фільми по казках

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Василь Морозов, 19 вер 2014.

  1. Дивився Джек вбивця велетнів і красуня та чудовисько. порекомендуйте цікаві фільмина цю тему.
     
  2. armorino

    armorino Member

    дітям сподобався "Стальний гігант", старий мультик але гарний
     
  3. AndriRay

    AndriRay Member

    я добре не пам ятаю цього кінофільму , знаю що він індійский . Він розповідає про одного слідчого який рослідує вбивст во мафії яка є при владі Індії. Вони вбили когось , йому погрожують розправою сімї і вбивством його самого якщо він не відступить, його жінку, дитину допитують на якомусь складі на очах його жінки і слідчого. Слідчого бьют по ногах,це батько слідчий сина, а потім прив'язують до крісла його сина і ставлять в якись збитий довгтй ящик, запускають щурів і вони кусають його за руки, голову, ноги. Його жінку вбивають на очах слідчого і на машині викідають з обриву разом зі слідчим з обриву разом зі слідчим і його сина, який також гине. Але слідчий виживає вибираєтся із машини і починає мстити вбивцям. Цей кінофільм чи то з 1970 року чи 1963 року не пам'ятаю, знаю його показували по різних каналах, чи по '' 1+1'' , чи по,, '' ІНТЕРУ'' , чи по,, Першому національному. Поможить будь ласка взнати назву Цього фільму.
     
  4. Ligeya

    Ligeya миється в бані

    Аліса в Країні Чудес. Нещодавно переглядали. І тепер хочеться теж мати Чеширського кота, "уменьшайки" та "расти-булки". ))
     
  5. Olenall

    Olenall миється в бані

    а наші казки забули?
     
  6. AndriRay

    AndriRay Member

    тавцівник діско [ 1982] дуже гарне кіно
     
  7. Bignikola

    Bignikola Member

    Мені теж герої цього мульта сподобались.
     
  8. Olenall

    Olenall миється в бані

    «Жив-був пес»
     
  9. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    "Аліса в країні чудес" з Джонні Депом, це щось, погоджуюсь ;)
     
  10. VitalikG

    VitalikG Member

    поворот не туда
     
  11. VitalikG

    VitalikG Member

    мені також
     
  12. NataliiaBB

    NataliiaBB Member

    А я чекаю приквел до "Пітера Пена" з Хью Джекманом у головній ролі [​IMG]
     
  13. Olenall

    Olenall миється в бані

    зараз діти більше можуть розказати про казки
     
  14. Marikruua

    Marikruua миється в бані

    Мені дуже сподобалася, красуня і чудовисько і нова попелюшка
     
  15. AndriRay

    AndriRay Member

    дуже, цікавий кіно фільм країна [ США, 1999 року] Режисер Сэм Мендес
    Красота по-американски
     
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    по какой сказке его сняли?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Illonas

    Illonas Member

    на сколько я в курсе, то ни по какой, это просто фильм:)
     
  18. AndriRay

    AndriRay Member

    дуже, цікавий кіно фільм країна [США]-2007 року [Режисер Джон Тартелтауб.] У ролях; Ніколас Кейдж, Джастін Барта Діане Крюгер, Джон Войт, Гелен Міррен, Ед Гарріс, Гарві Кайтел. [ Пригоди. Бенджамін Франклін Гейтс - Історик. Він захоплюється пошуками скарбів, в існування яких мало хто вірить. [Йому вдалося розгадати таємний код, що був прихований у тексті конституції ] [США,] а також знайти кілька підказок, закодованих у символах національної валюти.[ Дуже цікавий кіно фільм рекомендую подивитися. ]
     
  19. AndriRay

    AndriRay Member

    дуже гарні, кіно фільми Нацому. Сайті [ my.mail.ru/mail/kucherov-00/video/852 рекомендую]
     
  20. NataliiaBB

    NataliiaBB Member

а де твій аватар? :)