Допоможіть з вибором бойлера, прошу поради

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем gordblues, 7 вер 2017.

 1. gordblues

  gordblues New Member

  Доброго дня!
  Прошу поради, хто має досвід в цьому питанні: така ситуація - в старій квартирі в ванній стоїть газова колонка (якщо правильно розібрав модель - то ГВС-18, чи щось таке), почала капати, їй років 10 як мінімум, служила добре, але час прийшов, як кажуть.
  Ремонтувати не бачу сенсу - все одно за пару років треба буде міняти.
  Одні спеціалісти порадили поставити компактний електричний бойлер на воду. Але є один нюанс: ця колонка у ванній, а в кухні стоїть газовий конвектор на опалення (не такий старий, десь років 5 йому), і друга думка - поставити тут в кухні подвійний підігрівач на опалення і на воду.
  П.С. вибачайте, де по термінах вказав не правильно, але ситуація приблизно така

  Буду дуже вдячний за думку людини, яка розуміється
   
 2. Ledydy

  Ledydy миється в бані

  я б подвійний підігрівач обрала
   
 3. Dukun

  Dukun New Member

  У нас бойлер стоїть в туалеті, він підігріває воду і у ванній і на кухні. Думаю що краще поставити накопичувальний бойлер ніж проточний нагрівач, хоч він і займає багато місця. Декілька моїх знайомих вже поміняли проточні водонагрівачі на накопичувальні, кажуть - не практично. Тим більше зараз є плоскі бойлери, типу таких як цей Бойлер Atlantic Cube VM 50 S3 С: продажа, цена в Киеве. водонагреватели, бойлеры, колонки от "Бойлер Маркет" - 603503259. Раджу придивитися до таких бойлерів. Але якщо вибирати із Ваших двох варіантів, то звичайно краще подвійний нагрівач.
   
а де твій аватар? :)