Houseманія

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Chortenia, 16 бер 2009.

  1. smbds

    smbds Well-Known Member

    Бачив 8-му, скачавши на Uaget, але сьогодні шось там її не знаходжу
     
  2. smbds

    smbds Well-Known Member

    100%. я десь казав - це голос або героя-коханця в якомусь куди гіршому серіялі або диктора на офіційному радіві
     
  3. smbds

    smbds Well-Known Member

    Хех, не повірите....Минулого року у Славському (!) чотири сезони за 7 днів..... :) Друзі-спокусники порадили взяти з собою компа і......скільки класних місцинок не облазив.... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    20 серія 5 сезону дуже сумна (((
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Ого. що робиться...Якби не форум не знала б що такі серіали існують.. А виявляється то ціла манія.. Цікаво як феномен.. Щось таке чула від знайомих про загублені. Подивилась серію і не зрозуміла тоді. Хто дивиться той Хаус? Чим воно чіпляє взагалі (крім коучінга - тренінгів маю аж забагато:) )?Бо я навряд осилю хоч одну серію якогось фільму найближчим часом:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    мені подобається. не бально відображено медичну тематику. троха з гумором і випадки цікаві. хоча кажуть , що медицина там троха не справжня, але тим не менше, вес рівно цікаво.
    і події розгортаютьтся с сезону в сезон класно.
    мені зараз дуже цікаво чи то вже останній сезон?
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Оооо. то не для мого сприйняття:) Але тепер зрозуміло - автори пішли новим шляхом - розраховують на вужчу більш таргентовану і ерудовану аудиторію.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    сьогодні говорили з судмедекспертом, який в нас викладає.. питали про Хауса... той казав, що в принципі практично все правда, але кожен з тих випадків рідкісний...
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я взагалі не звертаю увагу на тих "пацієнтів". :) І мені здається, що лікарня - то просто куліса, куди посадили головних героїв, а тепер спостерігають за розвитком стосунків.

    Ну і за характерами...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Хауса смотрю постоянно, ибо ! Вещь!
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    А у вчорашній серії доктор Kutner (індус) застрілився :cry: До сих пір надіюсь, жи то такий першоквітневий жарт.

    http://www.fox.com/kutner/
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну і хто Вас за язик (пальці) тягне???

    щойно побачив цю гілку, вирішив почитати і найбільше боявся, що хтось розкриє якісь сюжетні деталі... Дочитався...

    от щоб Вам щоразу на початку фільму повідомляли, чим він закінчиться!!! :diablo:

    PS Сам я наразі на третьому сезоні. Серіал супер
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Martini, не вказуйте де і що мені писати, і я не скажу, куди вам йти. Я тут свіжі новини викладаю для тих, хто дивиться останній сезон, а не третій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А вам не приходило в голову, що тим, хто бачив останню серію ваші новини так само не потрібні бо для них то вже не новини :) А ті, хто поки що не бачив, за ті новини не подякують :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Окей, окей, йду з гілки. :ireful1: Які ми впєчатлітєльні. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    аааааааааааааааааа о_Оо_Оо_О это капец ......... сценарист - сволочь .....
     
  17. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Тут не вина сценаристів , а Обами.
    Актор пішов в політику)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Зануда

    Зануда така зануда

    У цієї акторки є ще досить помітна роль у серіалі "Аллі МкБілл" - вона там ефектна жіночка юрист, яка насправді виявилась транссексуалом:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Galya

    Galya Member

    Я дивлюсь деколи по СТБ, так там перед Хаусом новини йдуть і в кінці майже завжди ведучий в двох словах розказує зміст серіїї:diablo: Типу "а зараз доктор Хаус буде оперувати жінку, щоб вилікувати її від депресії", мені після того вже не так цікаво - весь час чекаю на ту депресію... Тепер як бачу, що новини закінчуються, виключаю звук, шоб не чути "анонсу"
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. smbds

    smbds Well-Known Member


    Бачили як Хаус поставив діягноз Тимошенко? :)
    http://novostey.com/politic/news103239.html

    На сайт не звертайте увагу, він того не вартує, просто це перше посилання що потрапило під руку, часу шукати що інше - нема, сорі
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)