Фільми, що виносять мозок

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем MARTINI, 8 січ 2013.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну він так дуже мінімально виносний. Сумний, але дуже романтичний насправді...
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Оце такий фільм, після якого я довго не могла прийти до тями. Реально змушує замислитися над багатьма речима, наприклад, як це - втратити усі відчуття...
    Круте кіно. Вражає гра Едріана Броуді.
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я думаю, що все ж є різниця між "виносить мозок" і "змушує замислитися" ;)
     
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ага, ще для мене був виносний "Місто янголів". Драма, яка запам"яталась на довго.
    Взагалі вважаю, що в кожного свій "поріг" виносу. Тому це дуже суб"єктивні оцінки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Одне не виключає інше;)
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Та звісно, що субєктивні. Я субєктивно відрізняю ще й ті, які виносять нагору купу емоцій (для мене такий "Місто янголів", думати потім не міг, голі відчуття), від тих, які виносять купу думок.
    Кожному своє ;)
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    О, недавно ще був такий фільм "Меланхолія" на тему кінця світу. Теж трохи виносить
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Gron

    Gron тафгай

    Згадав Догвіль.
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    То мій улюблений:) взагалі люблю апокаліптичну та постапокаліптичну тематику.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Фільм, який я так і не зміг додивитись - "Шина". Мозок виносить не хитрим сюжетом, а абсурдністю :) Це фільм жахів. Всю дорогу стара автомобільна шина кудись котиться і вбиває всіх, хто зустрічається на її шляху :) Любителям трешу обовязково подивитися :)
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Сто процентів.

    Мене якісь сюрреалізм з фентезі взагалі не торкають. От життєві ситуації - так.

    Але тема помічна. Розказує не про фільми, а про глядачів. )
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Влучно...Я от наприклад зрозумів що мене взагалі ніякі фільми не торкають....Може зі мною щось не так :scratch_one-s_head:
     
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Якщо з вами щось не так з суспільної точки зору - є добрі шанси, що з вами все гаразд :)


    Так в будь-якому фільмі найцікавіше - життєві ситуації. Сюрреалізм чи фентезі - то хіба форма, в яку їх вклали автори. Голий сюрреалізм, без змісту "між рядків" навряд чи кому цікавий...

    Подивіться Трасу 60, як на мене, там це все дуже гарно поєднано.
    А ідеальний, як на мене, фільм в контексті поєднання форми і змісту - "Форест Гамп". У ньому "винос мозку"настільки класно вкраплений в комічну форму, що не помічаєш, як зміст "зїдаєш з потрохами"...
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А як вам "Вічне сяйво чистого розуму" з Джимом Кері?
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Фільм класний. Але він мені здається прозорим, як скельце. Не з тих, які виносять мозок, а з тих, які струни відчуттів тонко-тонко смикають...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А я постійно Вічне сяйво чистого розуму з Сяйвом з Джеком Ніколсоном плутаю. То один з тих фільмів, які ніяк не наважусь переглянути (начиталася, що дуже страшне).
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    о, з Джимом Кері згадалося "23". Теж круте кіно

    ---------- Додано в 17:55 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    "Сяйво" - це по Стівену Кінгу. Майже жоден із фільмів по Стівену Кінгу мені не подобається. Ну хіба що "Втеча із Шоушенку". Взагалі, Стівен Кінг не страшний, він цікавий. Ось зараз "Темну вежу" збираються екранізовувати, там сюжет досить наворочений, але що вийде у кіношників, побачимо за пару років...
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    В мене до Кінга ніяк руці не дойдуть, дуже хочу Темну вежу прочитати.
    Мені здається, що всі фільми з Джимом Керрі круті:)
     
  20. Novyzna

    Novyzna Active Member

    для мене справжінй "винос мозку" - це коли фільм закінчився, йдуть титри, а ти сидиш і думаєш "що це було??":)) в мене перший раз таке було з фільмом Ренати Літвінововї "Богиня:як я полюбила". Бо він дійсно такий...дивний. Хоч і класний.
    А ще я дуже довго думала після "Антихриста" фон Трієра. Боя й досі не можу з певністю сказати, "що це було":)
     
а де твій аватар? :)