Рибалка

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Bodya, 21 лип 2009.

  1. West Feeder

    West Feeder Member

  2. West Feeder

    West Feeder Member

    Всім Доброго дня, з запізненням розповім про свою рибалку, яка відбулась спонтано з 27.03-28.03, цілу неділю красива тепла весняна погода, все просинається після зими як сказати душа співає, ще дзвінки від знайомих, друзів, що рибка клює. Ця інформація ну дуже мучила мою голову, як поскорше вирішити свої справи і поїхати на рибалку, вже мріяв що на вихідних з ночівлею на березі річки, озера :f1: відпочину, а от куди конкретно їхати це питання завжди спорне і вирішуються в самому кінці. Пятниця обід, вертаючись з роботи подивився прогнози погоди :sad: передають дощ,сніг,сонце,град,смерч,виверження вулканів ну стандартна Львівська погода, і розумію якщо зараз не поїду, в дощ виїжати не буде такого натхнення. Все вирішуєм всетаки їхати,30хв на збори, тепло одяглись заскочили в флагман купили все необхідне і от ми в дорозі. Як ми не спішили але приїхали вже в ночі. В дорозі завжди то відчуття мучить що щось забули чогось не взяли, це стандартно забули ліхтарики, десь в машині найшов один і то не особо він світив, проїхались по озері, рибаків не багато, по інформації покльовує плотва, ну а ми і за нею і приїхали :D вибрали місце поставив машину під склоном, щоб фари світили вниз і ми могли роскластись, замішати прикормку. От час від часу заводив щоб акумулятор не сів але коли пішли перші покльовки забув про нього, але дякуючи хлопцям з форуму зранку нас витягнули(дякую Ростіку +100 до карми)) :D :D В ночі зловили пару плотвиць і по маленькому карпіку, почав падати дощ ми вирішили поспати, зранку проснулись від холоду ,навіть будильника не потрібно було дубак ще коли сирість, пробирає добре. Не дивлячись на ту погоду ну куда діватись фідер в руки і в бой, з невеликими перемінами дощу і вітру, всетаки покльовувала плотва, а коли клює то не зважаєш ні на що. Вдалось зловити з десяток плотви, прекрасно відпочили, набрались сил за любимим ділом, подихали свіжим повітрям в сосновому лісі, голодні мокрі біля 1години дня поїхали до дому.Дякую за увагу НХНЛ.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=lMXvirx4f8s
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. West Feeder

    West Feeder Member

    Фестиваль 4 сезони р.Стрий Львівська Обл. Українська Рибалка ч4
    Друзі всім привіт, давно не писав але матеріалу і відео звітів зібралось достатньо. Хочу з вами поділитись емоціями які получив на фестивалі 4 Сезони. Що проходив на р. Стрий біля села Заріччя Львівської обл. 17травня(Неділя). В фестивалі брали участь біля 55учасників в різних дисциплінах фідер, поплавок, спінінг. Я з другом записались в ланку фідера. Приїхали за день до змагань в суботу проаналізувати якісь насадки, проекспериментувати з складами прикорми ,простукати дно, підготуватись потренуватись перед самим фестивалем. Одне що не сподобалось це така умова фестивалю хто став там і ловить якось не чесно до інших учасників. Но надіюсь в подальшому судді і організатори цього прекрасного дійства виправлять ці недоліки. Вернемося до самої рибалки, на місце де ми хотіли стати, під красивим деревом з комфортним доступом до води, відпочивала сімя з дітьми які нам повідомили що вечері нам уступлять це місце. Ну і ми поряд помаленьку не спіша розкладались, замішувались, балакали про рибалку про рівень води про майбутню тактику. Друг ловив на сенсас і бровнінг, я впирався на прикормку від компанії Ібіс Браін, протягом дня ми так і не ловили знали на 100% що верховодка не дасть нам спокою і пізніше бігати з фідерами з місця на місце ми не хотіли тому і вирішили відпочивати просто в тіні деревця. З настанням вечора все таки перші кормушки полетіли у воду. Годинку половили клюнула якась дрібнота ну це суттєво, залишили наші фідера пішли готувати вечерю, засмажили реберця випили по 50грам для хорошого сну і так біля багаття щось заговорились що вже і не хотіли спускатись до наших станків. Вирішили поспати щоб завтра в день бути бадьорішими. І от 5ранку приїжають організатори потрошки з’їжджаються учасники, підготовка іде повним ходом всі чимось зайняті хто підготовлює дрова для повара, якому великий респект і його помічникам, що так смачно нас нагодували після фіналу. От Пролунав сигнал збору, всі зійшлись велика компанія приємне спілкування обмін досвідом якимось цікавими байками історіями, не часто зустрінеш всі види риболовлі в одному колективі. Построїлись послухали регламент змагань почули приємні слова які додали бадьорості до боротьби і розбіглись по так званим секторам. Отже старт і почалась робота з фідером в руках. А коли кльову не було прекрасні сусіди пригощали медовухою за що окремо хотілось подякувати)))) Час промайнув скоро азарт не відпускав до останньої хвилини просили судів і організаторів продовжити але все таки з цією ідеєю не всі погодились. Спочатку почав ловити мій друг Богдан я не міг зрозуміти чому в самого немає покльовок, аналіз і еврика досипав до прикорми Ґрису і все побачив і я рибку в руках, по самому турніру я все таки думаю зіграло місце хто стояв на хорошому місці і зміг підібрати прикормку той і виграв. Улови були не великими після зважування всіх учасників. Але і 700+грам хватило мому одно фамільцю Мельничуку Роману взяти перше місце, друге місце взяв Овсянник Богдан так само мій товариш, третє Палій Богдан друг і напарник, а мене розділило з 4 місцем 10грам не допрацював напевно до кінця та і хто знав, результат на протоколах. Після нагородження смачний обід, уха, макарошки ах смакота на природі коли втомлений біля річки в хорошій компанії однодумців, що ще для хорошого заряду позитиву на неділю треба. Додаю Відео звіт гарного вам перегляду залишайте коментарі побажання щасти вам. НХНЛ

    Фідер вага гр. BIG FISH місце
    1 Мельничук Роман 738 323 1
    2 Овсянник Богдан 553 2
    3 Палій Богдан 336 3
    4 Возняк Андрій ст. 262
    5 Мельничук Петро 252
    6 Білоус Ігор 75
    7 Рожок Олександр 59
    8 Стефаняк Михайло 50
    9 Гупало Олександр 46
    10 Гавдан Богдан 0
    11 Голик Андрій 0
    12 Гребеніков Роман 0
    13 Гутий Юрій 0
    14 Кметь Роман 0
    15 Козачук Катерина 0
    16 Кушков Евген 0
    17 Лясковський Іван 0
    18 Мархоцький Володимир 0
    19 Спільник Тарас 0
    20 Сподар Назар 0
    21 Янішевський Володимир 0
    22 Ящишин Ігор 0

    View: https://www.youtube.com/watch?v=F58U3F_2w7Q
     
  4. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    тоже увлеклась рыбалкой. наловила рыбки- а как правильно засушить карася- не знаю. вот такой я горе-рыбак.
     
  5. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    И правильно. :)

    Не надо его сушить.
    Карася нужно жарить или тушить и желательно в каком-нибудь соусе, чтобы отбить его специфичный запах.

    Для сушки лучше подходят чехонь, густера, уклейка, подлещик и .п.
     
  6. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    та уже объелись.... Бычки вообще только котам отдаем. Хотелось к пиву карася. А вот все, что перечислили вы- наверное у нас такое не водится.
    И насчет запаха специфичного. Нет у него никакого запаха. Он у нас ловится в лимане с песчаным дном.
    хи. уже немного разбираюсь в новом хобби. :)))
     
  7. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Cкорее всего его нужно сушить так же, как другую рыбу, может чуть подольше, так как толстый.

    Натереть карася снаружи и жабры крупной солью, засыпать полпачки соли на хорошего карася, положить его в эмалированную посуду, накрыть тарелкой или дощечкой меньшего размера, положить сверху груз , например кирпич. Поставить в прохладное тёмное место, ждать неделю или полторы. Затем вытащить, обтереть, продеть верёвку, как будет угодно, или крючки и повесить в темном месте , без мух. Смотреть за ним пока не высохнет, потом съесть :) .
     
  8. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Ставрида и сарган тоже неплохи, ещё есть такая рыба , не знаю название (как мелкая кефаль) .
     
  9. Dengon

    Dengon New Member

    Полярізаційні накладки на окуляри. Виробництво США. Ціна 100 грн.
    Мої телефони 098-72-8888-0, 093-458-1362. Локація - Львів )
    Накладки на окуляри Acura Vision Fits-On Flip-Up Mask - це спеціально розроблені компанією Acura Vision сонцезахисні накладки на окуляри. Ці накладки захищають очі від шкідливого ультрафіолетового опромінювання, а також мають поляризаційний ефект. Стійкі до подряпин.
    Накладки на окуляри сонцезахисні з поляризацією (антибліковым ефектом) в ассортименте, які можна вдівати поверх Ваших оптичних. Окуляри Flip-Up Mask мають спеціальне кріплення, за допомогою якого їх можна закріпити практично на будь-якій оправі.
     

    Вкладення:

    • 01.jpg
      01.jpg
      Розмір файлу:
      237,3 КБ
      Переглядів:
      7
    • 02.jpg
      02.jpg
      Розмір файлу:
      127,1 КБ
      Переглядів:
      7
  10. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    Спасибо за совет. вот что у меня получилось. Только делала по-другому. Здесь плотва и карась. Я еще спичечки им в животики ставила. Высыхали за три-четыре дня.
    Специально взвесила вязанку карасей. 22сушеных карася- килограмм с лишним. Вот то, что на фото. И чуть больше полкило плотвы мелкой. только не получается насушить больше. только насушу- и тут же куда то исчезает рыбка за рыбкой. :) Даже и пиво не обязательно. НЯМ!
     

    Вкладення:

    • DSCF2891.JPG
      DSCF2891.JPG
      Розмір файлу:
      156,3 КБ
      Переглядів:
      7
    • DSCF2929.JPG
      DSCF2929.JPG
      Розмір файлу:
      88 КБ
      Переглядів:
      6
    Останнє редагування: 8 чер 2015
  11. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    Не ловятся такие. Правда один маленький сарганчик в октябре поймался был. Но только один и всего длиной около 15 см. так там кушать было нечего. рыбка сама по себе худая.

    а как мелкая кефаль...вы наверное имели в виду пеленгаса.
     
  12. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Да, пиленгас или платерина.
    Сарган хищник - ловится или на лиманного червя или на искуственные приманки спиннингом. Толщина его небольшая, это да, но зелёное мясо высокого качества.

    Ставрида должна ловиться на "самодур", но не всегда и не везде. Её всё меньше в Чёрном море.
     
  13. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    да. на лиманного червя. На страшного, волосатого и противного. :crazy:
    А на ставридку наверное нужно выходить в море, чего мы не делаем. Нам и с берега на удочку хватает. :)
     
  14. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Правильно ли я понял, что Вы, в основном, ловите на поплавочную удочку?

    Ставрида ловиться и с берега на снасть в которой на конце грузик, а выше крючки с шерстинками цветными.
    Как в заброс, так и вертикально играя приманкой. Но не всегда. Ближе к осени, насколько мне известно.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    Да, на поплавочную удочку и на спининг. Но я не уточнила с какого берега. С берега на Днестровском лимане. Там вода то соленая, то пресная. И в основном идет карась и бычок.
    На Сухом лимане- в основном бычок травяник, иногда попадается кнут, ловится кефаль, сарган , редко глоська. Там вода соленая, с моря.
    В лимане ставридка тоже ловится??? Вы с каких мест? с наших?
     
  16. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    :)

     
  17. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    А на спиннинг кого ловите и на какую приманку?
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Слава Вальцману!!! :shout:

    Держрибагентством заплановано не лише розмежування, а й облаштування зон та підтримання порядку на зонах для любительського лову риби. «Якщо це любительська зона, то за неї мають відповідати любителі. Наприклад, на Київському водосховищі на сьогодні багато місць заросло. І вони не можуть використовуватись для риболовлі через свій природній стан. Його можна відновити. Але для цього ти маєш розуміти, що ти відповідальний користувач. Потрібно розуміти, що тільки я тут ловлю, тільки я відповідальний за цю водойму і мені потрібно облаштовувати місця для лову.
    Для того, щоб в тому числі ловити любителю він повинен за це заплатити. Ці кошти мають направлятись виключно на зариблення водойм. Рибалка має це розуміти».

    Рыбалка - В Украине хотят сделать рыбалку платной - zn.ua
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ех, зовсім життя не стало за цих оранжойдів.

    Хе-хе, хай розкажуть. Кошти підуть шоколадному баризі в кишеню! І так ясно.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Давно пора рибалку платною зробити. Більше того - на рибальські права екзамен щоб наші бамбуки здавали.
     
а де твій аватар? :)