Реабілітація після операції на коліні

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Андрій Солтис, 13 лис 2012.

  1. Всім привіт. В мене недавно була операція на коліні - пластика передньої хрестоподібної зв'язки і видалення зовнішнього меніску. Після такої операції важлива реабілітація, щоб вернути коліно у спортивну форму. Можливо, хтось знає, де можна пройти якісну реабілітацію у Львові?
     
  2. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Кульшовими і колінними суглобами у Львові займається Підлісецький у госпіталі у Винниках. Там є і реабілітологи.
     
  3. Він мені і робив ту операцію :) Але проблема в тому, що він реабілітації не надає великої уваги і сказав мені, що взагалі її не треба. Хоча всюди пише, що після такої операції реабілітація обов'язкова(принаймі так говорять інші відомі ортопеди та реабілітологи - кінцевий результат відновлення залежить на 40% від операції, а на 60% - від реабілітації). От не знаю, що робити... Перший місяць після операції робив рекомендовані вправи, що знайшов в інтернеті - і реально відчуваю, що сила м'язів відновлюється, але далі треба робити більші навантаження, але трохи страшно - хотілося б робити це під наглядом спеціалістів...
     
  4. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Відповідаю як потерпіла (заміна кульшового суглоба два роки тому), робила в Києві в крутого (ніби) ортопеда (Косяков), операцією задоволена, щодо реабілітації - практично жодної, декілька (12-15) вправ і поради про обережність + те, що знайшла в Інтернеті. Висновок - спеціалістів з реабілітації в У. практично немає, але робити вправи треба, допомагає - прислухайтесь до себе, щоб не було болю під час вправ і після, і робіть... робіть. Найкращі вправи - у воді, тому басейн - це просто панацея у нашому випадку.
     
  5. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Однозначно. В штатах, наприклад, відразу після операції видають такий собі міні-тренажер для реабілітації на дому - CPM machine:
    http://www.youtube.com/watch?v=QWfyspe92n0

    Принцип дії простий - пасивний рух коліна, що покращує обмін речовин у суглобі і відповідно пришвидшує одужання. В домашній умовах це може зробити дружина/друг/брат і т.д. пасивно розробляючи суглоб.
     
  6. Igorkel

    Igorkel New Member

    Андрій Cолтис будь-ласка звяжіться зі мною ( igorkel@ukr.net або 099 342 1991 )
     
  7. galechka

    galechka миється в бані

    Ми їздили у Київ і на саму операцію, і деякий час реабілітаційний період теж провели там. В основному це фізіотерапія та спеціальна гімнастика. Операцію робили тут https://koleno.com.ua/, усім задоволені, особливо сама пацієнтка) Стільки уваги, каже, що там почувається наче у якійсь європейській лікарні
     
  8. KaterinkaW

    KaterinkaW миється в бані

    У меня у сестренки была такая травма около года назад. Она реабилитацию проходила в домашних условиях. Родители ей вот тут кровать медицинскую от производителя OSD заказывали - Кровати для лежачих больных в Украине - купить медицинские кровати для инвалидов в Киеве и в строгом порядке все предписания врача выполняли. Еще немного и планирует в спорт вернутся уже.
     
а де твій аватар? :)