Мій досвід у самостійному вивченні англійської мови.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Top Dog, 19 жов 2014.

 1. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  р е к л а м а
  Вивчити українську не так просто, фільмів нема, серіалів нема, аудіокниг мабуть теж нема. Те що є від розмовної мови взагалі дуже далеке.
   
 2. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Стів же якось вивчив. Звук поганий, я відео скачав, після дивився з сильними колонками

  View: https://www.youtube.com/watch?v=GMuIEJkaGnI&t=2s
   
 3. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Ну вивчення мов це його захоплення, хоббі і бізнес. Проста звичайна людина не дуже хоче долати труднощі, а тут їх огого)
   
 4. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  А Ви скажіть канадцю "Ноу пейн, ноу гейн" (No pain, no gain).
  Я, до речі, прочитав книгу
  Захоплююча повість. Як тільки превалив через арабський майдан у Парижі, організований американцями, так відірватися не міг. Сюжет тримав у напруженні до самого кінця книги. Чи то може я такий "впечатлітєльний" :)
   
 5. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  @Hyligan,
   
 6. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Почав читати другу книгу після того як закінчив книгу про війну хакерів (досить цікава і захоплююча, не дуже складна лексика), але цф друга мені не сподобался: на руці у хлопчика прилад-телепорт завбільшки з годинник - нажав кнопку, попав на іншу планету, у дівчинки вказівний палець видовжився і став схожим на шпагу. Вона вдарила в двері, по той бік дверей щось зойкнуло, в отворі дверей з"явилася кров... Для дітей десяти років. Тому кинув читати.
  А от Mars Girl можу порекомендувати.
  В США президент - жінка, про погоду розповідає візуальний бот, якого перепрограмували із якогось камеді клаба, програму повідомленнь про погоду записали, а код комеді залишився.
  США відправляють першу партію із сімнадцяти колоністів на Марс, але корабель розбивається. Нескінченні реклами різних Cola (не пепсі, не кока, а щось подібне) спонсорів польоту: На кораблі, під час прогнозу погоди, у вигляді татувань на стегнах ведучих телебачення.
  Погодний бот під час повідомлень про погоду по телевізору (звичайно, телевізор - це вся стіна) віпускає жарти:
  "NASA після невдачі місії на Марс змінила назву, точніше, абревіатура залишилася, але тепер означає Need Another Seventeen Astronauts".
  Одним словом, легка повість, з гуморком про майбутню Америку. Ну і, звичайно, американці їздять на китайських авто, катастрофу підстроїли терористи (не пам"ятаю, чи арабські), а можливо, китайці. Телефон вмонтований в голову, під час панахиди в церкві голограма покійного піднімається над домовиною, махає прощально рукою і піднімається вверх під стелю, останніми зникають черевики покійного.

  Кому подобається щось таке читати, з користю в плані підвищення рівня знань англійської, - рекомендую.

  ЗІ Забув сказати: Президент пообіцяла, що коли настане час нових виборів, на Марсі уже народиться перша дитина колоністів. Тому всі члени АП (США) рвуть задниці, щоб колонізація Марса відбулася, а Президент записала собі це в актив, щоб бути переобраною.
   
  Останнє редагування: 18 чер 2018
 7. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Продовжую викладення Марсіанки коротко.
  Дівчина із всієї експедиції залишилася в капсулі одна. Зв"язку немає. По Марсу літає спеціальна камера, що передає репортаж на Землю. Дивляться мільярди глядачів. До станції, де мали жити переселенці, дуже далеко. Тому що посадочна капсула промахнулась (правда, автоматична телекамера віднайшла капсулу і тепер транслює телерепортажі).
  Один жартівник каже, що з голоду вона в капсулі не помре, тому що водень і кисень згорів не весь, можна робити воду, а їсти є що, оскільки її родичі в модулях, де вони спали під час подорожі, непогано збереглися, не зіпсувалися.
  Фірми випустили футболки з надписом "Цілуйте мене, я помираю", який скопіювали з того, що дівчина написала на ілюмінаторі капсули.
  А деякі вже заготовили і партію футболок з надписом тим же почерком, тільки зі словами "Цілуйте мене, я померла", щоб випередити конкурентів на ринку.

  Для дівчаток уже заготували партію іграшкових рожевих домовинок. Як тільки марсіанка помре, ці домовинки негайно з"являться в магазинах. Крім того, в продаж поступили мільйонними тиражами ляльки Марсіанка.
  Від двох конкуруючих корпорацій. В офісі однієї з корпорацій начальник запитує підлеглого, чому ляльки конкурентів купляються вдвічі частіше. Той відповідає: Тому що у їхніх ляльок більші цицьки.
  При цьому демонструє ту перевагу, задерши платтячко на ляльці конкурента.
   
 8. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Дочитав я Марс Гьорл, точніше, те, що вдалося завантажити безкоштовно. Виявляється, є продовження, але чи безкоштовне воно також? Не знаю.
  Там паралельно з темою єдиної людини - дівчини, що вижила при посадці на Марс розвивається ще одна тема - ураган на узбережжі. Я вже говорив про репортера, у якого зламалось авто (китайського виробництва) і він вимушений був зупинитися саме в тому містечку, через який пройшов ураган, зруйнував церкву і там загинуло семеро дітей.
  Про приближення циклону мав повідомити погодний бот (робот - що має вигляд чоловіка), але він не повідомив, бо в цей час віртуально розважався із знайомою ботихою (також погодною).
  Дідусь одного із загиблих хлопчиків організовує поїздку на телецентр, щоб дістати того бота, що не попередив про стихійне лихо. Той репортер, що випадково опинився у тому містечку (ходить у вицвілому жіночому халаті, бо чоловік застукав його із своєю дружиною і викинув всі його речі в море), приєднується до ініціаторів лінчування бота. У оці в репортера є камери-лінзи, які дозволяють йому вести наживо цікавий репортаж.
  Дідусь із друзями вриваються в телецентр, де із людей - лише консьєржка, забирають бота, відривають йому ноги, а тулуб з головою і руками везуть у місто, де вже зібралося у міському парку майже все населення, склало купу дров і чекає на бота. Бот навіть із відірваними ногами не припиняє жартувати (бо був перероблений із ведучого якогось камеді-клабу).
  Репортер, щоб було цікавіше, непомітно відкриває в автомобілі, яким везуть бота, двері, і бот вивалюється на швидкості 80 миль на годину. Але дід з друзями розвертаються, знаходять бота знову і таки привозять в парк.
  Там дрова поливають бензином і спалюють бота. Йде прямий репортаж, телекомпанія не нарадується.
  Стосовно дівчини на Марсі, то вона має завтра спробувати добратися від посадочного модуля до станції, яку планувалось заселити.
  Кінець першої глави. Що буде в другій, не знаю.
  Книга написана дуже їдко, багато чорного гумору, читається цікаво.
  На таких книжках, згідно із апологетами comprihansible input-а, і вивчається мова.
  Я дійсно прочитав із задоволенням, хоча, зрозуміло, деякі алюзії із американського життя мені були незрозумілі.
  Читав лише у транспорті, дома є чим іншим займатися.
   
 9. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  В ютьюбі хтось постарався і написав транскрипт для багатьох дурноватих оповідань (дурноватих - у позитивному сенсі) ЕйДжея. @Hyligan, а з його подачі і я також, завдяки ЕйДжею і його дурноватим оповіданням засвоїли сприйняття англійської на слух на досить пристойному рівні.
  У всякому випадку я сприймаю тепер англійську на слух набагато краще ніж три роки тому. Три роки тому я взагалі нічого на слух не сприймав.

  Я тут даю посилання на відео. Хто ще не втратив бажання вивчити елементи розмовної англійської, прошу.
  LENM
   
 10. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

 11. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Стів Кауфманн визнав свою неправоту (хоча не всі з ним погоджуються стовідсотково)

  View: https://www.youtube.com/watch?v=E_Erkps2En8&t=11s


  Він почав вивчати персидську мову, а особливість персидської - відсутність (чи майже відсутність) захоплюючого контенту - такого, щоб можна було читати і слухати і не можна було відірватися. Для нормальних людей. Тому що, можливо, є люди, які мліють від того, що розповідають мулли і аятолли, адже персидська - мова якою користуються в сучасному Ірані.

  Коли він вивчав інші мови перед цим, такої проблеми не було. Російською прочитав багато з Льва Толстого, Тургєнєва, Булгакова, Радзінського. Про масу цікавого на італійській чи іспанській я вже й мовчу.

  А тут із персидською доводиться попотіти, щоб знайти щось цікаве. Тому він визнав, що Контент (сам зміст того, що читаєш чи слухаєш) - король у вивченні мови.

  Я також це помітив. Почав читати англійською "Жінка у білому" Уілкі Коллінза. Але як казав колись один "во мнє нє бурліт".
  Приватний вчитель малювання закохується у свою ученицю, а вона - в нього. Квіточки, подих вітерця, хмарки, опале листя під ногами, свічки на фортепіано, тьохкання сердець - мене, як "стару ондатру" ((с) Капітошечка ) це не захоплює. "Детектіво" - ось що буду шукати.
   
  • Смішно Смішно x 1
 12. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Цікаво спостерігати, як бразильська чи іспанська молодичка ніяк не вимовить англійською просте слово sword. Потрібно казати "соорд", а в неї весь час виходить "Шоорд". Можливо, їй важко розрізнити на слух звуки "с" і "ш". Японці, наприклад, не розрізняють "л" і "р". А ми погагно розрізняємо звуки в словах bad-bed, sick-thick і так далі.

  View: https://youtu.be/Z0hoHUluu5M?t=51
   
 13. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Вношу поправку. Хоча спочатку роман мені не сподобався, але я вирішив все-так дочитати "з принцпу". І, виявляється, далі сюжет закрутився. Справжній детектив, хоча і в стилі роману. Хто читав цю книгу російською, розуміє. Зараз вже прочитав більше половини. Досить-таки напружено сюжет розвивається. Читати вдається, в основному, без словника. Якщо яке слово незрозуміле, і розуміння того слова є важливим для розуміння загального, то в мене на планшеті є (під Андроїдом) англійський словник. Там можна набрати і подивитися значення слова. Але, по правді сказати, до словника вдаюся дуже рідко.
   
 14. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Я вже в "турецькій" темі дав посилання на цікавий азербайдж. сайт.
  Тут даю посилання туди ж, звідки можна скачати дві електронні книги (в пдф) російською і англійською.
  Нагадую, що я також притримуюся думки, що для вивчення мови потрібно читати цікаве, що вже прочитав знаною мовою.
  Кормак Маккарті Дорога
  Dünya Ədəbiyyatı kitablar, ekitab pdf yüklə, dünya edebiyyatı ekitap indir, Download World Literature books, Скачать книг мировой литературы » Səhifə 29
   
а де твій аватар? :)