Реабілітація після операції на коліні

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Андрій Солтис, 13 лис 2012.

1. Всім привіт. В мене недавно була операція на коліні - пластика передньої хрестоподібної зв'язки і видалення зовнішнього меніску. Після такої операції важлива реабілітація, щоб вернути коліно у спортивну форму. Можливо, хтось знає, де можна пройти якісну реабілітацію у Львові?

2. coffeefan

coffeefan Well-Known Member

Кульшовими і колінними суглобами у Львові займається Підлісецький у госпіталі у Винниках. Там є і реабілітологи.

3. Він мені і робив ту операцію :) Але проблема в тому, що він реабілітації не надає великої уваги і сказав мені, що взагалі її не треба. Хоча всюди пише, що після такої операції реабілітація обов'язкова(принаймі так говорять інші відомі ортопеди та реабілітологи - кінцевий результат відновлення залежить на 40% від операції, а на 60% - від реабілітації). От не знаю, що робити... Перший місяць після операції робив рекомендовані вправи, що знайшов в інтернеті - і реально відчуваю, що сила м'язів відновлюється, але далі треба робити більші навантаження, але трохи страшно - хотілося б робити це під наглядом спеціалістів...

4. Мілена

Мілена Дуже важлива персона

Відповідаю як потерпіла (заміна кульшового суглоба два роки тому), робила в Києві в крутого (ніби) ортопеда (Косяков), операцією задоволена, щодо реабілітації - практично жодної, декілька (12-15) вправ і поради про обережність + те, що знайшла в Інтернеті. Висновок - спеціалістів з реабілітації в У. практично немає, але робити вправи треба, допомагає - прислухайтесь до себе, щоб не було болю під час вправ і після, і робіть... робіть. Найкращі вправи - у воді, тому басейн - це просто панацея у нашому випадку.

5. Chiropractor

Chiropractor Well-Known Member

Однозначно. В штатах, наприклад, відразу після операції видають такий собі міні-тренажер для реабілітації на дому - CPM machine:
    http://www.youtube.com/watch?v=QWfyspe92n0

Принцип дії простий - пасивний рух коліна, що покращує обмін речовин у суглобі і відповідно пришвидшує одужання. В домашній умовах це може зробити дружина/друг/брат і т.д. пасивно розробляючи суглоб.

6. Igorkel

Igorkel New Member

Андрій Cолтис будь-ласка звяжіться зі мною ( igorkel@ukr.net або 099 342 1991 )

7. galechka

galechka миється в бані

Ми їздили у Київ і на саму операцію, і деякий час реабілітаційний період теж провели там. В основному це фізіотерапія та спеціальна гімнастика. Операцію робили тут https://koleno.com.ua/, усім задоволені, особливо сама пацієнтка) Стільки уваги, каже, що там почувається наче у якійсь європейській лікарні

8. KaterinkaW

KaterinkaW миється в бані

У меня у сестренки была такая травма около года назад. Она реабилитацию проходила в домашних условиях. Родители ей вот тут кровать медицинскую от производителя OSD заказывали - Кровати для лежачих больных в Украине - купить медицинские кровати для инвалидов в Киеве и в строгом порядке все предписания врача выполняли. Еще немного и планирует в спорт вернутся уже.

9. kotyuk

kotyuk Member

Так, місць, де можуть якістно провести реабілітацію (і при цьому не лише відновити, але й не нашкодити новій зв'язці) дійсно мало. Мало хто в цьому розуміється, а ті , хто розбирається, не згоден працювати за копійки. Поки в країні люди згодні платити великі гроші за операцію, а не за реабілітацію, гарної реабілітації не буде. Бо то треба щодня чи пару разів на тиждень ходити в реабілітаційний центр та витрачати там час та гроші. Обладнання, аренда, фахівці, що знають, ЯК це робити, - це дорого. Більшість людей обирає самостіні заняття дома. Тому реабілітації і немає нормальної.
    І це проблема не лише у Львові, але і в Києві. В Києві є лише пару місць, куди не боїшься відпустити пацієнта на реабілітацію після операції. У більшосіт центрів бачиш, що люди не розуміють, що роблять.

10. DanaF

DanaF миється в бані

Вам стоит обратиться в центр восстановления Наша Забота. Там есть услуга уход за лежачими больными и все возможные реабилитации после операций и тяжелых болезней. Мой папа там проходил лечение и восстанавливался после операции на позвоночнике. Сейчас уже дома, сам ходит. Очень благодарны сотрудникам этого учреждения.

11. Bingo

Bingo Member

Стосовно реабілатації, вам повинен лікар підібрати комплекс та інтервали занять, тому що все індивідуально. Я оперувалась у клініці Меділенд у Скібінського Дмитра Ігоровича, він назначив мені 2хмісячний курс реабілітації ЛФК, а от знайомим після операції інший лікар назначив півроку ЛФк, різних процедур і пігулок. Тому все залежить від вашого випадку, тільк лікар може правильно все зробити!

а де твій аватар? :)