Фільми! Фильмы! Movies!

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Кохана, 7 лис 2012.

  1. flame

    flame Member

    йоооой, нашо тобі прекрасній-молодій білці таке на сон грядущий дивитися. Тобі треба шось такоє :man_in_love:
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    На таких я реву і впадаю в депресняк:) Нє, мені треба щось із вищеперерахованого - воно мені в тонусі тримає:)))
     
  3. Wili

    Wili Well-Known Member

    Сходив на Макса, фільм суперовий в своєму сегменті, тотальний екшен, мінімум слів максимум дії. Постапокаліпсис в найкращих традиціях жанру, світ без надії, без моралі, без майбутнього, брутальні герої, фантастичного вигляду машини, рок на рухомій платформі, симфонія понівеченого металу. 5/5 Узри мене!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Mirowka

    Mirowka Member

    Конлиіун - теж на раз можна подивитись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    То що за фільм?:)))
     
  6. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Додам і свої 5 копійок:
    1. У компанії чоловіків
    View: http://www.imdb.com/title/tt1172991/

    Хороший фільм. показує життя людей які втрачають роботу. Як ще вчора успішним менеджерам, банкірам, адвокатам і тд. доводиться миритись з жорстокою реальністю сьогодні, коли роботи не має, а іпотек і кредитів більше ніж достатньо.

    2. Людина з планети змеля.
    View: http://www.imdb.com/title/tt0756683/

    Я взагалі фанат фільмів які відбуваються в одній кімнаті, коли основна цінність відео - голос :)
    А тепер уявіть, якою буде людина, яка прожила 14 000 років.
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Вчора нарешті подивилася широкорозрекламований фільм брата та сестри Вачовські (це ті, хто подарував світові Матрицю) "Піднесення Юпітер" (що характерно, у Львові в Планеті кіно він лише зараз почав демонструватися, а на торент-трекері в прекрасній якості і з професійним перекладом я скачала ще місяць тому:) ). Типова фантастика, з бомбезними спецефектами (підозрюю, що в 3Д він би справив більше враження), з цікавою сюжетною лінією. Розчарувала кінцівка, якесь обрубане і нелогічне завершення. Фільм на один раз, якщо хочеться чогось ефектно-фантастичного:)
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    я дивилась той фільм - дуже захопливий!
     
  10. Kubova

    Kubova миється в бані

    Про Тьюрiнга так дуже цiкаво. Але це кращiй гадаю це "Нескорений" вiд Анджелiни Джолi. Пригоди справжнього героя.
     
  11. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Шо б його таке подивитись... схоже на Меліфісенту? Або про вампірчиків? Тіки не дуже страшне....
     
  12. Nastasija

    Nastasija Member

    Подивилась Убрать из друзей
    [​IMG]
    Фільм жахів на сучасний лад. Ним можна лікувати интернет-залежніcть ))). Дія фільму відбувається у скайпі.
    Між тим, у ньому порушується досить серьозне запитання - чи варта привселюдна ганьба людського життя.
     
  13. Kubova

    Kubova миється в бані

    Ну це вам в розділ фентезі. Дракула, Сьомий син, Спадщина. Або починайте дивитися серіал Гра Престолів)
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    «Лашкаво прошимо» (фр.Bienvenue chez les Ch’tis),

    Лашкаво прошимо — Вікіпедія

    Пару днів тому скачав, а нинька переглянув. Файно!!!! Файна французька кумедія. Якісь асоціації є навіть з нашим "Останнім москалем")))

    Особливо корисно переглянути тим, хто верещить, жи єдиної Вкраїни бути не може, бо Схід і Захід дуже різні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Natti

    Natti миється в бані

    Так "Нескорений" крутий фільм! також рекомендую
     
  16. Kubova

    Kubova миється в бані

    Дуже добра комедiя "Шпигун" з такими чудовими актерами як то Мелiсса МакКарти, Джейсон Стейтем, Джуд Лоу. Ціла годину смiху.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Цілий місяць дивилась уривками :crazy: і ось нарешті закінчила
    Залишилась задоволена. Добра і смішна комедія :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Nastasija

    Nastasija Member

    А я подивилась французьку драму Я дихаю
    [​IMG]
    Фільм про дружбу і проблеми у взаєминах з навколишнім світом двох дівчат -підлітків 17 років. На перший погляд типова ситуація у підлітковому середовищі - одна з подруг яскрава і самовпевнена , друга - сіра мишка. Але фільм мене чимось зачепив.
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    [​IMG]

    Фільм Кочегар

    Сюжет
    90-ті роки, колишній снайпер, якут, котрий отримав серйозні травми в Афганістані, працює кочегаром і живе в кочегарні. Його колишні товариші за службою привозять йому іноді трупи вбитих і кажуть, що це тіла дуже поганих людей. Кочегар вірить їм доти, доки вони за звичкою не привозять йому труп його доньки. Тоді він одягає свою парадну форму і мстить вбивцям.


    [​IMG]

    Фільм Вантаж 200

    Сюжет
    Ера занепаду радянської влади. На місцевій дискотеці зникає донька секретаря райкому. У цей же час скоєно жорстоке вбивство. Обидві справи розслідує один капітан міліції. По ходу дії розкривається страшна таємниця про пристрасті міліціонера. І зниклій дівчині вже ніхто не зможе допомогти.



    Обидва фільми режисера Олексія Балабанова. Того, що й "Брат" і "Брат-2"... Але, якщо в Братах було, наскільки пригадуєте, "ви нам істчо за Сєвастополь атвєтітє...", то в цих фільмах якраз НЕросіяни виглядають набагато симпатичнічими, ніж росіяни.

    Обидва ці фільми переглянув сьогодні. Хотів навіть то запхати в тему про фільми "...які виносять мозок".... бо, таки, трохи виносять.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. derti

    derti Well-Known Member

    Історія отця Піо.... Є на що подивитись, і фільм вражає


     
а де твій аватар? :)