Коти чи собаки?

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем kitana, 12 січ 2013.

?

Хто краще?

  1. Котє

    47,0%
  2. Песьо

    50,0%
  3. І тих і тих терпіти не можу

    3,0%
  1. kitana

    kitana Banned

    +1 за котів.

    Аргументую:

    Коти, щоб зробити справу розгрібають ямку, роблять все культурно і загрібають (старанно).

    Собаки так не роблять. Пару разів задньою ногою підгребуть і все - і це у кращому випадку!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    це єдиний аргумент на користь котів? :)))
    Напевно, це єдиний плюс цим істотам.

    Я прихильниця собак! Це найвідданіші створіння! Для собаки господар - Бог! Кіт же вважає, що для господаря Бог він сам. Собака звикає до людей, і йде всюди за ними. Кіт звикає до місця, йому байдуже, якщо людина поїде, а на її місце прийде інша.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Коте рулить! (одна з кошачих зараз мирно посопує позаду мене:dancer:). Коти - це м"якенька шерсть, це голосне муркання, яке тебе зустрічає на порозі квартири. Це чудовий маленький лікар і психотерапевт (от прийдеш з роботи злосний і нервовий, візьмеш той клубочок на руки і заспокоюєшся :) ) А от собак не те що не люблю, а боюся:sad: Коли була маленькою, мене сильно покусала голодна зла вівчарка, після того маю на пам"ять шрами і панічний страх перед собаками.

    ---------- Додано в 20:57 ---------- Попередній допис був написаний в 20:53 ----------

    Як власниця вже третьої кішки, можу з впевненістю сказати, що є кішки з дуже різним характером. От моя - то чисто пес по поведінці:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Оригінальний спосіб для вибору друга.

    У мене собака. Я за собак.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ага. І не всі собаки кусаються! ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я то знаю:) Але поясни моєму мозкові то..Он я навіть в незнайомий під"їзд боюся зайти, якщо не знаю точно, живуть в тому будинку собаки чи ні (мала кілька років тому випадок - в сихівському під"їзді зіткнулася з злою голодною псіною; досі здригаюся, як згадую ту перекошену від люті морду і її гарчання, та собака була готова мене загризти).
     
  7. kitana

    kitana Banned

    Авжеж )))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    насправді, кіт може з диваном зробити нічим не гірше :)
    і нагадити вміє не там, де положено :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Факт:) От в мене другий мій кошак із вредності і підлої мстивої натури любив ходити поза лоток. А от нинішня кицюня дуже чистоплотна і ходить лишень на свій лоток. Якщо не почищено - то мужньо терпить, поки я не почищу:)
    В мене коти дивани не нищать. От нинішня довершує справу попередників - ніжку кухонного столу сточує своїми кігтями:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. kitana

    kitana Banned

    У мене кіт пробував перед дверима кігті точити, я йому в цьому місті поставила таку штуку, на якій бабусі білизну прали, не знаю, як називається, металева плоска. Вмить відівчився шкрябати. :)
    В домі жодної подряпаної речі немає.

    Ми його ще малим з вулиці взяли. Напісяв в коридорі, був ткнутий носом в своє безобразіє, потім ткнутий носом у місце в туалеті, більше проблем з ним не було. Лише один раз за життя не добіг до туалету по причині проносу. Але то вже не винний. :)
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Моя, крім ніжки столу, більше нічого не дряпає. Має свою кігтедряпачку, але перед їжею поточити кігті об ніжку - то святе:)))
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А псячий жир помічний на плюца....:morning1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    о_О на ЩО помічний?
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На плюца.....

     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Коти, однозначно)
     
  16. kitana

    kitana Banned

  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ага

    а такого кота, наприклад, вбила би капцем не роздумуючи!
    http://www.youtube.com/watch?v=dyg0pDNLP6U
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ліда, воно ж ненавмисно..Хотіло господарю трусєля подати, а та хитра конструкція завалилася:)))

    ---------- Додано в 00:25 ---------- Попередній допис був написаний в 00:23 ----------

    Ну як таке чудо не любити?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Котячий жир не такий помічний....
     
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

а де твій аватар? :)