Рибалка

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Bodya, 21 лип 2009.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    upload_2017-5-19_17-27-22.png
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. manur

    manur Well-Known Member

    @VasMT, то було РГД-5, Ф-1 чи щось більше?;)
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То, взагалі то, моє ліжко. І поки я у відпустці, мої кулєги зробили з того ліжка сушарню. То поплавочки. Один гачок. Я не маю серед друзів браконьєрів. Все по феншую...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не проблема, тим більше для багатьох виїзд на риболовлю не що інше, як привід зустрітись із друзями та випити.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    А що там знати і вміти? Наливай і пий!!!!!!!!!!!
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може і не так, але малоймовірно, навіть хто їде на платні ставки, щоб не платити, зі сторожем може розраховуватись алкоголем.
    Та і що більше може шкодити - запах тютюну для наживки на рибу, якщо курити, тримати у руках сигарету...
     
  7. VovaIvanov

    VovaIvanov миється в бані

    Хочу на зимнюю рыбалку
     
  8. DorX

    DorX миється в бані

    Обов"яково маю вариватися на рибалочку цього літа! Давно вже про це мрію)
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Ось такого сома піймав 7B1BEF19-15F9-48B2-BE2C-C9E0E9FE9CF1.jpeg 0906EBA9-58D6-4C1B-AAF4-6DD3E79A0E3A.jpeg E1DCDD4B-BAF3-4074-8863-AF1A68C480C2.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Krissss

    Krissss миється в бані

    Я в этом году отдыхал на море , жили мы там в частном секторе, а добраться туда лучше всего будет на самолете, Это будет самый лучший вариант как туда добраться, довольно быстрый и относительно не дорогой. В этом году нашим выбором стала арабатская стрелка жилье тут Арбатская стрелка, аренда жилья (домики) на Азовском море - Азовская Дружба - Азовская Дружба
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тільки там обережно із риболовлею, на рибальському катері можна випадково у Кримнаш заплисти, точніше, у територіальні води, які Пуйло і рашиське шобло вважає своїми.
     
  12. KaterinkaW

    KaterinkaW миється в бані

    Ой, как же на рыбалку-то захотелось. Скорее бы лето. Как-то пробовали на зимнюю рыбалку выбраться, поняли что это не для нас. Поэтому ждем тепла. Вот тут новые спиннинговые удилища присмотрели - Спиннинг - купить спиннинг в Киеве, Харькове (Украине), продажа и цена в интернет-магазине для рыбалки kormak.ua. Как раз к сезону купить успеем.
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    І яке саме?:)
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От випадково надибав в павутині...
    Невже не постановка, а реальний факт?
    [​IMG]
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це може бути один з тих випадків, коли рибу куплять по дорозі, а такий виїзд, виключно з метою випити.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви там бачите випиваючих?
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо хтось надумав випивати, мало ймовірно, щоб відразу біля водойми і з риболовним приладдям, відійти в сторону, при можливості розпалити вогонь, варити рибну юшку.
    Це моя версія, як часто буває у таких випадках.
    Фото, як у "Що?Де?Коли?", виносять знатокам картинку і запитання, яка мета такої риболовлі.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Років п"ятнадцять назад Роман Баська сказав
    - Наш тато буде і в криниці рибу лапати, лиш би з мамою в хаті не сидіти :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та це юмор, звичайно. Що в калюжі, в стоячій воді, може добре водитися? Жаби?
    Пам'ятаю, як мій тато, вже покійний, на дачі завжди пропадав на рибалці (аби не сапати бур'яни, бо цього він, як справжній полковник, не вмів).
    Риби в ставку пошти шо не було, а те, що він там ловив, можна було принести в півлітровій баночці. Але вмів юшку наварити, і завжди був в доброму гуморі.
    А один наш знайомий казав так: "Та що там вміти ловити ту рибу?
    Наливай та пий."
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)