Рибалка

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Bodya, 21 лип 2009.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А мене ще більше. Такої рибалки як в Україні нема ніде в світі. А я так любив рибалку... На жаль, це можуть бути тільки мрії. Навряд чи коли небудь закину вудочку хоча б в одну водойму в Україні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    тю (сорі), Ви хіба не в Австралії? (чи в Канаді?, я заплутався) в усьому цивілізованому світі рибалка розвинута дай Бо ... а в Австралії та Канаді просто капець як ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ще раз переконуюсь, що Ви про Україну не знаєте нічого.
    Забудьте. Немає зараз рибалки. Принаймі на Львівщині.
    Якщо я в дитинстві ловив на жилку в палець і гачілу чи не з цвяха в кожній баюрі, то зараз "патріоти" винищили всю рибу. Вичерпали сітами, вибили електрикою, приватизували ставки...
    Тому я і заздрю Артему. Дніпро в Миколаєві не вичистиш сітками. Це не Дністер в Миколаєві.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    та теж хфігня, колись в межах міста була така рибалка, рибец, тарань, судак, лящ, до місця риболовлі можна було дістатися на ровері, місто на півострові П.Буг, Бузький лиман, Інгул води повно, але ... в лимані натикалі калійно/СЧелочних терміналів, відкрите перевантаження добрив, срана Дельта лоцман під час поглиблення суднохідного каналу позасипала мулом зимувальні ями, бракі сітками по-вибили все що можна, колись на хруща з набережної в центрі міста жереха ловили, зараз ніхто не знає що то воно таке, рибець зник взагалі, в лимані крім бичка з хробаками - х ... ... щоб на нормальну рибалку попасти тре їхати за сто км. від міста ... ось так ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Думаю, що ви праві. Був в Україні в 2009. Добра рибалка була в Зах. Бузі біля Камянки Бугської. А також на Волині. Скрізь. Сиділи на Дністрі. Крім комарів нічого неспіймали. Правда, ожини в кущах були добрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olenall

    Olenall миється в бані

    завжди з задоволенням дивлюся кадри особливо зимової рибалки, молодці хлопці, але це дуже небезпечно, особливо коли крига ще не дуже взялася. Випадок Турбота гарна страховка від нещасного. Але хай всім щастить!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. morze

    morze Well-Known Member

    Запам'ятайте назавжди -українська рибалка, незалежна від російської прикормки!

    ---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ----------

    Російський мотиль- як гвізд під сподні!
     
  8. Olenall

    Olenall миється в бані

    переклад
    лапки жаб'ячи - кавычки лягушачьи
    лист чаю - письмо чаю
     
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    панове, не тре до нашого "храму" пертися з лінгво-націоналистичним срачьом, для цього в Салуні місця скіко завгодно. тут за рибу ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    міжсезоння, час дурацьких закупівель (зі скуки), та просушування "дровішек" нарахував 91 воб 18 джерків. щє трохи якогось залізяччя ...
     

    Вкладення:

    • P2057712.jpg
      P2057712.jpg
      Розмір файлу:
      112,4 КБ
      Переглядів:
      9
    • Подобається Подобається x 1
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    92 - Yo-zuri L-minnow 44 застряг в коробці
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Круглая цифра. Чем не тост?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    еще два уже в пути ) преступно мало внимания уделено глубоководным кренкам, этот возмутительный пробел призваны заполнить Megabass Deep-X 150 [​IMG]
    и O.S.P Power Dunk SP
    [​IMG]
     
  14. SkyFoxy

    SkyFoxy New Member

    Эх завидую белой завистью. Я обожаю рыбалку, а муж нет:sad: Иногда друзья берут с собой и я на седьмом небе:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    эх ..... мне б такую )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. luca

    luca миється в бані

    а у кого є човен (надувний з мотором)? що порадите придивитись з не дуже дорогого?
     
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    в мене є,
    дивлячись де ходити, чі тре на гліс виводити, самі дешеві надувнушкі це Барк після нього Колібрі, а мотори то там вже тьомний ліс, тре рахувати на умови експлуатації та завдання ...
     
  18. luca

    luca миється в бані

    Колібрі якраз колеги радили дивитись в першу чергу. але шось глянув - це діло не дешеве. тому є думка брати б/в. є сенс таке робити з човнами? зрозуміло, що все залежить від його стану, проте ціни сильно відрізняються від них (якщо судити по тутешніх оголошеннях) і це заманює дивитись саме на них)
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    колібрі гуд, щодо БВ - можна, бо що нова що стара рентгеном не продивитися, що та що та може розлізтися, але то лікується, в кента каліпсо розвалилася - транец відійшов - віддав мастеру - заплів і усьо ...
     
  20. luca

    luca миється в бані

    на рахунок б/в, то призадумався...може варто ще трохи склати і взяти новеньку. думаю поки...
     
а де твій аватар? :)