Малювання олівцем

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем BastardO, 4 чер 2013.

  1. Divchynayakmalyna

    Divchynayakmalyna New Member

    Рисунки дуже гарні, особливо цей другий, лице дівчини дуже реалістичне. Тут можна подивитися малюнки укр. художника, які мені дуже подобаються http://moyapidbirka.com.ua/Kolyada/underground-ukrainian-art-by-serhiy-kolyada-110/gallery,1,1 Вони є в більшості олівцем;) Це як інспірація або просто поцікавитись, подивитись як інші малюють:):pardon:

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. dimalozz

    dimalozz Member

    Давно я не заходив. Вкладених малюнків вже не видно :-(
    Тема ще жива?
    Цікаво як склалося у дописувачів, які успіхи за ці роки?
     
  3. Anabelli

    Anabelli миється в бані

    Боже як гарно! Мені такому ніколи не навчитись!
     
  4. Darinka

    Darinka миється в бані

    я тоже всегда завидовала людям,которые умеют рисовать. вот моя знакомая рисует картины,делает открытки ручной работы,а потом продает. вот значит хобби и работа два в одном
     
  5. pizzaiolo

    pizzaiolo Member

    Народ, може хтось знає де можна подібному навчитися? (У мене планується 3 тижні відпустки, хочу навчитися малювати, але фарбами)
     
  6. GLavender

    GLavender Member

    Я мрію про малювання з дитинства. Нахил є , а навичок мало. Нажаль і часу на це немає, все на дітей йде) Може з ними сідати коли захотять? Відкладу мрію до пенсії))
     
  7. alisaleonova

    alisaleonova миється в бані

    может есть хорошие видео уроки? посоветуйте. спасибо
     
  8. RitaB

    RitaB миється в бані

    дивитися уроки, сходіть на курси, а найкраще звичайно практика) ще можна купити Скетчбук, я купувала по каліграфії, досить корисно і ефективно, можете подивитися тут Идеи для подарков ― Д.Магазин , по суті посібник з малювання, хто не знає)
     
  9. Я люблю малювати, ходила в художню школу, шкодую що не пішла далі на дизайнера
     
  10. dimaaaa

    dimaaaa Member

    Хто малює на замовлення портрети??
     
  11. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    Мені теж дуже подобається як малюють простим олівцем так шикарно. Я б теж так хотіла, але вмію максимум щось простенькі перемалювати, тобто дивитись на малюнок і малювати собі. Ех... :cry:
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А хто тут плаче? Все в руках наших. Від мрій до їх втілення. Пропоную разом створювати прості мультфільми. Будете створювати з дітьми малюнки, озвучку, моя допомога в створенні самого мультфільма. Мрія моя така. Але немає натхнення і помічників...
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чудово... Ходити в школу 10-11 років, а потім вчитися самоучкою в ютюбі... А тепер 12 років. Питається: нащо там вчитися було? Треба школу відмінити і ввести навчання через ютюб )) Може більше зиску буде, ніж ті бойові дії в школі дивитися і знущання вчителів? Треба петицію подати ))
    А може, @antoninagryshko, покажете щось із своїх робіт?
     
  14. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    Я пробувала вчитись, але на це потрібно багато часу, по суті присвятити цьому весь час. Можливо якби хотіла цим займатись все життя і більше нічим то тоді б так і зробила. А так я навіть зараз незнаю чим хотіла б займатись. Пробую одне, друге, третє.:)
     
  15. Sector

    Sector миється в бані

    Где купить скетчбук Купить скетчбук, заказать онлайн альбом для рисования по выгодной цене в Киеве и Украине (Харьков, Днепропетровск, Львов, Одесса и Запорожье) | Exterium хорошего качества я искал несколько месяцев. Пока товарищи не посоветовали сайт интернет-магазина "Exterium". Там представлен практически весь ассортимент торговой марки Moleskine. А качественней их я пока никого не находил.
    [​IMG]
     
  16. mailme

    mailme Well-Known Member

    Дуже гарні малюнки!!!!
     
  17. Pavel Grekas

    Pavel Grekas Active Member

    Я малюю )) і не тільки портрети
    Звертайтесь, буду радий допомогти.

    Мої роботи:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Якщо хтось захоче замовити портрет, або просто втілити у малюнку якусь Вашу ідею, пишіть сюди в тему, або в приват, або на мою пошту vasch.portret@gmail.com

    Грошей на перед не беру ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Florens

    Florens Member

    Коли є здібності до малювання, то навчитися можна. А якщо їх нема - то й не треба за це братися. Я зараз пробую олійну пастель akvarel-n.com.ua/catalog/maslyanaya-pastel в малюнках. Це в кольорі, звісно. Дуже цікаво. Малюнок схожий як виконаний олійною фарбою, але він робиться на спеціальному папері. Це зручніше, ніж працювати на холсті.
     
  19. Pavel Grekas

    Pavel Grekas Active Member

    Привіт, Florens.
    Справа не в здібностях. Головне щоб було бажання!
    Як що во но є, то не важливо які в тебе здібності. Треба брати і творити ))

    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rostk

    Rostk Member

    Трохи ходив в художку, а потім сам вчився.
     
а де твій аватар? :)