Шенгенська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Grek, 23 тра 2008.

 1. syavych

  syavych копач

  Рахунок мало що дасть, без роботи отримати шенген на чистий паспорт практично нереально. Моя порада - пробуйте національну - хоч якийсь шанс отримати...
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. cade

  cade New Member

  nirvanka і syavych дякую за відповідь.
   
 3. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  ні. Швидше всього дадуть просто відмову. Там на вибір "тому що передумав" не пропонують.

  При прийманні документів на чисту сторінку ставлять нумерок. Пізніше його заклеюють візою. В одних посольствах просто жирно закреслюють той нумерок, в інших (наприклад американському) ставлять непримітну чорну печатку на останніх сторінках. В будь-якому разі відмітка про те що вам не видали візу в паспорті залишиться. ТОму під час прийому деякі нормальні клерки повідомляють що вам краще не подавати документи , оскільки з такими будете мати 99% відмову, а далі ви вирішуєте що і як.
  ну по надійності навряд чи хтось підкаже. Я на своєму віку ТАКО-О-О-ГО надивився в посольствах. Але аргумент про те що людина в лікарні підкріплений документами вагома підстава. Імовірність відкриття візи 90%, якщо чогось хтось не нахомутає
   
 4. abelyar

  abelyar New Member

  Допомога у відкритті віз

  Допомога у відкритті віз:

  - шенген візи короткі та мульти
  - робочі польські візи
  - польські національні

  БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ.

  Контактуватись через форум
   
  Останнє редагування модератором: 12 жов 2009
 5. johny

  johny New Member

  Доброго Дня Шановне Панство! Підскажіть будь-ласка , чи є такий тип Шенгенської візи , щоб припустимо термін дії візи 1-н рік , і можливість перебування у Шенгенській зоні також 1-н рік (або 6 місяців) ??? І якщо є то які шанси її отримати ?
   
 6. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  Робочі візи + можливість продовжити її в країні перебування

  при солідній підтримці звідти шанси великі. Якщо на авось- шанси мізерні
   
 7. nirvanka

  nirvanka просто фотограф

  Навряд чи. Якщо і дають, то дуууже рідко. Значно простіше зробити на 30 днів і виробити в Польщі дозвіл на тимчасове проживання (карту часовего побиту), якщо збираєтесь на роботу, навчання, або маєте родича близького.
   
 8. johny

  johny New Member

  Дякую за відповідь і ще підкажіть будь-ласка а в інших країнах шенгену таких як Франція, Австрія виробити такий дозвіл реально ? і що для цього необхідно ?

  мета поїздки - робота !
   
  Останнє редагування модератором: 21 жов 2009
 9. Lionel

  Lionel Active Member

  Тобто Ви знайшли там роботу, маєте офіційне запрошення від фірми і тд - тоді які проблеми? На рік Вам її не відкриють, лише на 3 місяці, а дозвіл на перебування Ви зможете оформити вже на місці. В тому відношенні посольство Австрії мабуть найбільш приязне. Якщо ж ви хочете пробувати просто так "без паперів" і шукати роботу на місці, то шансів практично 0 в будь-якому посольстві. Єдине що можна - відкрити короткотривалу туристичну візу. Якщо Вас запросять родичі - можна дістати "гостьову" візу без права роботи ,дійсну протягом року, але лише певну кількість днів. Як варіант - можете спробувати вступити на навчання до якогось уні, на мовні курси тощо, це доволі просто, а там вже орієнтуватись на місці.
   
  • Подобається Подобається x 2
 10. Bohdan

  Bohdan Member

  Chomy ne vidkrujyt? V mene Cheska richna viza z 30-tu dennum shengenom.Ale nixto ne perevirut', shcho ja, napruklad, perebyvajy v Franciji 40, a ne 30 dniv, tomy shcho kordoniv nemaje.Edune shcho krim Chexiji ne mozhna nide pracjyvatu- bo jak zlovljat na roboti v inshij krajini- zrazy deport...
   
 11. night

  night Well-Known Member

  при перетині кордону якщо звернуть увагу на термін вашого перебування за кордоном , то не будуть розбиратись в якій країні і скільки днів ви були. Дається лише 30 днів а все решту це порушенн візового режиму.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Bohdan

  Bohdan Member

  Jakogo same kordony? Mizh Chexiejy i drygumu krajinamu shengeny kordoniv neisnyje.A v samij Chexiji viza na termin perebyvannja 365 dniv.
   
 13. Agaton

  Agaton Well-Known Member

  Не треба ніякого кордону. Вистачить будь яка перевірка автойнспекцєю.
   
  • Подобається Подобається x 2
 14. Bohdan

  Bohdan Member

  І що автоінспекція докаже? Мене зупинили в Венгрії їхнє ДАІ з прикордонниками, глянули на візу, спитали звідки йду і куди. Відповів, що вчора з Праги виїхав, а їду на вихідні Будапешт глянути. Єдине, що з собою завжди потрібно мати документ про мед. страхування. От і все...
   
 15. Agaton

  Agaton Well-Known Member

  Та звичайно, ви праві, тут не конц- ані соцтабір, і не ма такого щоб постійно усіх перевіряли. Якщо ви не порушаєте законів, тоди на 90% можете йздити по Европі взагалі без контролі.
  Я більш про це, що людина залишає багато слідів - тут заплатить карткою, там перевірка даі, ще десь резервація у готелі. Тоді коли вже є якась справа, навіть без кордонів часто можна швідко дізнатися коли і куди дехто йздил.
  Я ще якщо у нього віза не така ...:dntknw:
   
  • Подобається Подобається x 2
 16. Максим

  Максим Well-Known Member

  Найшвидше дізнаються саме в готелі, оскільки в ЕУ згідно закону готелі повинні повідомляти поліцію про всіх іноземців, які у них зупинилися. А вже поліція он-лайн дуже просто може перевірити, чи на даного іноземця була видана віза і з яким терміном дії, як і всі перебування даного іноземця в інших готелях а також його перетини кордонів Шенгенської зони, інформаційна система для того і єдина.
   
  • Подобається Подобається x 2
 17. nirvanka

  nirvanka просто фотограф

  Не бачу логіки. Наприклад, Ви їдете з України через Польщу до Чехії, а потім в Францію чи інші країни Шенгену. На кордоні при в'їзді в Шенген Вам поляки поставлять печатку з датою. Так, їм байдуже чи будете Ви в Чехії чи в інших країнах. Але при поверненні на Україну на тому ж кордоні будуть перевіряти чи Ви не перевищили терміну візи. То як Ви плануєте перебути на 30-денній візі 40 днів? Не розумію.
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Bohdan

  Bohdan Member

  Ви мене, напевно, неправильно зрозуміли..
  В Чехії я можу перебувати хоч цілий рік, без виїзду, а в їнших країнах у мене діє 30 денний шенген. І ті самі Поляки, чи Словаки, чи ін. не перевіряють (якщо звичайно нема якихось нагальгих потреб) коли саме я виїхав з території Чехії (кордону між Чехією і Польшею немає) і за скільки днів я доїхав, наприклад, до Краківця на митницю.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. nirvanka

  nirvanka просто фотограф

  Ага, тепер зрозуміло. Тоді так, можна їздити по Шенгену. Але, наприклад, якщо будете в тій же Франції проживати (може тимчасово прописуватись, якщо там треба), то будуть перевіряти візу.
   
 20. Bohdan

  Bohdan Member

  Саме так!:)
   
а де твій аватар? :)