for edit: Контактувати лише через ПП! публікація особистих даних заборонена
  2. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    І ще забув додати. Маркетинг не пропонувати!
     
  3. Tarasco

    Tarasco Member

    Мені здається, ви не там шукаєте. Я, наприклад, не знаю де у Львові є подібні вакансії, хоча і побачив ваше повідомлення. Спробуйте пошукати тут, наприклад: http://rabota.ua/zapros/оператор-на-телефон/львов На великих порталах іноді можна знайти нормального роботодавця.
     
  4. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Як перший пункт пов'язаний з вибором спеціальностей? :scratch_one-s_head: Думаю, тут зовнішність не важлива :pardon:
    Але якщо читати так
    тоді зрозуміло :))):blush:
     
  5. Combs

    Combs миється в бані

    Можу запропонувати роботу в інтернеті. Можете працювати ввечері 2-4 години і за цей час будете мати від 2$ до 4$. Міліонером не станете, але підробіток, нормальний, і не потребує якихось знань. Сайт megatypers.com. Сайт американський, платить пристойно, працюю там 3 тижні виводи звідти гроші вже 3 рази. Робота заключається в вводі капчі. Для роботи на дому це нормально) При реєстрації потрібен код запрошення - ось він: "AEUO". якщо шось буде незрозуміло то питайтесь
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    То ви по якому написали?...........
     
  7. PeterNovik

    PeterNovik Member

    Знайшов для вас дещо цікаве, якщо це ще актуально:

    вакансия Грузчик подработка
    Подработка в вечернее и ночное время.
    Требуются крепкие парни/мужчины, которые не бояться работы.
    Обязанности: загрузка автомобилей готовой продукцией (коробки со снеками).
    Физически работа не очень тяжелая, но требует выносливости и организованности.
    Оплата 25 грн/час . В ночь сможете заработать 200-300 грн.

    E-mail: ropans@mail.ua

    Ще є пропозиції щодо нічного прибиральника в теплому офісі дивіться за цією адресою. Хай щасти!
     
  8. Forest

    Forest Moderator

а де твій аватар? :)