Попит Робота в Інтернеті

Тема у розділі 'Робота', створена користувачем Forest, 20 кві 2014.

  1. Forest

    Forest Moderator

    Досить терміново шукаю кількох відповідальних осіб для залучення в цікавому інтернет-проекті. Робота пов'язана із контролем та корекцією інформації на сайтах. В принципі не потребує особливих навиків, якщо є досвід користування Інтернетом. Може робитися з дому, не вимагатиме більше 2-3 годин у день, при чому у довільний час доби, коли це буде зручно. Ідеально підійде для матусь, які знайомі з комп'ютером, а також для тих, хто не хоче чи не має можливості ходити на роботу. Оплата - коло 2000-3000 грн за місяць, в залежності від зручного об'єму роботи. Може бути додатковою роботою. Пишіть у приват, відповім на всі питання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Uliana Shtayn

    Uliana Shtayn New Member


    мене цікавить така робота!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 1 лис 2014
  3. Forest

    Forest Moderator

    Ок, з наступного тижня відпишу, поки новий проект ще не стартував а старий закінчився, за що всім дякую.
     
  4. Serceedka

    Serceedka New Member

    І мене цікавить така робота, якщо ще актуально7! Або на майбутнє:)
     
  5. svitograf

    svitograf Будівельник

    Відпишіть якщо ще працюєте
     
  6. Mihalko

    Mihalko New Member

    Мене також зацікавила така робота
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    13 вересня встатній раз хлоп був на форумі. @Mihalko, ви маєте надію його дочекатися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Рекламні агенти розкидають рекламу по всім форумам, а реакція не цікавить.
     
  9. Forest

    Forest Moderator

    Рекламний агент звучить як комплімент :) майже як студент :)

    Друзі, дякую за цікавість, станом на зараз команда набрана і успішно працює. Тим не менше, не закриваю теми бо можливе розширення проекту, можливі звільнення, декрети ітп, коли потрібно буде когось замінити. В таких випадках відписуватимусь тут. Просто підпишіться на сповіщення поштою тут і кожна моя відписка не буде пропущеною. Сподіваюся, до скорого зв'язку!
     
  10. marora

    marora Member

    Можете розповісти докладніше
     
  11. Forest

    Forest Moderator

    Привіт усім, знову шукаємо 1-2 людини в команду. Умови та потреби ті ж, кого цікавить - пишіть у приват!
     
  12. Zdenyk

    Zdenyk чайник

    якщо не млм, то цікаво довідатись шо і як? ....
     
а де твій аватар? :)