Наші колекції. Що збираємо?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем KRAMA, 9 бер 2009.

  1. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Може завтра (айфон як у лоха тільки 3-й,без сполоха).:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    Почему як... не скромничай :)))
     
  3. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Раз обещал:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. mamaTimy

    mamaTimy Member

    @GR_ Кльово!!! Файно вам, у вас ще бокова частина холодильника відкрита)) Я певно на стінку буду клеїти скоро))
     
  5. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    я теж колись збирала радянські откритки. Ну, ще за радянських часів. В основному откритки художника Зарубіна. Просто балділа від них. Але нажаль колекція згоріла.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, то теперка для різноманіття трохи листівки позбирайте)
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    У Вас вже магнітне поле навколо холодильника, нє? ))

    А я збираю кицьок. З різного матеріалу, різних стилів, різних країн. Крім усіляких дерев'яних, керамічних та порцелянових в мене є мідна кицька з Єгипту, з лави Тенеріфе, венеціанська скляна, в стилі стімпанк з Ізраїлю... всіх і не згадаю. Кицьки в мене висять на стінах, намальовані на подушках, на кружках, кицьки-брошки, кицьки-підсвічники... На будинку хочу намалювати кицьку, але спочатку фасад. )))
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    А я думаю чого мене так до нього тягне.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VoValdo

    VoValdo Active Member

    Всім привіт! Вирішив поділитися й своїм захопленням: збираю фантики від жуйок (обгортки, наклейки,картонки) 80-90 рр, на сьогодні маю близько 1000 різних ( власне збираю не так давно), а також колекціоную "рози" футбольні десь біля 20.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VivaUkraine

    VivaUkraine New Member

    Вітання всім. Друзі, колись дуже загорівся пошуком предметів старовини з металодетектором, що пізніше переродилось в таке хобі як колекціоноування старих і військових карт по Україні. Їх назбиралося дуже й дуже багато майже 50 Гб інформації. А не так давно, зібрався духом і коштами :) і почав все оформлювати в електронному вигляді для безкоштовного користування всім бажаючим. Подивитися і завантажити можна все тут http://freemap.com.ua/ (сайт російськомовний, але дух України в ньому в кожнім статті до карт). Сайт ще в наповненні, але Львівська область вже готова!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    маю не велику колекцію спиртного в пляшках найстарішому взірю 45-50 років , цкаво ч є там ще спирт :)
     
  12. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    У меня чуть меньше коллекция на холодильнике. Но меня тоже очень сильно тянет к нему.:))) возможно, тоже причина в том магнитное поле.
     
  13. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    На фото еще низ не влез.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а які саме годинники ? якийсь певний бренд чи ?
     
  15. Таня Радость

    Таня Радость Просто Радость

    а знаєте, в нас їх листівками ніхто ніколи не називав. Я написала так, як в нашій місцевості їх називають- откриткИ (наголос на останній склад) Місцевий діалект. Що тут поробиш?
     
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    слышал несколько раз также слово 'поштiвка' :)
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Круто!!!А я думала в мене багато магнітиків:)))Це ви всюди так побували??А у вас діти є??Бо в мене половина побилася,бо їм кортить завжди щось взяти ,і головне те,що саме більше і те що б'ється:pardon:
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Надаю перевагу пласким і гнучким. Бо важкі і об"ємні таки дійсно часто падають.

    Їх, напевно, варто на бокову стінку вішати)))

    На моєму холодильнику магнітики не просто висять, а деякі ще тримають церковний календар і карту району.

    Як діти були ще дрібніші, то часто під час приймання їжі ми ще й чу-чуть географію району вивчали)
     
  19. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Ну, как раз дети половину магнитиков и привезли.:)
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    То ви поєднували приємне з корисним))Доречі не погана ідея,треба буде й мені так спробувати.Буде цікаво і пізнавально:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)