Мій досвід у самостійному вивченні англійської мови.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Top Dog, 19 жов 2014.

1. Hyligan

Hyligan Іронічний

р е к л а м а
    Вивчити українську не так просто, фільмів нема, серіалів нема, аудіокниг мабуть теж нема. Те що є від розмовної мови взагалі дуже далеке.

2. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

Стів же якось вивчив. Звук поганий, я відео скачав, після дивився з сильними колонками

View: https://www.youtube.com/watch?v=GMuIEJkaGnI&t=2s

3. Hyligan

Hyligan Іронічний

Ну вивчення мов це його захоплення, хоббі і бізнес. Проста звичайна людина не дуже хоче долати труднощі, а тут їх огого)

4. medwedo berlogsoni

А Ви скажіть канадцю "Ноу пейн, ноу гейн" (No pain, no gain).
    Я, до речі, прочитав книгу
    Захоплююча повість. Як тільки превалив через арабський майдан у Парижі, організований американцями, так відірватися не міг. Сюжет тримав у напруженні до самого кінця книги. Чи то може я такий "впечатлітєльний" :)

5. medwedo berlogsoni

@Hyligan,

6. medwedo berlogsoni

Почав читати другу книгу після того як закінчив книгу про війну хакерів (досить цікава і захоплююча, не дуже складна лексика), але цф друга мені не сподобался: на руці у хлопчика прилад-телепорт завбільшки з годинник - нажав кнопку, попав на іншу планету, у дівчинки вказівний палець видовжився і став схожим на шпагу. Вона вдарила в двері, по той бік дверей щось зойкнуло, в отворі дверей з"явилася кров... Для дітей десяти років. Тому кинув читати.
    А от Mars Girl можу порекомендувати.
    В США президент - жінка, про погоду розповідає візуальний бот, якого перепрограмували із якогось камеді клаба, програму повідомленнь про погоду записали, а код комеді залишився.
    США відправляють першу партію із сімнадцяти колоністів на Марс, але корабель розбивається. Нескінченні реклами різних Cola (не пепсі, не кока, а щось подібне) спонсорів польоту: На кораблі, під час прогнозу погоди, у вигляді татувань на стегнах ведучих телебачення.
    Погодний бот під час повідомлень про погоду по телевізору (звичайно, телевізор - це вся стіна) віпускає жарти:
    "NASA після невдачі місії на Марс змінила назву, точніше, абревіатура залишилася, але тепер означає Need Another Seventeen Astronauts".
    Одним словом, легка повість, з гуморком про майбутню Америку. Ну і, звичайно, американці їздять на китайських авто, катастрофу підстроїли терористи (не пам"ятаю, чи арабські), а можливо, китайці. Телефон вмонтований в голову, під час панахиди в церкві голограма покійного піднімається над домовиною, махає прощально рукою і піднімається вверх під стелю, останніми зникають черевики покійного.

Кому подобається щось таке читати, з користю в плані підвищення рівня знань англійської, - рекомендую.

ЗІ Забув сказати: Президент пообіцяла, що коли настане час нових виборів, на Марсі уже народиться перша дитина колоністів. Тому всі члени АП (США) рвуть задниці, щоб колонізація Марса відбулася, а Президент записала собі це в актив, щоб бути переобраною.

Останнє редагування: 18 чер 2018 у 19:30
  7. medwedo berlogsoni

Продовжую викладення Марсіанки коротко.
    Дівчина із всієї експедиції залишилася в капсулі одна. Зв"язку немає. По Марсу літає спеціальна камера, що передає репортаж на Землю. Дивляться мільярди глядачів. До станції, де мали жити переселенці, дуже далеко. Тому що посадочна капсула промахнулась (правда, автоматична телекамера віднайшла капсулу і тепер транслює телерепортажі).
    Один жартівник каже, що з голоду вона в капсулі не помре, тому що водень і кисень згорів не весь, можна робити воду, а їсти є що, оскільки її родичі в модулях, де вони спали під час подорожі, непогано збереглися, не зіпсувалися.
    Фірми випустили футболки з надписом "Цілуйте мене, я помираю", який скопіювали з того, що дівчина написала на ілюмінаторі капсули.
    А деякі вже заготовили і партію футболок з надписом тим же почерком, тільки зі словами "Цілуйте мене, я померла", щоб випередити конкурентів на ринку.

Для дівчаток уже заготували партію іграшкових рожевих домовинок. Як тільки марсіанка помре, ці домовинки негайно з"являться в магазинах. Крім того, в продаж поступили мільйонними тиражами ляльки Марсіанка.
    Від двох конкуруючих корпорацій. В офісі однієї з корпорацій начальник запитує підлеглого, чому ляльки конкурентів купляються вдвічі частіше. Той відповідає: Тому що у їхніх ляльок більші цицьки.
    При цьому демонструє ту перевагу, задерши платтячко на ляльці конкурента.

а де твій аватар? :)