Шенгенська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Grek, 23 тра 2008.

  1. syavych

    syavych копач

    Рахунок мало що дасть, без роботи отримати шенген на чистий паспорт практично нереально. Моя порада - пробуйте національну - хоч якийсь шанс отримати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cade

    cade New Member

    nirvanka і syavych дякую за відповідь.
     
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ні. Швидше всього дадуть просто відмову. Там на вибір "тому що передумав" не пропонують.

    При прийманні документів на чисту сторінку ставлять нумерок. Пізніше його заклеюють візою. В одних посольствах просто жирно закреслюють той нумерок, в інших (наприклад американському) ставлять непримітну чорну печатку на останніх сторінках. В будь-якому разі відмітка про те що вам не видали візу в паспорті залишиться. ТОму під час прийому деякі нормальні клерки повідомляють що вам краще не подавати документи , оскільки з такими будете мати 99% відмову, а далі ви вирішуєте що і як.
    ну по надійності навряд чи хтось підкаже. Я на своєму віку ТАКО-О-О-ГО надивився в посольствах. Але аргумент про те що людина в лікарні підкріплений документами вагома підстава. Імовірність відкриття візи 90%, якщо чогось хтось не нахомутає
     
  4. abelyar

    abelyar New Member

    Допомога у відкритті віз

    Допомога у відкритті віз:

    - шенген візи короткі та мульти
    - робочі польські візи
    - польські національні

    БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ.

    Контактуватись через форум
     
    Останнє редагування модератором: 12 жов 2009
  5. johny

    johny New Member

    Доброго Дня Шановне Панство! Підскажіть будь-ласка , чи є такий тип Шенгенської візи , щоб припустимо термін дії візи 1-н рік , і можливість перебування у Шенгенській зоні також 1-н рік (або 6 місяців) ??? І якщо є то які шанси її отримати ?
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Робочі візи + можливість продовжити її в країні перебування

    при солідній підтримці звідти шанси великі. Якщо на авось- шанси мізерні
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Навряд чи. Якщо і дають, то дуууже рідко. Значно простіше зробити на 30 днів і виробити в Польщі дозвіл на тимчасове проживання (карту часовего побиту), якщо збираєтесь на роботу, навчання, або маєте родича близького.
     
  8. johny

    johny New Member

    Дякую за відповідь і ще підкажіть будь-ласка а в інших країнах шенгену таких як Франція, Австрія виробити такий дозвіл реально ? і що для цього необхідно ?

    мета поїздки - робота !
     
    Останнє редагування модератором: 21 жов 2009
  9. Lionel

    Lionel Active Member

    Тобто Ви знайшли там роботу, маєте офіційне запрошення від фірми і тд - тоді які проблеми? На рік Вам її не відкриють, лише на 3 місяці, а дозвіл на перебування Ви зможете оформити вже на місці. В тому відношенні посольство Австрії мабуть найбільш приязне. Якщо ж ви хочете пробувати просто так "без паперів" і шукати роботу на місці, то шансів практично 0 в будь-якому посольстві. Єдине що можна - відкрити короткотривалу туристичну візу. Якщо Вас запросять родичі - можна дістати "гостьову" візу без права роботи ,дійсну протягом року, але лише певну кількість днів. Як варіант - можете спробувати вступити на навчання до якогось уні, на мовні курси тощо, це доволі просто, а там вже орієнтуватись на місці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Bohdan

    Bohdan Member

    Chomy ne vidkrujyt? V mene Cheska richna viza z 30-tu dennum shengenom.Ale nixto ne perevirut', shcho ja, napruklad, perebyvajy v Franciji 40, a ne 30 dniv, tomy shcho kordoniv nemaje.Edune shcho krim Chexiji ne mozhna nide pracjyvatu- bo jak zlovljat na roboti v inshij krajini- zrazy deport...
     
  11. night

    night Well-Known Member

    при перетині кордону якщо звернуть увагу на термін вашого перебування за кордоном , то не будуть розбиратись в якій країні і скільки днів ви були. Дається лише 30 днів а все решту це порушенн візового режиму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bohdan

    Bohdan Member

    Jakogo same kordony? Mizh Chexiejy i drygumu krajinamu shengeny kordoniv neisnyje.A v samij Chexiji viza na termin perebyvannja 365 dniv.
     
  13. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Не треба ніякого кордону. Вистачить будь яка перевірка автойнспекцєю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Bohdan

    Bohdan Member

    І що автоінспекція докаже? Мене зупинили в Венгрії їхнє ДАІ з прикордонниками, глянули на візу, спитали звідки йду і куди. Відповів, що вчора з Праги виїхав, а їду на вихідні Будапешт глянути. Єдине, що з собою завжди потрібно мати документ про мед. страхування. От і все...
     
  15. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Та звичайно, ви праві, тут не конц- ані соцтабір, і не ма такого щоб постійно усіх перевіряли. Якщо ви не порушаєте законів, тоди на 90% можете йздити по Европі взагалі без контролі.
    Я більш про це, що людина залишає багато слідів - тут заплатить карткою, там перевірка даі, ще десь резервація у готелі. Тоді коли вже є якась справа, навіть без кордонів часто можна швідко дізнатися коли і куди дехто йздил.
    Я ще якщо у нього віза не така ...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Максим

    Максим Well-Known Member

    Найшвидше дізнаються саме в готелі, оскільки в ЕУ згідно закону готелі повинні повідомляти поліцію про всіх іноземців, які у них зупинилися. А вже поліція он-лайн дуже просто може перевірити, чи на даного іноземця була видана віза і з яким терміном дії, як і всі перебування даного іноземця в інших готелях а також його перетини кордонів Шенгенської зони, інформаційна система для того і єдина.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Не бачу логіки. Наприклад, Ви їдете з України через Польщу до Чехії, а потім в Францію чи інші країни Шенгену. На кордоні при в'їзді в Шенген Вам поляки поставлять печатку з датою. Так, їм байдуже чи будете Ви в Чехії чи в інших країнах. Але при поверненні на Україну на тому ж кордоні будуть перевіряти чи Ви не перевищили терміну візи. То як Ви плануєте перебути на 30-денній візі 40 днів? Не розумію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Bohdan

    Bohdan Member

    Ви мене, напевно, неправильно зрозуміли..
    В Чехії я можу перебувати хоч цілий рік, без виїзду, а в їнших країнах у мене діє 30 денний шенген. І ті самі Поляки, чи Словаки, чи ін. не перевіряють (якщо звичайно нема якихось нагальгих потреб) коли саме я виїхав з території Чехії (кордону між Чехією і Польшею немає) і за скільки днів я доїхав, наприклад, до Краківця на митницю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ага, тепер зрозуміло. Тоді так, можна їздити по Шенгену. Але, наприклад, якщо будете в тій же Франції проживати (може тимчасово прописуватись, якщо там треба), то будуть перевіряти візу.
     
  20. Bohdan

    Bohdan Member

    Саме так!:)
     
а де твій аватар? :)